TOKİ Kırklareli Kavaklı alt gelir kura sonuçları öğrenme detayları!

TOKİ Kırklareli Kavaklı alt gelir kura sonuçları öğrenme detayları!TOKİ Kırklareli Kavaklı alt gelir kura sonuçları öğrenme detayları haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Kırklareli Kavaklı alt gelir kura sonuçları öğrenme detayları ve proje detayları..


Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kırklareli Kavaklı alt gelir grubu projesi için kura heyecanı başladı.

Toplam 13 adet konutun yer aldığı  TOKİ  Kırklareli Kavaklı alt gelir projesinin kura çekimi 6 Kasım tarihinde yapılacak.

TOKİ Kırklareli Kavaklı alt gelir kura sonuçları öğrenme detayları!
TOKİ Kırklareli Kavaklı alt gelir kura sonuçları öğrenme detayları haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Kırklareli Kavaklı alt gelir kura sonuçları öğrenme detayları ve proje detayları..

TOKİ Kırklareli Kavaklı alt gelir kura sonuçları öğrenme detayları hakkında bilgi vermeden önce proje detayları hakkında bilgi verelim.

2 oda 1 salon konutların yer aldığı TOKİ Kırklareli Kavaklı 2020 projesi için başvuru dönemi 30 Ekim 2020'de sona eriyor. Proje için başvurular Ziraat Bankası aracılığıyla alınıyor.

TOKİ Kırklareli Kavaklı alt gelir grubu projesinde en düşük konut bedeli 139 bin 149 TL, en yüksek konut bedeli 156 bin 210 TL olarak belirlendi.

Peşinat oranının yüzde 12, yüzde 15 ve yüzde 20 olarak belirlendiği projede aylık taksit bedelleri 463,83 TL'den başlıyor, 763,69 TL'ye kadar yükseliyor.

TOKİ Kırklareli Kavaklı projesinde düşük peşinat bedeli 16 bin 697 TL, en yüksek peşinat bedeli 31 bin 242 TL şeklinde belirlendi. 180 ay, 216 ay ve 240 ay vade sağlanan proje için kura heyecanı şimdiden başladı.

TOKİ Kırklareli Kavaklı alt gelir kura sonuçları öğrenme detayları!
TOKİ Kırklareli Kavaklı alt gelir kura sonuçları henüz belli olmadı. TOKİ Kırklareli Kavaklı alt gelir kura sonuçları açıklanır açıklanmaz Türkiye'nin ilk ve tek emlak haberleri sitesi Emlakkulisi.com'da yer alacak.