Komagenenin türkiyede kaç şubesi var

Komagenenin türkiyede kaç şubesi var

Bu yıl 1.050 şubeye ulaşmayı hedefleyen Komagene, yeni iş modeli geliştirdi. Komagene; bu yıl sonuna kadar 10 bin TL+KDV franchise bedeli almayacak. Üstelik açılışta da bayiye 100 kilo çiğ köfte hediye edecek.

Yenişehir'deki yüksek tepelerde rakım kaç olacak?

Yenişehir'deki yüksek tepelerde rakım kaç olacak sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Projede 146 milyon metrekare yeşil alan, 167 milyon metrekare imar parseli ve 78 milyon metrekare havalimanı olacak....

Arsa kredisi kaç ay?

Arsa kredisi, bazı koşullar altında arsa sahibi olmak isteyenlere bankalar tarafından veriliyor. Peki, arsa kredisi en fazla kaç ay vadeli olarak verilebiliyor? Arsa kredisi kaç ay?

Tapu alım satım harcı yüzde kaç?

Tapu dairesinde verilen tapu devir hizmeti karşılığında alıcıdan ve satıcıdan belli oranlarda tapu alım satım harcı talep ediliyor? Peki, tapu alım satım harcı yüzde kaç?

Yenişehir'de gökdelenler kaç katlı olacak?

453 milyon metrekare alanda kurulacak Yenişehir projesi kapsamında gökdelenler, apartmanlar, teras evler ile villalar yer alacak. Projedeki gökdelenlerin kaç katlı olacağı henüz belli değil ancak apartmanlar 14 kata kadar çıkacak...

Yeni Şehir kaç metrekarede kurulacak?

Yeni Şehir kaç metrekarede kurulacak sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Detaylarıyla tanıtım filmi ortaya çıkan Yeni Şehir projesinin yüzde 42'lik alanı yeşil alana ayrılmış durumda.

Kentsel dönüşüm kira yardımı kaç TL oldu?

Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında konutu ya da iş yeri yıkılan kimselere yer tahsisi ya da kira yardımı yapılıyor. Ağustos ayında kira bedelinde artış yapıldı. Peki kentsel dönüşüm kira yardımı kaç TL oldu?

Kadir Topbaş, yağışların İstanbul'a kaç günlük su kazandırdığını açıkladı!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (İBB) Kadir Topbaş, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ile Feshane Kültür Merkezi’nde Uluslararası Rumeli Balkan Trakya Kültür Günleri’ne katıldı. Topbaş, yağışların İstanbul'a kaç günlük su getirdiğini açıkladı.

Fikirtepe inatçısı Alaaddin Demirel, Vartaş'tan kaç daire alacak?

Fikirtepe inatçısı olarak kentsel dönüşümde sembol isim olan Alaaddin Demirel sonunda ikna oldu ve Vartaş Yapı ile sözleşmeyi imzaladı. Peki Alaaddin Demirel bu kaç daireye anlaştı? Alaaddin Demirel ve Vartaş nasıl anlaşabildi? İşte detaylar...

Risk tespiti yaptırılacak bina maksimum kaç katlı olmalıdır?

Kentsel dönüşümde riskli olarak tespit edilen yapılar yıkılarak yerine, yeni ve sağlam binalar inşa ediliyor. Peki risk tespiti yaptırılacak bina maksimum kaç katlı olmalıdır?Risk tespiti yaptırılacak bina için kat sınırı var mıdır?

Vasinin görev süresi kaç senedir?

Bir kimse, vasiyetini yerine getirmek veya mallarında ya da çocuklarının işlerinde tasarruf etmek üzere bir kimseyi vasi olarak tayin edebiliyor. Peki, vasinin görev süresi kaç senedir?

İstanbul'da kaç tane vergi dairesi var?

Vergi daireleri; mükelleflerini tespit eden, vergiyi denetleyen ve toplayan resmi daireler olarak karşımıza çıkıyor. Peki, İstanbul'da kaç tane vergi dairesi var? İstanbul vergi dairesi nerelerde var?

Ankara İstanbul hızlı tren YHT yaşlı bileti kaç lira?

Ankara İstanbul Yüksek Hızlı Tren (YHT) yaşlıları kaç liradan taşıyacak? İstanbul Ankara hızlı tren yaşlı bileti kaç TL? Yaşlılar, Ankara İstanbul YHT biletini kaç TL'den alacak? İşte Ankara İstanbul hızlı tren yaşlı bileti fiyatı....

Ankara İstanbul hızlı tren öğrenci bileti kaç TL?

Ankara İstanbul YHT öğrenci bileti kaç lira? Ankara İstanbul hızlı tren öğrenci bilet fiyatı ne kadar? Ankara İstanbul YHT öğrenci fiyatı nedir? İstanbul Ankara YHT öğrencileri kaç liradan taşıyacak? İşte cevaplar...

Komagenenin türkiyede kaç şubesi var Haberi

Komagenenin türkiyede kaç şubesi var

Türkiye’nin en büyük etsiz çiğ köfte franchising ağı olan Komagene, bir yandan yurt içinde 1.000 şubenin üzerine çıkma planları yaparken bir yandan da yurt dışında büyümeyi planlıyor. Bu yıl sonuna kadar Türkiye’de 1.050, yurt dışında 35 şubeye ulaşmak isteyen şirket, yurt içinde yeni iş modeliyle büyüyecek. Yıl sonuna kadar bayilik için 10 bin TL+KDV bedelini almamaya karar veren şirket, açılışta da 100 kilo çiğ köfte hediye edecek.

Komagene Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Tekdemir, “Sadece kurulum ve işletme giderlerini karşılayarak Komagene franchise işletmesi olabilme imkanı sunuyoruz. Yeni iş modelimizle Türkiye’nin en fazla talep alan franchise ağına sahibiz. Komagene franchising sistemi, 20-40 bin TL arası bir bütçe ile sürekliliği olan ciddi bir gelir sağlanmasına olanak sağlıyor. 2016 hedefi olarak Türkiye’de 870 olan...