Larissa Göl Evleri'nde 155 bin TL'ye 1+1!

Larissa Göl Evleri'nde 155 bin TL'ye 1+1!

İzmir İli Menemen İlçesi'nde ERDN İnşaat ve Gayrimenkul ortaklığında hayata geçirilen Larissa Göl Evleri projesinde kampanyalı satışlar devam ediyor. Larissa Göl Evleri'nde 155 bin TL'ye 1+1 daire sahibi olunabiliyor.Larissa Göl Evleri 2018 fiyatları!

 

İzmir’in Kuzey aksının yeni yıldızı Menemen’de ERDN İnşaat ve Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Larissa Göl Evleri, sunduğu fırsatla yeni bir yaşamın kapılarını açıyor. Birinci ve İkinci Etap satışlarını tamamlamak üzere olan Larissa Göl Evleri, sunduğu kampanya ile ev alımını kolaylaştırmayı amaçlıyor. 

“1000 liradan başlayan taksitlerle ev sahibi olun” kampanyası tüm hızıyla devam ediyor. 

 

 Açık kapalı yüzme havuzu, basketbol, voleybol sahaları, tenis kortları 32 mağazadan oluşan agorası, Türk hamamı, sauna, fitness, yürüyüş ve koşu parkuru, gölün etrafında barbekü alanları ve daha pek çok olanakları bünyesinde barındıracak olan Larissa Göl Evleri, akıllı ev otomasyon sistemiyle de daire sahiplerine güvenli ve yenilikçi bir yaşam sunuyor.

 

Projemize karşı ilgi oldukça yoğun

 Kampanyalar ile ilgili konuşan ERDN İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mansur Erden, Birinci ve İkinci Etap satışların devam ettiğini üçüncü etap satışlarının başladığını belirtti. Erden, “Projemize karşı ilgi oldukça yoğun. 1+1 ve 2+1 dairelerin mevcut olduğu birinci etap dairelerin peşin alımlarında satın alınmış evin kirasını teslim tarihine kadar Larissa Göl Evleri olarak biz ödüyoruz.” diye ifade etti. 

 

1+1 dairelerin 155 bin TL,  2+1 dairelerin ise 255 bin TL’den başladığı Larissa Göl Evleri’nde Ocak 2019’dan itibaren Birinci Etabın; Ekim 2019’da ise İkinci Etap teslim edilecek.

 

 

Web: http://www.larissagolevleri.com