KİPTAŞ arsa müzayedesi

KİPTAŞ arsa müzayedesi

KİPTAŞ 5. Gayrimenkul Müzayedesi 23 Haziran Çarşamba günü gerçekleşecek. Müzayede de KİPTAŞ bünyesinde bulunan 26 dükkan ve 6 arsa, İGDAŞ bünyesindeki 1 bina ve 1 arsa satılacak.

KİPTAŞ'ın 5. Gayrimenkul Müzayedesi'nde hangi gayrimenkul ne kadara satıldı?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki KİPTAŞ 5. Gayrimenkul Müzayedesi'ni gerçekleştirdi. Peki KİPTAŞ'ın 5. Gayrimenkul Müzayedesi'nde hangi gayrimenkul ne kadara satıldı? İşte ayrıntılar...

KİPTAŞ 5. Gayrimenkul Müzayedesi bugün!

İBB iştiraki KİPTAŞ, İstanbul'daki muhtelif alanlarda konumlanan 26 dükkan ve 6 arsayla, İGDAŞ mülkiyetinde bulunan taşınmazları 5. Gayrimenkul Müzayedesi'nde satıyor. KİPTAŞ 5. Gayrimenkul Müzayedesi bugün gerçekleştiriliyor.

KİPTAŞ 5. Gayrimenkul Müzayedesi yarın!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki KİPTAŞ, İstanbul’da muhtelif alanlarda yer alan 26 dükkan ve 6 arsayla, İGDAŞ’ın mülkiyetindeki gayrimenkulleri 5. Gayrimenkul Müzayedesi'nde açık artırmayla satışa çıkarıyor. 

İstanbul'un en büyük gündemi kentsel dönüşüm!

İBB İştiraki KİPTAŞ İstanbul'un çeşitli ilçelerinde kentsel dönüşüm projelerini hayata geçirmek için çalışmalara başladı. KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt, şehirde hayata geçirilen kentsel dönüşüm çalışmaları hakkında bilgi verdi. 

KİPTAŞ 4. Gayrimenkul Müzayedesi tamamlandı!

İBB iştirak şirketi KİPTAŞ tarafından gerçekleştirilen halka açık müzayedelerin 4.’sünü de tamamlandı.

KİPTAŞ 3. Gayrimenkul Müzayedesi'nde 54 dükkanının 13'ü satıldı!

KİPTAŞ, portföyünde bulunan 54 dükkanı halka açık gerçekleştirdiği 3. müzayede ile satışa çıkardı. Yatırımcılara hitap eden değerli arsa ve işyerleri şeffaf ve açık bir şekilde piyasaya sunuldu...

KİPTAŞ 3. Gayrimenkul Müzayedesi bugün!

KİPTAŞ tarafından düzenlenen 3. Gayrimenkul Müzayedesi, bugün saat 14:00'da gerçekleşecek. Halka açık müzayede de 54 dükkan satışa çıkarılacak.

KİPTAŞ 3. Gayrimenkul Müzayedesi yarın! 

KİPTAŞ tarafından düzenlenen 3. Gayrimenkul Müzayedesi yarın gerçekleştiriliyor. KİPTAŞ, 54 dükkanı müzayede kapsamında satışa çıkarıyor...

KİPTAŞ'ın 2. gayrimenkul müzayedesi gerçekleştirildi!

KİPTAŞ, portföyünde bulunan 12 değerli arsa ve 36 işyerini halka açık gerçekleştirdiği 2. müzayede ile satışa çıkardı. Yatırımcılara hitap eden değerli arsa ve işyerleri şeffaf ve açık bir şekilde piyasaya sunuldu...

Ergene Belediyesi'nin en büyük geliri arsa satışlarından!

Ergene Belediyesi'nin Ak Partili üyesi Gündoğan, Ergene Belediyesi'nin gelirinin en büyük bölümünün OSB'deki arsa satışından el edildiğini ifade etti.

Hare Asansör, Artvin'de 3 milyon liralık yatırım yapacak!

Hare Asansör, bu yıl makine teçhizat yatırımları kapsamında arsa dahil 3 milyon liralık yatırım yapmayı planlıyor.

TOKİ'den satılık 54 arsa!

TOKİ, 54 arsayı satışa çıkardı. 12 ilde satışa sunulan toplam 527 bin 206,76 metrekare büyüklüğündeki 54 adet arsa yaklaşık 663 milyon TL muhammen bedelle satılacak. Arsa müzayedesi ise 23 Mart 2017 tarihinde saat 13.30’da yapılacak.

TOKİ'den İzmir ve Adana'da arsa müzayedesi!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), İstanbul, İzmir ve Adana'da bulunan bakım ve akaryakıt istasyonu arsalarını "açık artırma" yöntemi ile satışa sundu.

KİPTAŞ arsa müzayedesi Haberi

KİPTAŞ arsa müzayedesi

KİPTAŞ 5. Gayrimenkul Müzayedesi 23 Haziran Çarşamba günü gerçekleşecek. Müzayede kapsamında KİPTAŞ bünyesinde bulunan 26 dükkan ve 6 arsa, İGDAŞ bünyesindeki 1 bina ve 1 arsa satışa sunulacak. Halka açık gerçekleşecek oturum için online katılım fırsatı da sağlanacak.

İGDAŞ gayrimenkulleri 23 Haziran Çarşamba günü saat 11:00'da satışa çıkarken, KİPTAŞ gayrimenkuller aynı gün saat 13:00'da satılacak. Müzayede, KİPTAŞ Genel Müdürlüğü Konferans Salonu'nda gerçekleşecek. 

KİPTAŞ, yatırımcılar için satışa çıkardığı İstanbul’da muhtelif bölgelerde bulunan 26 dükkan ve 6 arsa ile İGDAŞ’a ait taşınmazları “5. Gayrimenkul Müzayedesi”nde şeffaf koşullarda açık artırma yöntemiyle satacak. 

26 DÜKKAN VE 6 ARSA VE İGDAŞ GAYRİMENKULLERİ ALICILARINI BEKLİYOR

2019 yılının Ekim ve Aralık aylarında, 2020 yılının ise Mart ve Ekim aylarında toplamda dört kere halka açık müzayede düzenleyen KİPTAŞ, “5. Gayrimenkul...