Kirazlı Koru Evleri ulaşım

Kirazlı Koru Evleri ulaşım

İstanbul'un en önemli merkezlerinden Güneşli'de, 11 dönüm arazi üzerinde yükselen 15 katlı 4 görkemli bloğun yer aldığı Kirazlı Koru'da; toplam 232 seçkin konut ve 4 ticari mekan bulunuyor.

Kirazlı Koru Evleri'nde inşaat çalışmaları hızlandı!

Sektörün iki önemli firması Mayra İnşaat ve Tanışlar İnşaat ve İstanbul Bağcılar'da ortak bir konut projesine 11 dönümlük arazi üzerine inşa edilen 'Kirazlı Koru Evleri'nin inşaat çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

Kirazlı Koru Evleri'nde 330 bin TL'ye 2+1!

Mayra İnşaat ve Tanışlar İnşaat tarafından hayata geçirilen Kirazlı Koru Evleri projesinde daireler 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlandı. Proje İstanbul Bağcılar Güneşli'de yükseliyor.

Kirazlı Koru Evleri iletişim bilgileri!

4 blok şeklinde yükselen projede daire tipleri 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak dizayn edildi. Kirazlı Koru Evleri iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 444 3 173 olarak belirlendi.

Kirazlı Koru Evleri satış ofisi!

Tanışlar İnşaat ve Mayra İnşaat tarafından inşa edilen proje 4 blok şeklinde yükseliyor. Kirazlı Koru Evleri satış ofisi kapsamında telefon numarası 444 3 173 olarak belirlendi.

Kirazlı Koru Evleri lokasyon!

Toplam 232 adet konut ve 4 adet ticari ünitenin yer aldığı proje 4 blok şeklinde yükseliyor. Kirazlı Koru Evleri lokasyon bilgileri kapsamında TEM otoyoluna 5 kilometre kadar uzaklıkta bulunuyor.

Kirazlı Koru Evleri satış fiyatları!

Tanışlar İnşaat ve Mayra İnşaat tarafından inşa edilen proje Mall of İstanbul’a 7 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Kirazlı Koru Evleri satış fiyatları 330 bin TL'den başlıyor.

Bağcılar Kirazlı Koru Evleri lokasyon!

Tanışlar İnşaat ve Mayra İnşaat tarafından inşa edilen projede daire tipleri 2+1,3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı. Bağcılar Kirazlı Koru Evleri lokasyon bilgisi kapsamında Mall of İstanbul’a 7 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

Kirazlı Koru Evleri Güneşli fiyat!

Konum bilgisine göre Mall of İstanbul’a 7 kilometre uzaklıkta bulunan projede 232 adet daire yer alıyor. Kirazlı Koru Evleri Güneşli fiyat listesi kapsamında daireler 330 bin TL'den başlıyor.

Kirazlı Koru Evleri adres bilgileri!

Tanışlar İnşaat ve Mayra İnşaat tarafından inşa edilen projede 232 adet konut ve 4 adet ticari ünite yer alıyor. Kirazlı Koru Evleri adres bilgileri kapsamında İstanbul Avrupa Yakası Bağcılar Güneşli'nde yükseliyor.

Kirazlı Koru Evleri ulaşım!

Toplam 11 dönümlük arsa alanı üzerinde inşa edilen projede daire tipleri 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı. Kirazlı Koru Evleri ulaşım bilgileri kapsamında TEM otoyoluna 5 kilometre kadar uzaklıkta bulunuyor.

Altunizade Koşuyolu Koru Evleri satılık!

Üsküdar'a bağlı Altunizade bölgesinde inşa edilen Altunizade Koşuyolu Koru Evleri satılık daire fiyatları metrekare birim bazında 5 bin dolardan başlıyor.

Altunizade Koşuyolu Koru Evleri fiyat!

13 blokta 210 adet konuttan meydana gelen Koşuyolu Koru Evleri projesinde avantajlı daire satışları devam ediyor. İşte, Altunizade Koşuyolu Koru Evleri fiyat bilgisi..

