KİPTAŞ Küçükçekmece projesi bugün satışta

KİPTAŞ Küçükçekmece projesi bugün satışta

55 bin YTL'den başlayan fiyatlarla satılacak KİPTAŞ Kayabaşı Konutları'nın başvuruları bugün başlıyor. Başvurular nereye yapılacak? Kampanyadan son detaylar!


Başvrular İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne yapılacak. KİPTAŞ'ın merkezinden kayıt alınmıyor. Ön peşinat 4 bin YTL. Peşinatlar Garanti Bankası şubelerine yatırılacak.

Giriş katlarda kura var. 75 metrekarelik konutların tamamı kuraya dahil. 115 ler ise giriş ve normal kat olarak iki ayrı kura çekilecek.

Kampanyada son durum şöyle: 75 metrekare konutların fiyatı 55 bin YTL. 115 metrekarelerin giriş katları 99 bin YTL. Normal katlar 110 bin YTL. Garanti Bankası ile yapılan özel anlaşma çerçevesinde yüzde 20'si peşin verilmek koşuluyla 138 aya kadar taksit yapılabiliyor. Kampanyada yapılan son değişiklikle 75 metrekare alanlı konutların taksidi 407 YTL'ye çıkartıldı. En yüksek taksit ise 1.167 YTL. Başvurular 4 Ocak 2008'de sona erecek.

 

Kampanyada ön başvuru bedeli 2 bin ile 3 bin YTL arasında değişiyor. Yapılacak kura çekiminin ardından çıkmayanlara ön peşinatlar iade edilecek.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım kampanyayı bugün saat 11.00'de İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde yapılacak toplantıda açıklayacak.

Projede 16 konut özürlülere ayrıldı.

Gelişmeler www.emlakkulisi.com'da olacak.