kırıkkale toki başvuruları

kırıkkale toki başvuruları

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kırıkkale Çelebi 2020 projesi için başvurular 30 Mart'ta başlıyor.

TOKİ Kırıkkale 2019 başvuruları yarın başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kırıkkale Merkez Yenimahalle projesinde yer alan konutlar için başvuru dönemi yarın itibariyle başlıyor.

TOKİ Kırıkkale Delice başvuruları!

TOKİ Kırıkkale Delice başvuruları bugünden itibaren başlıyor. Toplamda 28 adet dairenin yer aldığı projede satışlar açık satış yöntemi ile gerçekleştirilecek.

TOKİ Kırıkkale Çelebi başvuruları başlıyor!

TOKİ Kırıkkale Çelebi başvuruları bugün başlıyor ve devam ediyor. Fiyatların 69 bin 55 liradan başladığı projede 5 adet daire satışta.

TOKİ Kırıkkale Çelebi başvuruları!

Kırıkkale Çelebi Toplu Konut Uygulaması projesinde yer alan 3 adet konut kurasız olarak açık satışa çıkıyor. İşte, TOKİ Kırıkkale Çelebi başvuruları...

TOKİ Kırıkkale Bahşılı başvuruları ne zaman bitecek?

TOKİ Kırıkkale Bahşılı 4. Etap'ta aylık taksitler 222 TL'den başlıyor. Projede 32 adet konut kurayla satışa çıkıyor. Peki TOKİ Kırıkkale Bahşılı başvuruları ne zaman bitecek?

Kırıkkale TOKİ Konutları'na başvuruları sona erdi!

Kırıkkale'de geçtiğimiz aylarda başlatılan ve emeklileri ev sahibi yapacak olan TOKİ başvuruları Tüm İşçi Emekliler Dul Yetimler Derneği nezdinde sona erdi. Başkan Ali Rıza Kamanlı, dernek olarak 700 başvuru yapıldığını söyledi.

TOKİ Kırıkkale Bahşılı başvuruları 2015!

Dairelerin 2 oda 1 salon olarak tasarlandığı TOKİ Kırıkkale Bahşılı'da 7 bin 474 TL'lik peşinatla ödeme yapılabiliyor. İşte TOKİ Kırıkkale Bahşılı başvuruları 2015 detayları...

TOKİ Kırıkkale Bahşılı başvuruları bugün başlıyor!

TOKİ Kırıkkale Bahşılı başvuruları bugün başlıyor. Aylık 222 TL taksitle daire sahibi olunabilen projede başvurular T.C. Ziraat Bankası A.Ş. aracılığıyla yürütülüyor.

Balıkesir Bandırma Kayacık TOKİ başvuruları bugün bitiyor!

3 oda 1 salon daire seçeneğinden meydana gelen TOKİ Balıkesir Kayacık Evleri 'nde toplam 1 adet konut satılıyor. Balıkesir Bandırma Kayacık TOKİ başvuruları bugün bitiyor.

Zonguldak Alaplı TOKİ başvuruları bugün bitiyor!

Aylık taksitlerin 889,04 TL'den başlangıç gösterdiği Zonguldak Alaplı TOKİ Konutları'nda yer alan 2 adet konut satışa sunuluyor. Zonguldak Alaplı TOKİ başvuruları bugün bitiyor.

Manisa Durasıllı TOKİ başvuruları bugün son!

Başvurular sırasında başvuru bedeli ödenen TOKİ Manisa Salihli Durasıllı 2. Etap peojesinde 472 konut satışa sunuluyor. Manisa Durasıllı TOKİ başvuruları bugün son.

Manisa Demirci TOKİ başvuruları ne zaman?

Manisa Demirci TOKİ 'de 255 adet konuttan oluşan Manisa Demirci Belediye Projesinde toplam 171 adet konut satışa sunuluyor. Peki Manisa Demirci TOKİ başvuruları ne zaman?

Manisa Demirci TOKİ başvuruları!

9 bin 90 TL peşinatla konut sahibi olunabilen TOKİ Manisa Demirci Konutları'nda başvuru işlemleri sırasında bedeli alınıyor. Manisa Demirci TOKİ başvuruları 3 Ağustos'ta başlıyor.

Zonguldak Alaplı TOKİ başvuruları yarın son!

Aylık taksitlerin 889,04 TL ile ödenebildiği Zonguldak Alaplı TOKİ Evleri'nde yer alan toplam 2 adet konut satışa sunuluyor. Zonguldak Alaplı TOKİ başvuruları yarın son kez kabul edilecek.

kırıkkale toki başvuruları

kırıkkale toki başvuruları kırıkkale toki başvuruları

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kırıkkale Çelebi 2020 projesinde 1 adet konut bulunuyor.

Başvuru döneminin 30 Mart 2020 tarihinde başlayacağı TOKİ Kırıkkale 2020 projesi açık satış yöntemiyle kurasız olarak satışa sunuldu.

Son başvuru tarihinin 30 Haziran 2020 olarak belirlendiği proje için başvurular Ziraat Bankası aracılığıyla kabul edilecek.

TOKİ Kırıkkale projesinde yer alan konutun fiyatı 91 bin 42 lira olarak belirlendi. Projeden yüzde 12, yüzde 15 ve yüzde 20 peşinatla konut sahibi olunabiliyor.

Kırıkkale Çelebi TOKİ projesinde en düşük peşinat bedeli 10 bin 925 TL, en yüksek peşinat bedeli 18 bin 208 TL olarak belirlendi.

180 ay, 216 ay ve 240 ay vade imkanı sağlanan TOKİ Kırıkkale projesi için ödenecek taksit bedelleri 303,47 TL ile 445,09 TL arasında...