Kirazlı Koru Evleri'nde 330 bin TL'ye 2+1!

Kirazlı Koru Evleri'nde 330 bin TL'ye 2+1!


Firma: Mayra İnşaat ve Tanışlar İnşaat

Proje: Kirazlı Koru Evleri


Mayra İnşaat ve Tanışlar İnşaat tarafından hayata geçirilen Kirazlı Koru Evleri projesinde daireler 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlandı. Proje İstanbul Bağcılar Güneşli'de yükseliyor.


Mayra İnşaat ve Tanışlar İnşaat imzası taşıyan Kirazlı Koru Evleri'nde 232 konut ve 4 ticari birim bulunuyor. Proje 4 blok halinde inşa ediliyor.


Kirazlı Koru Evleri'nde daireler 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi. Projede daireler 330 bin TL'den başlangıç gösteriyor.


İstanbul Avrupa Yakası Bağcılar Güneşli'de hayat bulan proje Mall of İstanbul’a 7 kilometre, Atatürk Havalimanı’na 10 kilometre, TEM otoyoluna 5 kilometre mesafede yer alıyor. 


Bağcılar  Kirazlı Koru Evleri  projesinin sosyal alanları arasında yürüyüş parkuru, fitness, kapalı yüzme havuzu, açık çocuk havuzu, kapalı otopark ve hamam bulunuyor.


Kirazlı Koru Evleri ödeme koşulları:

Şirket bünyesinde yüzde 50 peşin ödeme yapıldığında kalan tutar 24 ay 0 faizle ödeniyor. Banka kredisi yüzde 30-35 oranında peşin ödeme yapıldıktan sonra kullanılıyor. Esnafa özel olarak 5-6 ay aralıklı olarak balon ödeme imkanı sağlanıyor. Kirazlı Koru Evleri iletişim bilgileri!

Telefon: 444 3 173 

Web: http://kirazlikoru.com/

Nuran IŞIK/Emlakkulisi.com