26 / 06 / 2022

Konya Ilgın toki 2016 başvurusu

Konya Ilgın toki 2016 başvurusu

Konya Ilgın Toplu Konut Uygulaması kapsamında hayata geçirilecek olan 609 adet konut kuralı satışa çıkıyor. Peki, Konya Ilgın TOKİ başvurusu ne zaman başlayacak?

Konya Ilgın Millet Bahçesi için düğmeye basıldı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Konya Ilgın Millet Bahçesi projesinin ihalesini 11 Mayıs 2022 tarihinde saat 14:30'da gerçekleştirecek.

Konya Ilgın'a millet bahçesi müjdesi!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Konya Ilgın'da yeni bir millet bahçesi inşa edecek. Projenin ihalesi 24 Mart 2022 tarihinde gerçekleştirilecek.

Konya Altınekin TOKİ başvuruları bugün sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığının Konya Altınekin projesinde yer alan konutlar için son başvuru tarihi bugün olarak belirlendi.

Konya Ilgın Belediyesi'nden tapu kolaylığı!

Ilgın Belediyesi, emlak alım ve satım işlemlerinde Tapu Müdürlüğü tarafından vatandaşlardan istenen "Emlak Rayiç Bedelleri" işlemlerini yeni bir yazılımla Ilgın Tapu Müdürlüğüne elektronik ortamda sundu.

TOKİ Konya Sarayönü Millet Bahçesi ihalesi yarın!

Konya İli Sarayönü İlçesi Yenicekaya Köyü Millet Bahçesi Ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi yarın saat 14:30'da gerçekleştirilecek.

Konya Ilgın'da riskli alan kararı!

Konya'nın Ilgın ilçesine bağlı Şıncarullah Mahallesi sınırları içerisinde bulunan bazı alanlar "riskli alan" ilan edildi.

Konya Ilgın Belediyesi'nden evsiz ve kimsesizler için prefabrik konut!

Konya Ilgın Belediyesi evsiz vatandaşlar için harekete geçti. Ilgın Belediye Başkanı Yalçın Ertaş, kalacak yeri olmayan vatandaşlar için prefabrik konut yaptıklarını duyurdu...

Konya Ereğli TOKİ 2019 başvuruları yarın başlıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Konya Ereğli Orhaniye projesi yarın satışa çıkıyor.

Konya Ereğli TOKİ başvuruları yarın başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Konya Ereğli Orhaniye projesinde yer alan 20 adet konut yarın itibariyle satışa çıkıyor.

TOKİ Konya Sarayönü projesi sahiplerini buldu!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Konya Sarayönü projesinde yer alan konutların kura çekilişini gerçekleştirdi.

TOKİ Konya Sarayönü başvuruları başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Konya Sarayönü projesi için başvurular yarın itibariyle başlıyor.

Konya Sarayönü Ladik TOKİ başvuru tarihleri 2019!

Konya Sarayönü Ladik TOKİ başvuru tarihleri 2019 haberimizde yer alıyor. Projede 2 oda 1 salon konut tiplerine yer veriliyor.

TOKİ Konya Sarayönü'nde sözleşme dönemi sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Konya Sarayönü projesindeki daireler için sözleşme dönemi bugün itibariyle sona eriyor. 

Konya Ilgın toki 2016 başvurusu Haberi

Konya Ilgın toki 2016 başvurusu

TOKİ'nin 609 adet konutluk Konya Ilgın projesindeki daireler kura yöntemiyle satılacak.  Konya Ilgın TOKİ projesinde başvurular Türkiye Halk Bankası A.Ş.’nin tüm şubeleri tarafından kabul edilecek. 


Konya Ilgın TOKİ başvurusu ne zaman başlayacak?

11 Temmuz'da başvuruların başlayacağı Konya Ilgın TOKİ projesinde başvurular 29 Temmuz'da sona erecek. Projedeki daireler 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı. 


Satış duyurusu için