Kirazlı Koru Evleri fiyat listesi

Kirazlı Koru Evleri fiyat listesi

Tanışlar İnşaat ve Mayra İnşaat tarafından Bağcılar'da hayata geçirilen Kirazlı Koru Evleri'nde fiyatlar 330 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor.

Kirazlı Koru Evleri satış ofisi!

Tanışlar İnşaat ve Mayra İnşaat tarafından inşa edilen proje 4 blok şeklinde yükseliyor. Kirazlı Koru Evleri satış ofisi kapsamında telefon numarası 444 3 173 olarak belirlendi.

Kirazlı Koru Evleri lokasyon!

Toplam 232 adet konut ve 4 adet ticari ünitenin yer aldığı proje 4 blok şeklinde yükseliyor. Kirazlı Koru Evleri lokasyon bilgileri kapsamında TEM otoyoluna 5 kilometre kadar uzaklıkta bulunuyor.

Bağcılar Kirazlı Koru Evleri lokasyon!

Tanışlar İnşaat ve Mayra İnşaat tarafından inşa edilen projede daire tipleri 2+1,3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı. Bağcılar Kirazlı Koru Evleri lokasyon bilgisi kapsamında Mall of İstanbul’a 7 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

Kirazlı Koru Evleri'ne Körfez ülkelerinden yoğun ilgi!

Tanışlar İnşaat ve Mayra İnşaat, İstanbul Bağcılar'da ortak bir konut projesine start verdi. 11 dönümlük arazide 232 adet konut ve 4 adet ticari ünite olarak konumlandırılan Kirazlı Koru Evleri, 7 bin 800 metrekare yeşil alana sahip.

Kirazlı Koru Evleri'nde fiyarlar 330 bin TL'den başlıyor!

“Kirazlı Koru Evleri”nin 12 Eylül Cumartesi günü tanıtım ve temel atma töreni gerçekleştirildi. Kirazlı Koru Evleri 2017 yılında teslim edilecek. Projede konut fiyatları 330 bin TL’den başlıyor.

Kirazlı Koru Evleri'nde teslimler 2017 Ağustos'ta!

Tanışlar İnşaat ve Mayra İnşaat ortaklığında hayata geçirilen Kirazlı Koru Evleri'nde teslimlerin 2017 yılının Ağustos ayında gerçekleşmesi öngörülüyor. Projede toplam 232 konut bulunuyor.

Güneşli Kirazlı Koru Evleri fiyat!

Toplam 11 dönüm arsa alanında yükselen proje Tanışlar İnşaat ve Mayra İnşaat tarafından inşa ediliyor. Güneşli Kirazlı Koru Evleri fiyat listesi kapsamında daireler 330 bin TL'den başlıyor.

Kirazlı Koru Evleri'nin temeli bugün atılıyor!

Uşak Seramik'i bünyesinde bulunduran Tanışlar Grup'un diğer firması Tanışlar İnşaat, Mayra İnşaat ile İstanbul Bağcılarda 11 dönümlük arazi üzerine 232 konutluk Kirazlı Koru Evleri'ni hayata geçiriyor.

Kirazlı Koru Evleri satılık!

Toplam 232 adet konut ve 4 adet ticari üniteden oluşan projede bloklar 15 kat şeklinde yükseliyor. Kirazlı Koru Evleri satılık daire tipleri 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı.

Kirazlı Koru Evleri fiyat listesi!

Kirazlı Koru Evleri fiyat listesi kapsamında konutlar 330 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Proje Mayra İnşaat ve Tanışlar İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.

Altunizade Koşuyolu Koru Evleri satılık!

Üsküdar'a bağlı Altunizade bölgesinde inşa edilen Altunizade Koşuyolu Koru Evleri satılık daire fiyatları metrekare birim bazında 5 bin dolardan başlıyor.

Altunizade Koşuyolu Koru Evleri fiyat!

13 blokta 210 adet konuttan meydana gelen Koşuyolu Koru Evleri projesinde avantajlı daire satışları devam ediyor. İşte, Altunizade Koşuyolu Koru Evleri fiyat bilgisi..

