Konu Edindirme Yardımı

Konu Edindirme Yardımı

Konu Edindirme Yardımı (KEY) hak sahiplerinden 11 bin 747 kişiye daha ödeme yapılacak. 24 Temmuz 2013 tarihli mükerrer Resmi Gazete'de, Konut Edindirme Yardımı Hak Sahiplerinin Listesi yayımlandı...

Hizmet tahsisli konut nedir?

3220 sayılı Kanun ve yönetmelikleri gereğince, memurlar ve işçiler ile bunların emeklilerine Konut Edindirme Yardımı yapılıyor. Peki, hizmet tahsisli konut nedir? Hizmet tahsisli konut kimlere verilir?

KEY yardımı miras kalır mı?

3320 sayılı kanun gereğince, memur ve işçiler ile bunların emeklilerine konut edindirme yardımı (KEY) yapılıyor. Peki, KEY yardımı yapılan kimse vefat ederse ne olur? KEY yardımı miras kalır mı?

Konut edindirme yardımı bildirimi!

KEY ödemeleri 3320 sayılı kanun gereğince yapılıyor. "Konut Edindirme Yardımı Bildirimi" doldurulup, Sosyal Sigortalar Kurumuna verilmesi gereliyor. İşte konut edindirme yardımı bildirimi..

KEY ödemeleri süresi!

3320 sayılı kanun gereğince, memur ve işçiler ile bunların emeklilerine konut edindirme yardımı yapılıyor. Peki, KEY ödemeleri kaç ay yapılıyor? İşte KEY ödemeleri süresi..

Konut yardımı 45 bin TL'ye çıkabilir!

Kabul edilen “Torba Kanun’dan çok sayıda müjde çıktı. 47 bin öğretmen kadrosunun ataması yıl sonuna kadar yapılırken, çeyiz yardımı, yüzde 20 konut edindirme desteği ve devlet çocuk yardımı kabul edildi.

Emeklilere KEY ödemesi var mı?

3320 sayılı kanun gereğince işçi ve memurlara yapılan konut edindirme yardımı kapsamında emeklilere KEY ödemesi var mı? Emeklilere KEY ödemesi nasıl yapılır? İşte emekli KEY ödemeleri...

İşçi KEY ödemeleri!

3320 sayılı kanun gereğince, memur ve işçiler ile bunların emeklilerine konut edindirme yardımı yapılıyor. Konut edindirme yardımı 180 aylık süre ile yapılıyor. Peki, işçi KEY ödemeleri nasıl yapılır?

Memur konut edindirme yardımı!

3320 sayılı kanun gereğince memurlar ve işçiler ile bunların emeklilerine konut edindirme yardımı yapılıyor. Peki, memur konut edindirme yardımı nedir? Memur konut edindirme yardımı süresi ne kadardır?

Sözleşmeli personel KEY alabilir mi?

Konut edindirme yardımı olan KEY ödemelerinden memur, işçi ve bunların emeklileri yararlanabiliyor. Peki, 3320 sayılı kanun ve kanunun uygulama yönetmeliği gereğince, sözleşmeli personel KEY alabilir mi? İşte yanıtı...

KEY ödemeleri kimlere verilmez?

KEY ödemeleri; memur, işçi ve emeklilerine yapılan konut edindirme yardımı olarak karşımıza çıkıyor. Yardım, memur, işçi ve emeklilerine yapılıyor. Peki, KEY mevzuatı gereğince KEY ödemeleri kimlere verilmez?

KEY ödemesi nasıl öğrenilir?

Konut edindirme yardımı olan KEY ödemelerinden; ilgili kanun ve yönetmeliklerde tanımlanan memur ve işçiler ile bağımsız konutu bulunmayan emekliler, yararlanabiliyor. Peki KEY ödemesi nasıl öğrenilir?

KEY'de 3 bin 283 kişiye ödeme!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi'nin hazırladığı Konut Edindirme Yardımı hak sahipleri listesi yayınlandı. Listeye göre, 722 kurum, 3 bin 283 hak sahibine ödeme yapılacak...

Konut edindirme yardımı kanunu!

Konut edindirme yardımı kanunu olan 3320 sayılı Konut edindirme yardımı hak sahiplerine ödeme yapılmasına dair kanun, 1986 yılında kabul edildi. İşte KEY yardımı koşul ve esasları..

Konu Edindirme Yardımı

Konu Edindirme Yardımı Konu Edindirme Yardımı

11 bin İki kişiye KEY ödenecek Konu Edindirme Yardımı (KEY) hak sahiplerinden 11 bin 747 kişiye daha ödeme yapılacak. 24 Temmuz 2013 tarihli mükerrer Resmi Gazete'de, Konut Edindirme Yardımı Hak Sahiplerinin Listesi yayımlandı. Buna göre 372 kurumdan 11 bin 747 kişiye daha KEY ödenecek. Tasfiye halindeki Emlak Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Sayın, ödemelerin dün itibarıyla başladığını belirtti. 


Sabah...