Kırklareli Kavaklı başvuruları toki

Kırklareli Kavaklı başvuruları toki

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kırklareli Kavaklı projesinde yer alan 29 adet konut için başvurular yarın itibariyle başlıyor.

TOKİ Kırklareli Kavaklı alt gelir kura sonuçları öğrenme detayları!

TOKİ Kırklareli Kavaklı alt gelir kura sonuçları öğrenme detayları haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Kırklareli Kavaklı alt gelir kura sonuçları öğrenme detayları ve proje detayları..

TOKİ Kırklareli Kavaklı alt gelir kura sonucu 06.11.2020!

TOKİ Kırklareli Kavaklı alt gelir kura sonucu 06.11.2020 haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Kırklareli Kavaklı alt gelir kura sonucu 06.11.2020 ve proje detayları..

TOKİ Kırklareli Kavaklı orta gelir başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kırklareli Kavaklı orta gelir grubu projesinde yer alan konutlar için başvurular bugün başladı.

TOKİ Kırklareli Kavaklı alt gelir başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kırklareli Kavaklı alt gelir grubu projesinde yer alan 13 adet konut bugün itibariyle satışa çıktı.

TOKİ Kırklareli Pehlivanköy başvuruları başladı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kırklareli Pehlivanköy projesi bugün itibariyle satışa çıktı.

Kırklareli Kavaklı başvuruları yarın başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kırklareli Kavaklı projesinde yer alan 29 adet konut için başvurular yarın itibariyle başlıyor.

TOKİ Kırklareli Pehlivanköy 2020 başvuruları yarın!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kırklareli Pehlivanköy Kazımdirik Mahallesi projesi yarın satışa çıkıyor.

TOKİ Kırklareli Merkez Hamidiye başvuruları bugün sona eriyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kırklareli Merkez Hamidiye başvuruları bugün sona eriyor.

TOKİ Kırklareli Merkez Hamidiye başvuruları yarın sona eriyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kırklareli Merkez Hamidiye başvuruları yarın sona eriyor.

TOKİ Kırklareli Merkez Hamidiye 2020 başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kırklareli Merkez Hamidiye projesinde yer alan 38 adet konut bugün satışa çıkıyor.

TOKİ Kırklareli Merkez Hamidiye başvuruları yarın başlıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kırklareli Merkez Hamidiye projesi için başvurular yarın başlıyor.

TOKİ Kırklareli 119 konut ihalesi yarın!

Kırklareli İli, Kavaklı Beldesi 119 Adet Konut ve 1 Adet Ticaret İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi ikmal İşi ihalesi yarın saat 15:00'de yapılacak.

TOKİ'den Kırklareli'ye 119 yeni konut!

Kırklareli İli, Kavaklı Beldesi 119 Adet Konut ve 1 Adet Ticaret İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi ikmal İşi ihalesi 30 Ekim 2019 tarihinde saat 15:00'de yapılacak.

Kırklareli Kavaklı başvuruları toki

Kırklareli Kavaklı başvuruları toki Kırklareli Kavaklı başvuruları toki

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kırklareli Kavaklı projesinde toplam 29 adet konut bulunuyor.

TOKİ Kırklareli Kavaklı 2020 projesinde alt gelir grubunda 13 adet 2+1, orta gelir grubunda ise 16 adet 3+1 konut yer alıyor. 

Kuraların 6 Kasım 2020 tarihinde çekileceği Kırklareli Kavaklı TOKİ için son başvuru tarihi 30 Ekim 2020 olarak belirlendi. Proje için başvurular Ziraat Bankası Temerküz Şube aracılığıyla kabul ediliyor.

TOKİ Kırklareli Kavaklı projesinde yer alan konutlar için en düşük bedel 139 bin 149 TL, en yüksek bedel 156 bin 210 TL olarak belirlendi.

Yüzde 12, yüzde 15 ve yüzde 20 peşinatla konut sahibi olunabilen proje için ödenecek taksit tutarları 463,83 TL'den başlıyor, 763,69 TL'ye kadar yükseliyor.

TOKİ Kırklareli projesindeki konutlar için ödenecek en düşük peşinat bedeli 16 bin 697 TL, en yüksek...