körfezkent emlak konut

körfezkent emlak konut

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Körfezkent 3 değerleme raporunu yayınladı.

Emlak Konut Körfezkent projelerinin değerleme raporlarını yayınladı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu' nda yayınlanan yazılı açıklamaya göre Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Körfezkent projelerinin değerleme raporlarını yayınla dı...

Emlak Konut Körfezkent 3. Etap 2. Kısım'da 115 bin liraya 2+1!

Bugüne kadar bir çok konut projesi inşa eden Emlak Konut Körfezkent projesine bir yenisini daha ekledi ve Körfezkent 3. Etap 2. Kısım'ı satışa çıkardı. Projede 2+1 konutlar 115 bin liradan başlıyor...

Körfezkent 3. Etap 2. kısım satışları yarın başlıyor!

Emlak Konut GYO ve Koçoğlu İnşaat ortalığı olan Kocaeli'de hayata geçirilen Körfezkent projesinin 3. Etap 2. kısım satışları 22 Temmuz 2013 tarihi itibariyle satışa açılacak...

Körfezkent 3. Etap 2. kısım satışları 22 Temmuz'da başlayacak!

Emlak Konut GYO ve Koçoğlu İnşaat ortalığı olan Kocaeli'de hayata geçirilen Körfezkent projesinin 3. Etap 2. kısım satışları 22 Temmuz 2013 tarihi itibariyle satışa açılacak...

Körfez'e 3 bin 500 konutluk dev 'Emlak' yatırımı geliyor

İzmit'in Körfez ilçesinde 3 bin 500 konutluk projeye başlayan Emlak Konut, satılan evleri 18 ay içinde teslim edecek. Projede konut fiyatları 75 bin YTL'den başlıyor.

Emlak Konut GYO Kocaeli Körfezkent'in kesin kabul tutanağı onaylandı!

Emlak Konut GYO projelerinden Kocaeli Körfezkent Ticaret ve Kur'ân Kursu İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi'nin kesin kabulü yapıldı. Kesin Kabul Tutanağı onaylandı. 

Emlak Konut Körfezkent 4. Etap gayrimenkul değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kocaeli Körfez 4. Etap gayrimenkul değerleme raporu yayınlandı...

Kocaeli Körfezkent Emlak Konutları 4'üncü Etap 2019 revize değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Körfezkent 4. Etap) projesi için hazırlatılan 2019 yıl sonu revize gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı...

Kocaeli Körfezkent Emlak Konutları 3'üncü Etap 2019 revize değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kocaeli Körfezkent Emlak Konutları 3. Etap Konut, Sosyal Donatı ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatları İşi kapsamında Körfezkent 3. Etap projesinin 2019 yıl sonu revize gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı...

Körfezkent Emlak Konutları 4. Etap'ın kesin kabulü yapıldı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Körfezkent Emlak Konutları 4. Etap'ın kesin kabulü yapıldı...

Körfezkent Emlak Konutları 4. Etap'ın geçici kabul tutanağı onaylandı!

Emlak Konut GYO, Kocaeli Körfezkent Emlak Konutları 4. Etap Konut İle Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatları İşi nin (Körfezkent Emlak Konutları 4. Etap) projesinin Geçici Kabul Tutanağı'nı onayladı.

Körfezkent Emlak Konutları 3. Etap kira değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Ortaklığı Kocaeli Körfezkent Emlak Konutları 3. Etap kira değerleme raporunu yayınladı...

Emlak Konut Körfezkent Çarşı'da satışlar başladı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Körfezkent Çarşı projesinde satışlar bugün başladı.

Emlak Konut Körfezkent Çarşı için Ahes İnşaat'a yer teslimi yapıldı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Kocaeli Körfezkent Çarşı projesi için ihaleyi kazanan Ahes İnşaat'a yer teslimi yapıldı.

Emlak Konut Körfezkent ihalesine 11 firma katıldı!

Emlak Konut Körfezkent Ticari Ünite İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi anahtar teslimi ihalesine 11 firmadan teklif geldi.

Emlak Konut'tan Körfez'e iş merkezi!

Emlak Konut Kocaeli Yarımca'da Körfezkent ticaret projesi inşa edecek. Projenin ihalesi 29 Haziran Çarşamba günü yapılacak.

Emlak Konut Kocaeli Körfezkent’te Kuran Kursu yaptıracak!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) Kocaeli KörfezKent’te ticari üniteler ve Kuran Kursu inşaatı yapacak. 29 Haziran tarihinde ihaleye çıkacak proje kapsamında 106 ticari ünite ve kuran kursu yer alıyor.

Emlak Konut Körfezkent Ticaret ve Kur'an Kursu ihalesi 29 Haziran'da!

Emlak Konut GYO Kocaeli Körfezkent Ticaret ve Kur'ân Kursu İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi'ni 29 Haziran 2017 tarihinde ihale edecek.

körfezkent emlak konut

körfezkent emlak konut körfezkent emlak konut

Emlak Konut GYO tarafından yapılan açıklama şöyle;


Mülkiyeti Şirketimize ait  İstanbul Hoşdere Emlak Konutları 1.Etap 3.Kısım Ticaret, Okul, Spor Salonu, Kreş ve Cami İnşaatları ile Genel Altyapı, Adaiçi Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatı İşleri  ile ilgili olarak Bahçekent Emlak Konutları 1. Etap 3. Kısım  ve Kocaeli Körfezkent Emlak Konutları 3.Etap Konut, Sosyal Donatı İle Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatları İşleri  ile ilgili olarak  Körfezkent 3 projelerilerine ilişkin değerleme raporları  ekte yer almaktadır.


Dosya için