Kayserilioğlu İnşaat Gıda Yapı Malzemeleri Turizm ve Elektronik Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Kayserilioğlu İnşaat Gıda Yapı Malzemeleri Turizm ve Elektronik Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Kayserilioğlu İnşaat Gıda Yapı Malzemeleri Turizm ve Elektronik Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Aydın Kayserilioğlu tarafından 80 bin TL'lik sermaye ile 4 Şubat 2014 tarihinde kuruldu.

Rexon Gayrimenkul İnşaat Gıda Turizm Limited Şirketi kuruldu!

Rexon Gayrimenkul İnşaat Gıda Turizm Limited Şirketi 17 Mart 2015 'te, 200 bin TL sermaye bedeli ile Kadıköy 'de, Hüseyin Yüksek Müdürlüğü 'nde kuruldu.

Başyurt İnşaat Gıda ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Başyurt İnşaat Gıda ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi 13 Mart 2015'te, 10 bin TL sermaye bedeli ile Pendik'te Zeyni Özbay Müdürlüğü 'nde kuruldu.

Beyoğlu Yaşam İnşaat Gıda Tekstil Otomotiv Emlak Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Beyoğlu Yaşam İnşaat Gıda Tekstil Otomotiv Emlak Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 16 Mart 2015'te, 50 bin TL sermaye bedeli ile Esenyurt'ta İbrahim Öztürk Müdürlüğü'nde kuruldu.

Anbe İnşaat Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Ticaret Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Anbe İnşaat Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Ticaret Sanayi Limited Şirketi 10 Mart 2015'te, 20 bin TL sermaye bedeli ile Beykoz'da Nuri Beğendik Müdür Temsil ve ilzama yetkililiğinde kuruldu.

Emha Yapı Dekorasyon İnşaat Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Emha Yapı Dekorasyon İnşaat Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi 6 Mart 2015'te, 20 bin TL sermaye bedeli ile Ümraniye'de Harun Kaşçı Müdürlüğü 'nde kuruldu.

Akasya Ulaşım Otomotiv İnşaat Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi Bayrampaşa 2 Şubesi açıldı!

Akasya Ulaşım Otomotiv İnşaat Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi Bayrampaşa 2 Şubesi 15 bin TL sermaye bedeli ile 6 Mart 2015'te, Özcan Taş Şube Müdürlüğü'nde kuruldu.

İstanbul Epoksi Teknolojisi İnşaat Gıda Turizm ve Otomotiv Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İstanbul Epoksi Teknolojisi İnşaat Gıda Turizm ve Otomotiv Ticaret Limited Şirketi 6 Mart 2015'te, 50 bin TL sermaye bedeli ile Çekmeköy'de Kerime Kanbur, Sakine Bozdağ ortaklığında kuruldu.

Gökçeler Mimarlık İnşaat Gıda Turizm ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gökçeler Mimarlık İnşaat Gıda Turizm ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi 6 Mart 2015'te, 10 bin TL sermaye bedeli ile Bağcılar'da, Şafak Gökçe Müdürlüğü'nde kuruldu.

Altınordu Yapı Endüstrisi İnşaat Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Altınordu Yapı Endüstrisi İnşaat Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi 5 Mart 2015'te, 1 milyon TL sermaye bedeli ile Beykoz'da Mustafa Çiçek, Hasan Kaymak ortaklığında kuruldu.

BNE İnşaat Gıda Tarım Limited Şirketi kuruldu!

BNE İnşaat Gıda Tarım Limited Şirketi 50 bin TL sermaye bedeli ile Eyüp Fahrikorutürk Caddes,'nde, 5 Mart 2015'te Burak Hatemoğlu Müdürlüğü 'nde kuruldu.

İslamoğlu Mimari Yapı İnşaat Gıda Otomotiv İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İslamoğlu Mimari Yapı İnşaat Gıda Otomotiv İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 5 Mart 2015'te, 500 bin TL sermaye bedeli ile Esenyurt'ta, Mehmet Deniz Müdürlüğü'nde kuruldu.

Lidoma General Trading İnşaat Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Lidoma General Trading İnşaat Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi 5 Mart 2015'te, 10 bin TL sermaye bedeli ile Kağıthane'de, Amırhosseın Zalaghı Müdürlüğü 'nde kuruldu.

Tek Emar İnşaat Gıda Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tek Emar İnşaat Gıda Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 5 Mart 2015'te, 100 bin TL sermaye bedeli ile Arnavutköy'de, Ahmad Hussın, Abdulrahman Hussaın ortaklığında kuruldu.

Kayserilioğlu İnşaat Gıda Yapı Malzemeleri Turizm ve Elektronik Sanayi Ticaret Limited Şirketi Haberi

Kayserilioğlu İnşaat Gıda Yapı Malzemeleri Turizm ve Elektronik Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Kayserilioğlu İnşaat Gıda Yapı Malzemeleri Turizm ve Elektronik Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Aydın Kayserilioğlu tarafından 80 bin TL'lik sermaye ile 4 Şubat'ta kuruldu. 


Kayserilioğlu İnşaat Gıda Yapı Malzemeleri Turizm ve Elektronik Sanayi Ticaret Limited Şirketi iş konusu; her türlü inşaat taahhüt işleri.


Kayserilioğlu İnşaat Gıda Yapı Malzemeleri Turizm ve Elektronik Sanayi Ticaret Limited Şirketi adres: Eyüp, Yeşilpınar Mahallesi, Çiçeksuyu Caddesi,...