Kozmeda Danışmanlık Turizm nerede

Kozmeda Danışmanlık Turizm nerede

Kozmeda Danışmanlık Turizm Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Mhd Fıras Sawas tarafından kuruldu. 

Genyap Danışmanlık Turizm İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Genyap Danışmanlık Turizm İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Ümraniye'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Nihat Şen tarafından kuruldu.

Propoınt Gayrimenkul Danışmanlık Turizm Limited Şirketi kuruldu!

Propoınt Gayrimenkul Danışmanlık Turizm Limited Şirketi bugün Sarıyer'de 300 bin TL sermaye bedeli ile Adnan Süvari, George Tounousian ve Saher Abdülkadiroğlu ortaklığında kuruldu.

Al Bark Genel Danışmanlık Turizm Limited Şirketi kuruldu!

Al Bark Genel Danışmanlık Turizm Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 500 bin TL sermaye bedeli ile Fadi Bark tarafından kuruldu.

Efor Emlak Danışmanlık Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Efor Emlak Danışmanlık Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Mavluda Abidjanova tarafından kuruldu.

Onarlı Yatırım Gayrimenkul Danışmanlık Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Onarlı Yatırım Gayrimenkul Danışmanlık Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Yavuz Can Onarlı tarafından kuruldu.

Hnt Gayrimenkul Danışmanlık Turizm İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hnt Gayrimenkul Danışmanlık Turizm İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 200 bin TL sermaye bedeli ile Nuray Dinç ve Talha Dinç ortaklığında kuruldu.

Avicenna Danışmanlık Turizm ve Uluslararası Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Avicenna Danışmanlık Turizm ve Uluslararası Ticaret Limited Şirketi bugün Üsküdar'da100 bin TL sermaye bedeli ile Mohammad Amını tarafından kuruldu.

Okanlı Pera Danışmanlık Turizm Gayrimenkul Yatırım İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Okanlı Pera Danışmanlık Turizm Gayrimenkul Yatırım İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Bülent Örenel ve Erdinç Okanlı tarafından kuruldu.

Ykarakaş Gayrimenkul Danışmanlık Turizm Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ykarakaş Gayrimenkul Danışmanlık Turizm Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi Tuzla'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Yaşar Karakaş tarafından kuruldu.

His Danışmanlık Turizm Otomotiv Ticaret Limited Şirketi kuruldu!    

His Danışmanlık Turizm Otomotiv Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Hünkar Çetindere tarafından kuruldu.

Royal Global Gayrimenkul Danışmanlık Turizm İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Royal Global Gayrimenkul Danışmanlık Turizm İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 300 bin TL sermaye bedeli ile bugün Amirarsalan Aliyar ve Seyed Emad Hosseini Ebrahinabad tarafından kuruldu.

Al Neama Gayrimenkul Danışmanlık Turizm Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!    

Al Neama Gayrimenkul Danışmanlık Turizm Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Hamzeh Abdalkareem tarafından kuruldu.

MAK Danışmanlık Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

MAK Danışmanlık Turizm Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Mert Pekpak ve Muratcan Konak tarafından kuruldu.

Kozmeda Danışmanlık Turizm nerede

Kozmeda Danışmanlık Turizm nerede Kozmeda Danışmanlık Turizm nerede

Kozmeda Danışmanlık Turizm Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Mhd Fıras Sawas tarafından kuruldu. 

Kozmeda Danışmanlık Turizm Dış Ticaret Limited Şirketi konusu:
a) Gayrımenkul: Bir ücret veya sözleşmeye dayalı olarak yapılan gayrimenkul danışmanlığı ve ekspertiz faaliyetleri, stratejik, mali, pazarlama, üretim, iş süreçleri, proje vb. yönetim hizmetleri ile ticari marka ve imtiyaz konularında danışmanlık yapabilir. Şirket gayrimenkul iktisap edebilir, satın alabilir, satabilir, kiralayabilir, kiraya verebilir, her surette tasarruf edebilir, maliki olduğu veya kiraladığı gayrimenkuller üzerinde her türlü bina, tesis ve benzeri inşaatı bizzat yapabilir veya üçüncü şahıslara yaptırabilir ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Kozmeda Danışmanlık Turizm Dış Ticaret Limited Şirketi adres: Akşemsettin Mah.Akşemsettin Cad.Coşkun Apt.No.53/4...