kızılcahamam belediyesi kiralık otel

kızılcahamam belediyesi kiralık otel

Kızılcahamam Belediye Başkanlığı Yenice Mahallesi Soğuksu Caddesinde bulunan Kaplıca Oteli'ni kiraya vermek üzere ihale açtı.

Şişli Belediyesi'nden 11.4 TL'ye 10 yıllığına kiralık akaryakıt istasyonu!

Şişli Belediyesi, akaryakıt ve LPG satış istasyonu, market, araç yıkama tesisi ve benzer eklentilerini içeren 4 bin 202 metrekarelik taşınmazı 11 milyon 400 bin TL'ye 10 yıllığına kiraya verecek.

Kızılcahamam’da acil toplanma alanları açıklandı!

Ankara'nın ilçe sınırlarında daha önceden AFAD’la belirlenen 13 deprem toplanma alanı, Kızılcahamam Belediyesi'nce kamuoyuna duyuruldu.

Avanos Belediyesi'nden kiralık 5 dükkan!

Avanos Belediyesi Pazar Yeri'nde bulunan 5 adet dükkanı kiraya verecek. Dükkanların ihalesi 3 Ocak 2019 tarihinde gerçekleştirilecek.

Büyükçekmece Belediyesi'nden 18 yıllığına kiralık düğün salonu!

Büyükçekmece Belediyesi düğün salonu kiralama işi ihale ediliyor. Ulus Mahallesi'ndeki düğün salonunun eksiklerinin de tamamlanmasının istendiği ihale 25 Aralık'ta yapılacak...

Sultangazi Belediyesi'nden 10 yıllığına kiralık 4 dükkan!

Sultangazi Belediyesi, eczane niteliğindeki 4 dükkanı ihale ile kiralıyor. Kiralama ihalesi 3 ayrı günde gerçekleşecek...

Kaş Belediyesi'nden kiralık 170 iş yeri!

Antalya Kaş Belediyesi, ilçe merkezi ve mahallelerde yer alan mülkiyeti kendisine ait 170 işyerini kiraya veriyor. Kiralama ihalesi teklif arttırma usulüyle ile gerçekleştirilecek.

Boyabat Belediyesi'nden 10 yıllığına kiralık 6 iş yeri!

Boyabat Belediyesi, 15 Temmuz Şehitler Kültür Merkezinde 3-4-5-6-7-8 Nolu bağımsız bölümde bulunan 6 iş yerini ihale ile kiraya veriyor...

Göreme Belediyesi'nden 10.8 milyon TL'ye 12 yıllığına kiralık otel!

Göreme Belediyesi, 1 turistik otel ve 7 adet apartı 12 yıllığına kiraya veriyor. Kiralama ihalesi 15 Kasım'da yapılacak...

Salihli Belediyesi'nden 1 yıllığına kiralık 17 gayrimenkul!

Salihli Belediyesi işyeri, kahvehane, çay bahçesi, restorant, kahvehane, mesken ve park alanı vasıflı 17 adet gayrimenkulü 1 yıllığına kiraya veriyor..

Sultangazi Belediyesi'nden 10 yıllığına kiralık 7 dükkan!

Sultangazi Belediyesi, Uğur Mumcu Mahallesi'ndeki 7 eczane dükkanını 10 yıllığına kiraya veriyor. Kiralama ihaleleri 4 ayrı tarihte gerçekleşecek..

Kızılcahamam Belediyesi 98 arsayı satıyor!

Kızılcahamam Belediyesi, 99 arsayı ihale ile satışa sunuyor. İhaleler 6 ayrı günde gerçekleşecek..

Meram Belediyesi'nden 10 yıllığına kiralık akaryakıt istasyonu!

Meram Belediyesi tarafından Pirebi Mahallesi Larende Caddesi üzerindeki arsada yer alan akaryakıt ve LPG istasyonu 10 yıllığına kiraya veriliyor..

Kızılcahamam Belediyesi'nden 3 milyon TL'ye satılık arsa!

Kızılcahamam Belediyesi, Yenice Mahallesindeki "Konut Dışı Kentsel Çalışma Alanı" nitelikli arsayı ihale ile satıyor. İhale 10 Nisan'da gerçekleşecek..

kızılcahamam belediyesi kiralık otel

kızılcahamam belediyesi kiralık otel kızılcahamam belediyesi kiralık otel

Mülkiyeti Kızılcahamam Belediye Başkanlığına ait otel bakım, onarım ve yenilemesi yapılarak 15 yıllığına kiraya verilecek. İhale, 23 Ağustos 2007 tarihinde saat 14.30'da açık teklif usulü ile belediyede...