Kepez parselasyon planı

Kepez parselasyon planı

Antalya'nın Kepez Belediye Meclisi olağanüstü toplantısında Esentepe, Kazım Karabekir, Çankaya, Barış ve Yavuz Selim Mahallesi'nde parselasyon planı yapılmasına karar verildi.

Kepez'in silueti değişecek!

Kepez Belediyesi kentin silueti Masa Dağı’nı imara uygun hale getirmek ve bölge sakinlerinin konut talebini cevaplandırmak için 8 mahalleyi kapsayan imar planı revizyonu hazırladı.

Kepez'in 5 mahallesine imar müjdesi!

Antalya'nın Kepez Belediye Meclisi olağanüstü toplantısında Esentepe, Kazım Karabekir, Çankaya, Barış ve Yavuz Selim Mahallesi'nde parselasyon planı yapılmasına karar verildi.

Ankara Yenimahalle parselasyon planı askıya çıkarıldı!

Yenimahalle Belediye Başkanlığı İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Ankara Yenimahalle 84355/2 nolu parselasyon planı askıya çıkarıldı. Karar Resmi Gazete'de yayınlandı.

Ankara Etimesgut parselasyon planı askıda!

Etimesgut Belediye Başkanlığı Plan ve Proje Müdürlüğü; Ankara Etimesgut 85276/3’nolu parselasyon planı askıya çıkarıldı. Karar Resmi Gazete'de yayınlandı.

Maltepe Gülsuyu Mahallesi parselasyon planı askıda!

Maltepe İlçesi, Gülsuyu Mahallesi, 3351 ada 3, 16477 ada 24 ve 25 parseller, 16237 ada 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ve 12 parsel sayılı taşınmazı içeren düzenleme sahasına ait parselasyon planı askıda...

Sultangazi Cebeci Mahallesi parselasyon planı askıda!

Sultangazi İlçesi, Cebeci Mahallesi, 194, 195, 196, 201, 846, 909, 912, 913, 914, 915, 916, 917, 918, 2890 ada, 1 parsel, 2891 ada, 1 parsel sayılı taşınmazlara ait parselasyon planı 18 Mart'ta askıya çıkarıldı....

Ankara Yenimahalle parselasyon planı askıda!

Yenimahalle Belediye Başkanlığı İmar ve Şehircilik Müdürlüğü; Ankara Yenimahalle 84138/47 nolu kesin parselasyon planını askıya çıkardı. Karar Resmi Gazete'de yayınlandı.

Kepez Avni Tolunay'a Avrupai imar planı!

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Avni Tolunay'a Avrupai bir imar planı hazırladıklarını söyleyerek, "Kepezli çocuklar okullarına giderken parkların içinden geçecek, yaşlılar ise karşıdan karşıya geçmek zorunda kalmayacak" açıklamasında bulundu.

Çiğli’de 4 bin konut kaçak duruma düştü!

İzmir'in Çiğli ilçesine bağlı Esentepe Mahallesi'nde yaklaşık 170 dönümlük bir alanın parselasyon planı iptal edildi. Bölgede bulunan yaklaşık 4 bin ruhsatlı konut kaçak durumuna düştü.

Kepez'de 4 mahalle için imar planı revizyonu hazırlandı!

Kepez Belediyesi, Fatih, Göçerler, Çamlıbel ve Esentepe Mahallesi sakinlerine tapu ve konforlu konutlarını kavuşturmak adına çalışmalarını sürdürüyor. Kepez'de 4 mahalle için imar planı revizyonu hazırlandı. 

Ankara Yenimahalle'de yeni imar planı askıya çıktı!

Yenimahalle Belediye Başkanlığı İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Yenimahalle İlçesi, Yakacık Mahallesi, 64831 ada 2 nolu parsele ilişkin 84212/4 Nolu Parselasyon Planı Yenimahalle Belediye Başkanlığı İmar ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından askıya çıkarıldı.

Beşiktaş Yıldız ve Mecidiye Mahallesi parselasyon planı askıda!

Beşiktaş İlçesi, Yıldız Mahallesi ile Mecidiye Mahallesi'ndeki bazı taşınmazları içeren imar uygulaması askıya çıktı..

Antalya Kırcami parselasyon planı Eylül'de tamamlanacak!

Antalya Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Kırcami parselasyon planlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Uysal, askıya çıkan planın Eylül ayında tamamlacağını söyledi.

Kepez parselasyon planı

Kepez parselasyon planı Kepez parselasyon planı

Antalya'nın Kepez Belediye Meclisi olağanüstü toplantı ile Yavuz Selim Mahallesi'nde bulunan imar plan değişikliğini tamamladı. 

Karar kapsamında Esentepe, Kazım Karabekir, Çankaya, Barış ve Yavuz Selim Mahallesi'nde mülkiyet, imar planı ve 2B 'den kaynaklanan parselasyon planı yapılacak.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, "Kentsel yenileme ile vatandaşlar daha değerli arsalara sahip olacaklar'' ifadelerini kullandı.