Koçtaş Açık Fikir İç Mekan Tasarım Yarışması ne zaman bitecek

Koçtaş Açık Fikir İç Mekan Tasarım Yarışması ne zaman bitecek

Koçtaş tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen "Açık Fikir İç Mekan Tasarım Yarışması"na başvurular başladı.Yarışmanın bu yılki konusu bir konut içinde yer alan teras, balkon veya bahçe için yaşam alanı tasarımı olarak belirlendi.

Koçtaş yılbaşında açık mı?

Koçtaş, hafta içi her gün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Peki, Koçtaş yılbaşında açık mı? Koçtaş yılbaşında kaçta açılıyor? İşte Koçtaş Park 1 Ocak 2017 çalışma saatleri...

Koçtaş Açık Fikir İç Mekan Tasarım Yarışması başladı!

Şirket açıklamasına göre, Koçtaş'ın 2010 yılından bu yana devam ettirdiği ve üniversitelerin mimarlık, iç mimarlık, endüstri ürünleri tasarımcılığı bölümü öğrencilerinin bireysel ya da ekip olarak başvurabileceği Koçtaş Açık Fikir İç Mekan Tasarım Yarışmasının 7'ncisi başladı.

Koçtaş Kurban Bayramı çalışma saatleri!

Koçtaş, hafta içi her gün saat 08:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Peki, Koçtaş Kurban Bayramı'nda açık mı? İşte Koçtaş Kurban Bayramı çalışma saatleri...

Ytong Mimari Fikir Yarışması’nın 18'ncisi başlıyor!

Türk Ytong’un, mimarlığın düşünce ve tasarım alanına katkıda bulunmak, fikirlerin gelişmeye açık bir zeminde paylaşılmasına ve tartışılmasına fırsat tanımak amacıyla her yıl farklı konularda düzenlediği Ytong Mimari Fikir Yarışması’nın 18. başlıyor.

6. Koçtaş Açık Fikir İç Mekan Tasarım Yarışması sonuçlandı!

6. Koçtaş Açık Fikir İç Mekan Tasarım Yarışması sonuçlandı.Koçtaş'tan yapılan açıklamaya göre şirketin 2010 yılından bu yana devam ettirdiği ve bu yıl altıncı kez düzenlediği Koçtaş Açık Fikir İç Mekan Tasarım Yarışması'nda ödüller sahiplerini buldu.

Koçtaş 6. Açık Fikir İç Mekan Tasarım Yarışması başvuruları sürüyor!

Her yıl içeriği ve kapsamı daha da geliştirilen Koçtaş “6. Açık Fikir İç Mekân Tasarım Yarışması”na başvurular devam ediyor. Başvurular 30 Aralık 2015’te sona eriyor.

Koçtaş Açık Fikir İç Mekan Tasarım Yarışması'nda başvurular başladı!

Koçtaş tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen "Açık Fikir İç Mekan Tasarım Yarışması"na başvurular başladı. Koçtaş konuyla ile ilgili açıklama yaptı.

Koçtaş Açık Fikir İç Mekan Tasarım Yarışması başvuruları başladı!

Koçtaş tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen "Açık Fikir İç Mekan Tasarım Yarışması"na başvurular başladı.Yarışmanın bu yılki konusu bir konut içinde yer alan teras, balkon veya bahçe için yaşam alanı tasarımı olarak belirlendi.

Koçtaş Kurban Bayramı 2015'te açık mı?

Koçtaş hafta içi hergün saat 08:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Peki, Koçtaş Kurban Bayramı 2015'te açık mı? Koçtaş bayramda kaçta açılacak? Koçtaş Kurban Bayramı'nda kaçta açılıyor?

Koçtaş bayramda açık mı?

Koçtaş hafta içi hergün saat 08:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Peki, Koçtaş bayramda açık mı? Koçtaş bayramda kaçta açılacak? Koçtaş bayramda kaça kadar açık?

Ytong Mimari Fikir Yarışması'nda başvurular 22 Haziran'da bitiyor!

“20 Yıl Sonra Ben Buradayken” konulu 2015 Ytong Mimari Fikir Yarışması’nda geri sayım başladı. Yarışma tüm süreçleri dijital platform üzerinden yürütülen ve her türlü medya türünden sunuma açık.

5. Koçtaş açık fikir iç mekan tasarım yarışması başlıyor!

Koçtaş tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen yarışmanın, geleceğin mimar, iç mimar ve endüstri ürünleri tasarımcısı olacak üniversite öğrencilerinin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlaması amaçlanıyor...

Kurban Bayramı'nda açık olan satış ofisleri 2014!

Konut almayı düşünen, fikir sahibi olmak isteyen tüketicilere yönelik Kurban Bayramı'nda inşaat firmaları projelerinin satış ofislerini açıyor. Hangi projenin satışı ofisi, bayramın hangi günü açık, haberimizde yer verdik...

Koçtaş Açık Fikir İç Mekan Tasarım Yarışması ne zaman bitecek Haberi

Koçtaş Açık Fikir İç Mekan Tasarım Yarışması ne zaman bitecek

Koçtaş tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen "Açık Fikir İç Mekan Tasarım Yarışması"na başvurular başladı.


Koçtaş'tan yapılan açıklamaya göre, şirketin 2010 yılından bu yana düzenlediği "Açık Fikir İç Mekan Tasarım Yarışması"na, Türkiye çapındaki tüm üniversitelerden mimarlık, iç mimarlık ve endüstri ürünleri tasarımı ve diğer tasarım bölümü öğrencileri katılabiliyor.


Yarışmanın bu yılki konusu bir konut içinde yer alan teras, balkon veya bahçe için yaşam alanı tasarımı olarak belirlendi. 


Öğrenciler projelerinde yarışmanın amaçlarına uygun biçimde yeme, içme, oturma, dinlenme ve depolama gibi ihtiyaçların bütüncül şekilde karşılandığı ve peyzajın düzenlenmesine katkı yapacak elemanları da içeren yaratıcı ve özgün fikirlerini ortaya koyacak. Yarışma sonrasında dereceye giren projeler, Koçtaş'ın üretim süreçlerine uygunluğu halinde ürün yelpazesi içinde yer alabilecek.


Proje son teslim tarihinin 30 Aralık olduğu yarışmaya başvurular, bu yıl...