04 / 10 / 2022

Varyap Meridiandaki 19 adet ticari dükkan, açık artırma ile satılacak! 530 bin TLye!

Varyap Meridiandaki 19 adet ticari dükkan, açık artırma ile satılacak! 530 bin TLye!

İstanbulun yeni finans merkezi Batı Ataşehirde inşa edilen Varyap Meridianda yer alan 19 adet ticari dükkan, 18 Kasım Cuma 2011 günü Emlak Konut GYO tarafından açık artırma ile satışa sunulacakAçık artırma, Emlak konut GYO A.Ş.  Genel Müdürlüğünde saat 15.00te gerçekleşecek.

20 ila 60 katlı 5 adet bloktan meydana gelen Varyap Meridian, Ataşehirde toplam 1.250 konuttan meydana geliyor.

İstanbulun yükselen bölgesi Batı Ataşehirde, satışa sunulduğu günden bu yana yüzde yüzün üzerinde prim yaparak yerli ve yabancı yatırımcılardan yoğun ilgi gören Varyap Meridianda şimdi de sınırlı sayıdaki dükkanlar açık artırmaya çıkıyor. Bugüne kadar yatırımcılar tarafından büyük talep gören ve satışa çıkması heyecanla beklenen dükkanlar eczane, çiçekçi, süper market, kuru temizleme, kuaför, cafe / restoran, kitapevi ile kozmetik, giyim ve teknoloji mağazaları gibi her türlü ihtiyaca cevap verecek şekilde projelendirildi.

Varyap Meridian içinde yer alan ticari ünitelerin fiyatları 530 bin TLden başlayarak, 3 milyon 383 bin TLye kadar yükseliyor.

Süleyman Varlıbaş: Şimdiye kadar gelen taleplerden çok memnunuz 

Varyap Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Varlıbaş, yakın zamanda yaşamın başlayacağı Varyap Meridianda açık artırma yöntemi ile satışa çıkacak sınırlı sayıdaki dükkan için şimdiye kadar büyük talep oluştuğunu dile getirdi. Süleyman Varlıbaş sözlerini şöyle sürdürdü;

Her türlü konsepte hizmet verecek şekilde tasarlanan farklı büyüklükteki dükkanlarımız için hem bize hem de proje ortağımız Emlak Konut GYOya uzun zamandır talepler gelmekteydi. Bu talepleri değerlendirmek üzere şartname gereği açık artırma ile satış kararı aldık ve 18 Kasım Cuma günü bunu gerçekleştireceğiz. İstanbulun yeni finans merkezinde yer alan projemizdeki ticari alanların büyük pirim kazancı getireceğini öngörüyoruz. Projemizde iş yeri sahibi olacaklara şimdiden hayırlı uğurlu olmasını diliyorum

Varyap Meridiandaki dükkanlar için yapılacak açık artırma ile ilgili teknik şartname ve ihale dosyasına www.varyapmeridian.com adresinden ulaşılabilir ve 444 40 30 numaralı telefondan detaylı bilgi alınabilir. Açık artırmaya katılmak isteyenler 18 Kasım, Cuma günü saat 15.00e kadar gerekli belgelerle birlikte Emlak Konut GYO A.Ş. Genel Müdürlüğüne başvuruda bulunabilecekler.


Zeynep Karabag/Emlakkulisi.comGeri Dön