Koşuyolu Koru Evleri satılık daire!

Koşuyolu Koru Evleri satılık dairelerin metrekare birim fiyatı 5 bin dolar ile 7 bin dolar arasında değişiyor...

Koşuyolu Koru Evleri iletişim bilgisi!

Koşuyolu Koru Evleri iletişim bilgisi haberimizde yer alıyor. Koşuyolu Koru Evleri'nde daireler hemen teslim ediliyor...

Koşuyolu Koru Evleri'nde yüzde 10 KDV indirimi!

Koşuyolu Koru Evleri'nde yüzde 10 KDV indirimi ile satışlar yapılıyor. Koşuyolu Koru Evleri'nde daireler hemen teslim ediliyor...

Koşuyolu Koru Evleri fiyatlar!

Dairelerin hemen teslim edildiği Koşuyolu Koru Evleri'nde metrekare birim fiyatı 5 bin dolardan başlıyor...

Altunizade Koşuyolu Koru Evleri satış ofisi!

Altunizade Koşuyolu Koru Evleri satış ofisi iletişim bilgisi haberimizde yer alıyor. Koşuyolu Koru Evleri'nde metrekare fiyatı 5 bin dolardan başlıyor...

Koşuyolu Koru Evleri kimin?

Koşuyolu Koru Evleri projesi Selçuklu Turizm ve İnşaat-Taşyapı Ortaklığı tarafından inşa edildi. Projede metrekare birim fiyatı 5 bin dolardan başlıyor...

Altunizade Koşuyolu Koru Evleri iletişim!

Altunizade Koşuyolu Koru Evleri iletişim bilgisi haberimizde yer alıyor. Koşuyolu Koru Evleri'nde metrekare fiyatı 5 bin dolardan başlıyor...

Koşuyolu Koru Evleri satış fiyatı!

Koşuyolu Koru Evleri metrekare birim satış fiyatı 5 bin dolardan başlıyor. Koşuyolu Koru Evleri'nde daireler oturuma hazır...

Koşuyolu Koru Evleri Altunizade satılık!

Koşuyolu Koru Evleri Altunizade dairelerin metrekare birim fiyatı 5 bin dolardan başlangıç gösteriliyor...

Koşuyolu Koru Evleri satış ofisi!

Koşuyolu Koru Evleri satış ofisi iletişim bilgisi haberimizde yer alıyor. Koşuyolu Koru Evleri'nde metrekare birim fiyatı 5 bin dolardan başlıyor...

Taşyapı Koru Evleri'nde fiyatlar!

İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar Koşuyolu'nda hayata geçirilen Taşyapı Koru Evleri toplamda 210 adet daireden oluşuyor.

Kirazlı Koru Evleri ulaşım Haberi

Kirazlı Koru Evleri ulaşım

İstanbul'un en önemli merkezlerinden Güneşli'de, 11 dönüm arazi üzerinde yükselen 15 katlı 4 görkemli bloğun yer aldığı Kirazlı Koru Evleri'nde; 2+1. 3+1 ve 4+1 ev tiplerinden oluşan toplam 232 seçkin konut ve 4 ticari mekan bulunuyor. Atatürk Havalimanı'na 10 km. Mail of İstanbul'a 7 km. TEM otoyoluna ise sadece 5 km mesafede olan Kirazlı Koru Evleri, eğitim ve sağlık kurumları ile ticaret merkezlerine de çok yakın. A Plus kalite yapıları. koru ve deniz manzarası, tertemiz havası, zengin sosyal imkanları, özel korusu ve güvenli yaşam konseptiyle Kirazlı Koru Evleri, dostlarınız ve komşularınızla birlikte keyifle yaşayabileceğiniz ideal bir ortam. 


TESLİMAT 2017'DE 

Mayra İnşaat ve Tanışlar İnşaat güvencesiyle yapılan proje 30 Ağustos 2017'de teslim edilecek.En düşük ve en yüksek konut fiyatlarının 330 bin lira...