Kentsel dönüşüm fırsatı

Kentsel dönüşüm fırsatı

Rich World Gayrimenkul A.Ş. YK Başkanı Cengiz İloğlu, kentsel dönüşüm kavramının tüm tarafları memnun edecek şekilde planlanması gerektiğinin altını çizdi.

Çevre dostu kentler için kentsel dönüşüm fırsatı kaçırılmamalı!

Sadece binaların değil kentlerin de sürdürülebilirlik ve çevre dostu esaslara göre tasarlanması gerekiyor. Altensis Kurucu Ortaklarından Emre Ilıcalı, özellikle kentsel dönüşümde çevre dostu kentsel alanların tasarlanmasını istedi.

İbrahim Tuza: Çevreci ürünlerle geleceğe yatırım yapıyoruz!

Enerji Verimliliği Haftası'nda enerji tasarrufunun, ithalatta bağımlı bir ülke olan Türkiye'nin önemini belirten Pakpen Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Tuza, kentsel dönüşümün, tasarruf sağlayan çevreci binalar için fırsat olduğunu söyledi.

Riskli binalarda oturanlar dikkat! Kentsel dönüşüm kredisinde fırsat!

Kentsel dönüşüm kapsamında riskli yapılarda yaşayan vatandaşlara devlet kredilerde faiz indirimi fırsatı sunuyor. Kentsel dönüşüm konut kredisinde faiz oranı 0.66 olarak belirlendi...

Kentsel dönüşüm konut kredisinde faiz fırsatı!

Kentsel dönüşüm kapsamında riskli yapılarda oturan vatandaşlara devlet faiz indiriminde bulunuyor ve yüzde 0.66 faizle konut kredisi kullandırıyor...

İnşaat mühendisleri için kentsel dönüşüm fırsatı!

İnşaat sektörünün Türkiye'nin gelir kaynaklarının yüzde 30’unu oluşturduğunu belirten Prof. Dr. Mustafa Karaşahin, “Kentsel dönüşüm, inşaat mühendisleri için önümüzdeki yıllarda daha fazla fırsatlar ortaya çıkaracaktır” diye konuştu.

Kayseri Kocasinan'da kentsel dönüşüm fırsatı!

Kayseri Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, 44 ayda hayata geçirdiği hizmetleri anlattı. Bölgedeki dönüşüm projelerinden bahseden Çolakbayrakdar, ''Kentsel dönüşüm kanunu bizim için bir fırsattır'' şeklinde konuştu.

Erhan Ayar: Kentsel dönüşüm fırsatı iyi değerlendirilmeli!

Gölcük Muhasebeciler Odası Başkanı Erhan Ayar, kentsel dönüşüm hakkında açıklamalarda bulunarak, "Kentsel dönüşüm fırsatını iyi değerlendirmeliyiz" dedi.

Kentsel dönüşüm fırsatı iyi değerlendirilmeli!

İZODER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şen," Türkiye çapında başlatılan Kentsel Dönüşüm süreci, su yalıtımı uygulamaları için büyük bir fırsat ve inşa edilen tüm yeni binalardaki su yalıtımının standartlara uygun yapılması çok önemli” dedi.

Sivas'ta kentsel dönüşüm çalışmaları hazır!

Esentepe Mahallesi'nde incelemelerde bulunan heyet daha sonra Eski Sanayi ve Aksu Parkıtıı gezme fırsatı buldu.Esentepe Mahallesi, Eski Sanayi, Alibaba ve şehrin farklı bölgelerinde kentsel dönüşüm çalışmalarına hız verildi.

Era 14-15 Nisan'da kentsel dönüşüm uzmanlık eğitimi düzenliyor!

Era 14-15 Nisan'da kentsel dönüşüm uzmanlık eğitimi düzenliyor. 14 -15 Nisan’ da Bağdat Caddesinde yer alan ERA Akademi ’mizde tüm gün sürecek eğitimlere katılan herkes kentsel dönüşüm konusunda uzmanlaşma fırsatı yakalayacak.

Ali Dumankaya: Kentsel dönüşüm fırsatı boş vaatle heba olmasın!

İbrahim Dumankaya Holding ve DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, "Kentsel dönüşüm yaparken insanları yersiz yurtsuz bırakmayın" çağrısında bulundu. Kentsel dönüşüm fırsatı boş vaatle heba olmasın...

Kentsel dönüşüm dayanıksız binalardaki fırınlara avantaj sağlayacak!

Kentsel dönüşüm projeleri ile birlikte dayanıksız binaların altında hizmet veren fırınlara yeniden imar fırsatı sunuluyor...

Eski apartman ve sitelerde kentsel dönüşüm fırsatı!

Kentsel Dönüşüm ve Hukuk Platformu yaptığı açıklamada, Kentsel Dönüşüm Kanunu’nda, eskiyen ve ekonomik ömrünü tamamlamış apartmanlar ve sitelerin kanundan yararlanabileceğine dikkat çekti.

Eski apartman ve sitelerde kentsel dönüşüm fırsatı!

Kentsel Dönüşüm ve Hukuk Platformu yaptığı açıklamada, Kentsel Dönüşüm Kanunu’nda, eskiyen ve ekonomik ömrünü tamamlamış apartmanlar ve sitelerin kanundan yararlanabileceğine dikkat çekti

Kentsel dönüşüm'de Şeker Finans 30 yıl vade fırsatı sunuyor!

Kentsel dönüşüm kredisinin faizinin bir kısmını Çevre ve Şehircilik Bakanlığı üstleniyor...

Kentsel dönüşüm fırsatı Haberi

Kentsel dönüşüm fırsatı

İnşaat ve gayrimenkul sektörünün önünde kentsel dönüşüm gibi çok ciddi bir fırsat olduğunu da belirten Rich World Gayrimenkul A.Ş. YK Başkanı Cengiz İloğlu, kentsel dönüşüm kavramının tüm tarafları memnun edecek şekilde planlanması gerektiğinin altını çizerek şunları söyledi: "Türk inşaat ve gayrimenkul sektörü, gelecek 100 yılını planlamasını sağlayacak bir fırsatla karşı karşıya. Sektörün dinamikleri olarak bu fırsatı iyi değerlendirmeliyiz. Bunun için ilk etapta halkın bilgilendirilmesi ve kentsel dönüşümün bir rant meydanı olmadığının görülmesi gerekiyor. Tabi bu bilgilendirmenin kamu eliyle yapılması daha mantıklı."
Posta...