kenan evrene komşu

kenan evrene komşu

Türkiye'nin incisi Marmaris' in en gözde semti olan, 7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren'in yaşadığı Armutalan'ın merkezinde yeşillikler içerisinde yer alan Yeshill Residence'da fiyatlar 92 bin pounddan başlıyor.

Adana Kenan Evren Bulvarı’nın adı değişti!

Adana'da Kenan Evren Bulvarı'nın adı Devlet Bahçeli Bulvarı olarak değiştirildi. Kenan Evren yazan levhalar söküldü, yerine yenileri monte edildi.

Kenan İmirzalıoğlu-Sinem Kobal çifti Cihangir’deki evinden taşındı!

Kenan İmirzalıoğlu’nun Cihangir’deki dairesinden Sinem Kobal’ın ısrarıyla taşındığı ortaya çıktı. Kobal, mahallede fazla gürültü olduğu ve kavgalar yaşandığı için Emirgan’a taşınmak istemiş.

Kenan İmirzalıoğlu, Cihangir'deki evini 6 bin dolara kiraya verdi!

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, Sinem Kobal’la evlendikten sonra Cihangir’de oturduğu evi boşaltıp, kiracı bulmak için emlakçıya vermişti. Daire Hollanda Konsolosluğu’nda çalışan birine 6 bin dolara kiraya verildi.

Kenan Kalı: Emlak fiyatları yaz sonuna kadar artış gösterecek!

Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kenan Kalı, hayata geçirdikleri projeler ve emlak fiyatlarının yaz sonuna kadar nasıl olacağından bahsetti. İşte haberin detayı...

Kenan Sofuoğlu Osmangazi Köprüsü'nde hız denemesi yaptı!

Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, Osmangazi Köprüsü'nün resmi açılışında planladıkları hız denemesini, hava koşulları nedeniyle daha önce yaptı. Kenan, saate 400 kilometreyle en yüksek hıza ulaşan isim oldu.

Kenan Sofuoğlu Osmangazi Köprüsü'nde test sürüşü yaptı!

Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, Osmangazi Köprüsü'nün açılış töreninde deneyeceği 400 kilometrelik hız rekoru için test sürüşlerine başladı.

Kenan İmirzalıoğlu, Marmaris'teki binasını kiraya verecek!

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun iki yıl önce Marmaris Selimiye’de 1.9 milyon liraya aldığı ve içinde marketi olan binanın tadilatı bitti. İmirzalıoğlu, şimdi binayı kiraya vermek istiyor.

Trendist Ataşehir’e komşu 110 dönümlük şehir parkı geliyor!

K Yapı ve Solid İnşaat’ın Ataşehir’deki kentsel dönüşüm projesinde teslimler başladı. Projeden ev alanlara 110 dönümlük şehir parkına komşu olacaklarını vaat ettiklerini söyleyen Murat Karaduman, belediyenin park için 4. kez ihaleye çıkacağını söyledi.

Kenan Kalı: Yüksek faizden ev almak aslında bir fırsat olabilir!

Piyasanın düşük faiz beklentisi içinde olduğunu belirten Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Kalı, ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 50’si peşin, kalan yarısı da 5 yıl 0.99 sabit faiz oranıyla konut satışı gerçekleştireceklerini söyledi

Kenan Evren Kışlası Marmara Üniversitesi'ne dahil oldu!

Marmara Üniversitesi'nin Halkalı, Bahçelievler ve Nişantaşı Yerleşkeleri'nin TOKİ'ye devri karşılığında Maltepe'deki Kenan Evren Kışlası arazisi üniversiteye geçti. Yeni yerleşkenin bina ve tesisleri de TOKİ tarafından yapılacak.

Kentsel gelişim için komşu ilçelerle ortak hareket edilmeli!

İstanbul’un batısını masaya yatıran “Yerel Yönetimlerde Yeni Bir Model Arayışı” konulu “Batı İstanbul Çalıştayı” sona erdi. Çalıştayda konuşan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Kentsel gelişim için komşu ilçelerle ortak hareket edilmeli" dedi

Kenan İmirzalıoğlu ile Kıvanç Tatlıtuğ komşu oluyor!

19 Şubat’ta 2,5 yıldır beraberlik yaşadığı stil danışmanı Başak Dizer’le Paris’te evlenen Kıvanç Tatlıtuğ, Emirgan’a taşındı. 14 Mayıs’ta Cunda Adasında Sinem Kobal ile evlenecek Kenan İmirzalıoğlu'da Emirgan’a taşınacak.

Kenan Şahin: Havza bölgesinde yapılaşmaya izin vermeyeceğiz!

Genç PESİAD üyeleriyle ‘Gençler Soruyor’ programında bir araya gelen Belediye Başkanı Kenan Şahin, havza bölgesinde asla yapılaşmaya izin vermeyeceklerini, bu alanların yeşil ve orman odaklı değerlendirileceğini söyledi.

kenan evrene komşu

kenan evrene komşu kenan evrene komşu

 

2006 yılında temeli atılan ve Haziran 2007'de inşası tamamlanarak anahtar teslim şekilde sahiplerine verilmeye başlanan Yeshill Residence toplam 42 konuttan oluşuyor. 2007 yılından bu yana 22 tanesi satılan projedeki dairelerin büyüklükleri 68 ile 266 metrekare arası değişmekte olup tercihe göre 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlanmış. Yaz - kış her mevsim rahatlıkla yaşanabilecek sitenin çevresinde ise her türlü ihtiyacın karşılanabileceği alış- veriş merkezi, sağlık ocağı ile toplu taşıma araçlarının da durakları mevcut.

Yeshill Residence'da ortak kullanım alanlarında 300 metrekarelik açık yüzme havuzu, çocuk parkı, çocuk havuzu ve park alanları bulunuyor. Ayrıca site içerisinde 24 saat güvenlik, jenaratör, bahçıvan, teknik servis ve merkezi uydu...