Kirazlı Koru Evleri'nde 330 bin TL'ye!

Kirazlı Koru Evleri'nde 330 bin TL'ye!

Firma: Mayra İnşaat ve Tanışlar İnşaat

Tanışlar İnşaat ve Mayra İnşaat tarafından Bağcılar'da hayata geçirilen Kirazlı Koru Evleri'nde fiyatlar 330 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor.
Kirazlı Koru Evleri'nde sosyal alanlar arasında; yürüyüş parkuru, hamam, kapalı yüzme havuzu, açık çocuk havuzu, kapalı otopark ve fitness bulunuyor. Proje Tanışlar İnşaat ve Mayra İnşaat imzası taşıyor.


2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde daire tiplerinin yer aldığı proje lokasyon olarak İstanbul Güneşli'de inşa ediliyor. 4 blok şeklinde tasarlanan projede 232 daire ve 4 ticari ünite satışa sunuluyor.


Fiyatların 330 bin TL'den başladığı Kirazlı Koru Evleri'ndeşirket bünyesinde yüzde 50 peşinat ödendiğinde kalan tutar 24 ay 0 faizle ödenebiliyor.


Esnafa özel 5-6 ay aralıklı olarak balon ödeme imkanı sağlanan Kirazlı Koru Evleri'nde banka kredisi yüzde 30-35 oranında peşinat ödendikten sonra kullanılıyor. 


Kirazlı Koru Evleri Mall of İstanbul’a 7 kilometre, Atatürk Havalimanı’na 10 kilometre ve TEM otoyoluna 5 kilometre uzaklıkta yükseliyor.


Adres: Güneşli mah. 13. sokak Bağcılar İstanbul


Kirazlı Koru Evleri satış ofisi

Telefon: 444 3 173 

Web: http://kirazlikoru.com/

Filiz SERT/Emlakkulisi.com