Kelly Brook İngiltere evi

Kelly Brook İngiltere evi

36 yaşındaki Kelly Brook yeşillikler içinde bir çiftlik evinde sakin bir hayat sürüyor. İşte ingiliz model ve oyuncu Brook'un o evi...

Kelly Brook'un 1 milyon sterlinlik 'kulübe' evi!

Kelly Brook, karantina sürecini "kulübe" diye tanımlanan 1 milyon sterlinlik değerindeki evinde geçiriyor...

Ünlü manken Kelly Brook milyonluk kulübede yaşıyor!

Ünlü yıldız kelimenin tam anlamıyla 'milyonluk kulübede' yaşıyor. Ünlü manken 37 yaşındaki Kelly Brook'un yaşadığı 15'inci yüzyıldan kalma çiftliğin değeri 1 milyon Sterlin.

Kelly Brook'un 1 milyon Sterlin değerindeki çiftlik evi!

Kelly Brook, sosyal medya hesabından sık sık yaptığı paylaşımlara bakılırsa kelimenin tam anlamıyla bir peri masalının içinde yaşıyor.

İşte Kelly Brook'un merak edilen çiftlik evi!

36 yaşındaki Kelly Brook yeşillikler içinde bir çiftlik evinde sakin bir hayat sürüyor. İşte ingiliz model ve oyuncu Brook'un o evi...

Kelly Brook çiftlik evinde yaşıyor!

İngiliz model Kelly Brook'un bir çiftlik evinde yaşadığını biliyor muydunuz? Kelly Brook bir çiftlik evinde sakin bir hayat sürüyor.

Kelly Brook doğduğu kasabada yaşamaya başladı!

İngiliz model ve oyuncu Kelly Brook, magazin sayfalarından yansıyanın aksine yeşillikler içinde bir çiftlik evinde sakin bir hayat sürüyor.

İngiltere'de saman evler yapılıyor!

İngiltere’nin Bristol kentinde inşa edilen evler, Bath Üniversitesi’nden uzmanların öncülüğünde yürütülen bir mühendislik projesinin ürünü. Uzmanlar proje için mühendislik şirketi Modcell’le birlikte çalışıyor.

Zorlu AVM'ye İngiltere'den ödül!

Zorlu Alışveriş Merkezi, 2014 Aralık ayında İngiltere'nin en saygın ödülleri arasında gösterilen Best Business Avvards'ta iki ödüle layık görüldü. Geçtiğimiz kasım ayında da MarCom Awards'tan 3 ödülle dönmüştü.

İngiltere'de konut sektöründe fiyatlar geriledi!

İngiltere'nin önde gelen konut sektörü kuruluşlarından Nationwide'ın verilerine göre, İngiltere'de konut sektöründe ocak ayında fiyat artış hızı, geçen yılın aynı ayındaki yüzde 0,8 seviyesinden yüzde 0,3'e geriledi.

İngiltere'de konut sektöründe fiyat artışı hız kesti!

Nationwide'ın verilerine göre İngiltere'de konut fiyatlarının artış hızı ocak ayında yüzde 0,3 oldu. Konut sektöründe ülke bazında fiyat artış hızı geçen yılın kasım ayında yüzde 0,3, aralık ayında ise yüzde 0,2 olarak ölçülmüştü.

GN Engineering And Consultancy LTD Merkezi İngiltere İstanbul Merkez Şubesi açıldı!

GN Engineering And Consultancy LTD Merkezi İngiltere İstanbul Merkez Şubesi, Gökberk Şener Şube Müdürlüğü'nde 50 bin TL'lik sermaye ile 27 Ocak'ta Yedpa Ticaret Merkezi'nde kuruldu.

İngiltere'den Norveç'e dev elektrik kablosu!

İngiltere'den Norveç'e dev elektrik kablosu geliyor.İngiltere, yaklaşık yatırım maliyeti 2 milyar euroyu bulacak bir kablolarla Norveç'ten elektrik ithal etmeye hazırlanıyor. Kabloların toplam uzunluğunun 600 kilometre olması bekleniyor.

Montania Hotel, İngiltere'de ödül aldı!

World Boutique Hotel Awards'ın İngiltere'de düzenlediği "Dünyanın En İyi Butik Hotelleri Ödül" törenine katılan Montania Special Class Hotel, "Ortadoğu'nun En İyi Classic Butik Oteli" ödülüne layık görüldü.

Kelly Brook İngiltere evi

Kelly Brook İngiltere evi Kelly Brook İngiltere evi

İngiliz model ve oyuncu Kelly Brook,  yeşillikler içinde bir çiftlik evinde sakin bir hayat sürüyor.


Los Angeles'ta yaşayan Brook, son dönemde hayatını ana vatanı olan İngiltere ile sevgilisi Jeremy Parisi'nin yaşadığı Paris arasında geçiriyor.


36 yaşındaki Kelly Brook,ülkesine geldiğinde Londra yerine doğup büyüdüğü Kent'teki çiftlik evinde yaşıyor.