30 / 06 / 2022

Kolektif House yeni ofis çözümleri

Kolektif House yeni ofis çözümleri

Ofis beklentilerini yakından inceleyen Kolektif House, yeni ofis çözümleri geliştiriyor. Şirket, ön yatırım şartı olmadan, ofis dairelerinde kurumların ihtiyacına uygun taşınmaya hazır ofis modeline başlıyor.

Tiny House'lar İstanbul'da görücüye çıktı: Sektöre yeni soluk getirecek! 

Dünayayı kasıp kavuran Koronovirüsün insanlara çok fazla yaşam alanı bırakmadığı gerekçesiyle yapılan Tiny House (Küçük Evler) İstanbul'da görücüye çıktı.

Kolektif House 2022'de büyümeye devam edecek!

Ofis sektöründe yeni nesil çözümler sunan Kolektif House, 2021'de pandemiyi fırsata çevirerek büyümesini sürdürdü. Şirket 2022'de yurt dışına açılmayı hedefliyor. 

İsveç'te tiny house yaygınlaştı!

Son zamanlarda sık sık gündeme gelen "tiny house" projeleri yüksek maliyete sahip emlak piyasasına yeni bir alternatif olarak kentten uzakta doğanın içerisinde bir yaşam tarzı sağlıyor.

Ofis sektöründe trendler sil baştan değişiyor!

Dünya Gazetesi köşe yazarı Didem Eryar Ünlü, koronavirüs salgınıyla değişen ofis sektörünü ve Kolektif House Kurucu Ortağı ve CEO’su Ahmet Onur'un konuyla ilgili açıklamalarını kaleme aldı. İşte Didem Eryar Ünlü'nün 'İş hayatında “olasılıklar dünyası”nın kapısı aralandı' başlıklı yazısı...

Kolektif House yeni lokasyonu için gün sayıyor!

Paylaşımlı ofis konseptiyle hizmet veren Kolektif House, Maslak'taki yeni lokasyonu için geri sayıma başladı. Kolektif House’un Aksoy Plaza’da yer alacak lokasyonu, Haziran ayında üyelerine hizmet verecek.

2021'de ofis trendleri neler olacak?

Kolektif House, teknolojiye yatırıma, yeni inovasyon çözümleri sunarak firmaların ihtiyacını karşılayan yenilikçi firmalardan olmaya devam ediyor. Firmanın Kurucu Ortağı ve CEO'su Ahmet Onur, geleceğin ofis trendlerini, yatırımlarını ve projelerini anlattı...

Kolektif House yeni ofis çözümleri geliştiriyor!

Ofis beklentilerini yakından inceleyen Kolektif House, yeni ofis çözümleri geliştiriyor. Şirket, ön yatırım şartı olmadan, ofis dairelerinde kurumların ihtiyacına uygun taşınmaya hazır ofis modeline başlıyor.

Kolektif House 2021'de yurtdışına açılacak!

Kolektif House, bugün İstanbul’da iki yakada 4 ofisiyle 1.500 şirkete ev sahipliği yapıyor. Girişimin kurucu ortağı ve CEO'su Ahmet Onur, 2021’de de yurt dışında en az iki ülkede operasyonlarımızın başlamasını hedefliyoruz” dedi...

Kolektif House’dan İstanbul’a 4'üncü merkez!

Paylaşımlı ofis konseptiyle hizmet veren Kolektif House, 4'üncü merkezini Aataşehir'de açtı. 

Kolektif House'un 4. merkezi Ataşehir'de açılıyor!

Ortak ofis alanı sunan Kolektif House, İstanbul'da 4. merkezini açıyor. Paylaşımlı ofis konseptiyle düzenlenmiş yeni lokasyon Ataşehir'de hizmet verecek.

Meghan Markle yeni evi için Türk motifleri istedi!

Dört yıl önce İstanbul'da Soho House isimli otelde kalan Meghan Markle, yeni evlerinin de bu otele benzemesini istedi. Markle, duvarlarda Türk motiflerinin kullanılmasını istedi.

Demir House'ta 390 bin TL'ye! Yeni proje!

Paşhan İnşaat ile Demtes Mühendislik tarafından Pendik'te hayata geçirilen Demir House'ta toplam 162 adet bağımsız bölüme yer veriliyor. Projede dairelerin 2019 yılının Ekim ayında teslim edilmesi planlanıyor..

Metro House Evleri'nde 330 bin TL'ye! Yeni proje!

Arizon Yapı İstanbul'un yükselen bölgesi Esenyurt'ta yeni projesi için hazırlıklara başladı. Yatırım için güzel bir fırsat olan bölgedeki Metro House Evleri'nde fiyatlar 330 bin TL'den başlıyor.

Kolektif House yeni ofis çözümleri Haberi

Kolektif House yeni ofis çözümleri

Pandemi çalışma ve ofis kültürünü kalıcı olarak değişiklik gösteriyor. “Esneklik” kavramı iş hayatının merkezine otururken, uydu ofisler yükseliyor. 5 yıl boyunca girişimcilerden yatırımcılara, serbest çalışanlardan şirketlere pek çok gruba ortak çalışma alanının ötesinde bir hizmet sağlayan Kolektif House, tüm bu gelişmeleri yakından takip ederek yeni nesil esnek ofis çözümleri geliştiriyor. Kolektif dokunuşu ve hizmetleri eşliğinde, ön yatırım gerektirmeyen kuruma özel taşınmaya hazır ofis modeli Kolektif Suites'i hayata geçiren şirket; kurumların özel kullanımları için tercih ettikleri lokasyonda, ihtiyaçları doğrultusunda, izole, sadece kendilerine ait bir çalışma alanını içeren ofislerini tasarlıyor ve tüm operasyonel süreçlerini yönetiyor. Böylece azaltılmış giderler ve artan verimlilikle şirketlerin büyümesine katkı sunuyor.

Yeni nesil esnek ofis çözümlerine ilgi artıyor

Kolektif Suites'in 100-300 metrekare arasında alanda 5-35 kişi kapasiteli olarak dizayn...