küçükçekmece kiptaş başvuruları

küçükçekmece kiptaş başvuruları

55 bin YTL'den başlayan fiyatlarla satılacak KİPTAŞ Kayabaşı Konutları'nın başvuruları bugün başlıyor. Başvurular nereye yapılacak? Kampanyadan son detaylar!

KİPTAŞ Çınar Evler'de ön başvuru için son 3 gün!

Depreme dayanıklı, modern ve ulaşılabilir bir sosyal konut projesi olarak hayata geçirilen KİPTAŞ Çınar Evler'in başvuruları 3 gün sonra sona eriyor.

KİPTAŞ Silivri 4. Etap başvuruları bugün sona eriyor!

Dar ve orta gelirli ailelerin düşük peşinat ve taksit ödemeleriyle ev sahibi olacağı KİPTAŞ Silivri 4. Etap başvuruları bugün sona eriyor...

KİPTAŞ Silivri 4. Etap başvuruları yarın sona eriyor!

Dar gelirli ailelerin düşük peşinat ve taksit bedelleriyle konut sahibi olacağı KİPTAŞ Silivri 4. Etap başvuruları yarın sona eriyor.

KİPTAŞ Silivri 4. Etap başvuruları 2 gün sonra sona eriyor!

Dar ve orta gelirli ailelerin uygun peşinat ve taksit bedelleriyle ev sahibi olacağı KİPTAŞ Silivri 4. Etap başvuruları 2 gün sonra sona eriyor.

KİPTAŞ Silivri 4. Etap başvuruları 3 gün sonra sona eriyor!

Dar ve orta gelirli ailelerin uygun ödeme koşullarıyla ev sahibi olacağı KİPTAŞ Silivri 4. Etap başvuruları 3 gün sonra sona eriyor.

KİPTAŞ Silivri 4. Etap başvuruları 5 gün sonra sona eriyor!

Dar ve orta gelirli aileleri ev sahibi yapacak olan KİPTAŞ Silivri 4. Etap başvuruları 5 gün sonra sona eriyor...

KİPTAŞ Silivri 4. Etap başvuruları ne zaman sona erecek?

Ev sahibi olmak isteyenler konut projesi başvurularını araştırmaya başladı. İstanbul Silivri'de inşa edilecek Kiptaş Silivri 4. etap konutlarının başvuruları merak ediliyor. İşte başvuru koşulları ve detaylar...

KİPTAŞ Silivri 4. Etap başvuru şartları 2020!

KİPTAŞ Silivri 4. Etap için başvuruları bugün itibariyle başladı. İşte KİPTAŞ Silivri 4. Etap başvuru şartları 2020...

KİPTAŞ Silivri 4. Etap başvuruları başladı!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun, KİPTAŞ Silivri 3. Etap Kura Çekiliş Töreni’nde duyurduğu KİPTAŞ Silivri 4. Etap için başvurular başladı.

KİPTAŞ Silivri 4. Etap başvuruları yarın başlıyor!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun, KİPTAŞ Silivri 3. Etap Kura Çekiliş Töreni’nde müjdesini verdiği Silivri 4. Etap konutları için başvurular yarın itibariyle başlıyor.

KİPTAŞ Silivri 3. Etap'a 9 bin başvuru geldi!

KİPTAŞ Silivri 3. Etap'a yaklaşık 9 bin başvuru geldi. Kura çekilişinin 28 Nisan'da yapılacağı projede başvuru bedelini bankaya yatıranların başvuruları yarına kadar kabul edilecek...

KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap başvuruları bugün bitiyor!

KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap başvuruları bugün sona eriyor. Başvurular mesai bitimine kadar kabul edilecek. Projede kura çekilişi de 28 Nisan'da çekilecek...

KİPTAŞ Silivri 3. Etap başvuruları için yarın son!

KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap projesinin başvuruları yarın sona eriyor. Projede 2+1 daireler 195 bin TL, 3+1 daireler 215 bin TL'den satışa sunuluyor...

küçükçekmece kiptaş başvuruları Haberi

küçükçekmece kiptaş başvuruları

Başvrular İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne yapılacak. KİPTAŞ'ın merkezinden kayıt alınmıyor. Ön peşinat 4 bin YTL. Peşinatlar Garanti Bankası şubelerine yatırılacak.

Giriş katlarda kura var. 75 metrekarelik konutların tamamı kuraya dahil. 115 ler ise giriş ve normal kat olarak iki ayrı kura çekilecek.

Kampanyada son durum şöyle: 75 metrekare konutların fiyatı 55 bin YTL. 115 metrekarelerin giriş katları 99 bin YTL. Normal katlar 110 bin YTL. Garanti Bankası ile yapılan özel anlaşma çerçevesinde yüzde 20'si peşin verilmek koşuluyla 138 aya kadar taksit yapılabiliyor. Kampanyada yapılan son değişiklikle 75 metrekare alanlı konutların taksidi 407 YTL'ye çıkartıldı. En yüksek taksit ise 1.167 YTL. Başvurular 4 Ocak 2008'de sona erecek.

 

Kampanyada ön başvuru bedeli 2 bin ile 3 bin YTL arasında değişiyor....