Trios Sanayi Blokları açık artırma ile bugün satışta!

Trios Sanayi Blokları açık artırma ile bugün satışta!İstanbul Avrupa Yakası İkitelli'de Pulsar İnşaat ile Kurumahmutoğlu İnşaat ortaklığında hayata geçirilen Trios Sanayi Blokları açık artırma yöntemi ile TURYAP aracılığıyla bugün satışa sunuldu. 


Pulsar İnşaat ile Kurumahmutoğlu İnşaat ortaklığıyla İstanbul Avrupa Yakası İkitelli'de inşa edilen Trios Sanayi Blokları açık artırma yöntemi ile TURYAP aracılığıyla bugün satışa çıkarıldı. 

TRİOS 2023, üç ayrı bloktan meydana geliyor. Projede bulunan blokların ikisinde atölye ve dükkanlar, üçüncüsünde ise çarşı ve kuleler yer alıyor.  7 metre tavan yüksekliğine sahip olan Trios Sanayi Blokları projesinde tırlar her kata çıkabiliyor.

TRİOS 2023'de birinci atölye bloğu 128 bin metrekare, ikinci atölye bloğu 97 bin metrekare, çarşı ve kule bloğu ise 76 bin metrekare olmak üzere projedeki toplam inşaat alanı yaklaşık 301 bin metrekare olarak belirlendi. 

Trios Sanayi Blokları açık artırma ile bugün satışta!

Trios 2023 Sanayi Blokları TURYAP aracılığı ile bugün saat 12:00'da açık artırma yöntemi ile satışa çıkarılıyor. Trios 2023'te 1 milyon 85 bin TL'den başlayan fiyatlarla iş yeri sahibi olmak mümkün. 

Trios Sanayi Blokları nerede?

 

Trios Sanayi Blokları açık artırma ile bugün satışta!

Müzayede Salonu: Hilton Garden Inn İstanbul Atatürk Airport Hotel, Yenibosna / İstanbul

Açık artırma satış şartnamesini görmek için tıklayın

 

Öznur YASLI / Emlakkulisi.com