Koşuyolu Koru Evleri satılık daire!

Koşuyolu Koru Evleri satılık dairelerin metrekare birim fiyatı 5 bin dolar ile 7 bin dolar arasında değişiyor...

Koşuyolu Koru Evleri iletişim bilgisi!

Koşuyolu Koru Evleri iletişim bilgisi haberimizde yer alıyor. Koşuyolu Koru Evleri'nde daireler hemen teslim ediliyor...

Koşuyolu Koru Evleri'nde yüzde 10 KDV indirimi!

Koşuyolu Koru Evleri'nde yüzde 10 KDV indirimi ile satışlar yapılıyor. Koşuyolu Koru Evleri'nde daireler hemen teslim ediliyor...

Koşuyolu Koru Evleri fiyatlar!

Dairelerin hemen teslim edildiği Koşuyolu Koru Evleri'nde metrekare birim fiyatı 5 bin dolardan başlıyor...

Altunizade Koşuyolu Koru Evleri satış ofisi!

Altunizade Koşuyolu Koru Evleri satış ofisi iletişim bilgisi haberimizde yer alıyor. Koşuyolu Koru Evleri'nde metrekare fiyatı 5 bin dolardan başlıyor...

Koşuyolu Koru Evleri kimin?

Koşuyolu Koru Evleri projesi Selçuklu Turizm ve İnşaat-Taşyapı Ortaklığı tarafından inşa edildi. Projede metrekare birim fiyatı 5 bin dolardan başlıyor...

Altunizade Koşuyolu Koru Evleri iletişim!

Altunizade Koşuyolu Koru Evleri iletişim bilgisi haberimizde yer alıyor. Koşuyolu Koru Evleri'nde metrekare fiyatı 5 bin dolardan başlıyor...

Koşuyolu Koru Evleri satış fiyatı!

Koşuyolu Koru Evleri metrekare birim satış fiyatı 5 bin dolardan başlıyor. Koşuyolu Koru Evleri'nde daireler oturuma hazır...

Koşuyolu Koru Evleri Altunizade satılık!

Koşuyolu Koru Evleri Altunizade dairelerin metrekare birim fiyatı 5 bin dolardan başlangıç gösteriliyor...

Koşuyolu Koru Evleri satış ofisi!

Koşuyolu Koru Evleri satış ofisi iletişim bilgisi haberimizde yer alıyor. Koşuyolu Koru Evleri'nde metrekare birim fiyatı 5 bin dolardan başlıyor...

Taşyapı Koru Evleri'nde fiyatlar!

İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar Koşuyolu'nda hayata geçirilen Taşyapı Koru Evleri toplamda 210 adet daireden oluşuyor.

Kirazlı Koru Evleri fiyat listesi Haberi

Kirazlı Koru Evleri fiyat listesi

Kirazlı Koru Evleri'nde sosyal alanlar arasında; yürüyüş parkuru, hamam, kapalı yüzme havuzu, açık çocuk havuzu, kapalı otopark ve fitness bulunuyor. Proje Tanışlar İnşaat ve Mayra İnşaat imzası taşıyor.


2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde daire tiplerinin yer aldığı proje lokasyon olarak İstanbul Güneşli'de inşa ediliyor. 4 blok şeklinde tasarlanan projede 232 daire ve 4 ticari ünite satışa sunuluyor.


Fiyatların 330 bin TL'den başladığı Kirazlı Koru Evleri'ndeşirket bünyesinde yüzde 50 peşinat ödendiğinde kalan tutar 24 ay 0 faizle ödenebiliyor.


Esnafa özel 5-6 ay aralıklı olarak balon ödeme imkanı sağlanan Kirazlı Koru Evleri'nde banka kredisi yüzde 30-35 oranında peşinat ödendikten sonra kullanılıyor. 


Kirazlı Koru Evleri Mall of İstanbul’a 7 kilometre, Atatürk Havalimanı’na 10 kilometre ve TEM otoyoluna...