Kumru Ankara iletişim

Kumru Ankara iletişim

İçerisinde 162 konut ve açık çarşı alanı bulunan Kumru Ankara projesi Kuzu Grup imzasıyla yükseliyor. Kumru Ankara Çankaya fiyatları 503 bin TL'den başlayarak değişiyor.

Yıldızevler Kumru Ankara'da teslimler Eylül 2017'de!

10 bin 609 metrekare alan üzerinde yayılan Kumru Ankara'da toplamda 164 daire bulunuyor. Kuzu Grup tarafından hayata geçirilen projede teslimlerin Eylül 2017'de yapılması planlanıyor.

Kumru Ankara'da 470 bin TL'ye 1+1!

Kuzu Grup tarafından hayata geçirilen Kumru Ankara projesinde dairelerin alanları 66 metrekare ile 297 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Projede teslimler Eylül 2017'de gerçekleşmesi öngörülüyor.

Kuzu Grup Kumru Ankara'da teslimler 2017'de!

Kuzu Grup imzasıyla yükselen Kumru Ankara'da 1+1 ile 5+1 arasında farklılık göstren daireler yer alıyor. Kumru Ankara projesi 10 bin 609 metrekare alan üzerinde yayılıyor.

Yıldızevler Kumru Ankara'da metrekaresi 6 bin TL!

Kuzu Grup tarafından hayata geçirilen projede teslimlerin 2017 yılının Eylül ayında yapılması planlanıyor. 10 bin 609 metrekare alan üzerinde yayılan projede 1+1 ile 5+1 arasında değişiklik gösteren daireler yer alıyor.

Kuzu Grup Kumru Ankara nerede?

Kumru Ankara Residence'de dairelerin büyüklükleri 60 metrekareden başlıyor. Proje 150 milyon dolar yatırım bedeliyle hayata geçiriliyor. Peki Kuzu Grup Kumru Ankara nerede?

Kuzu Kumru Ankara satılık daire!

Barış Manço Parkı'nın hemen yanında inşa edilecek olan proje 150 milyon dolar yatırım ile yükselecek. Kuzu Kumru Ankara satılık daire tipleri 1+1'den 6+1'e kadar farklılık gösteriyor.

Kumru Ankara Evleri nerede?

Kumru Ankara'da yer alan daireler 1+1'den 6+1'e kadar farklı tipte tasarlandı. Kuzu Grup imzası taşıyan proje 150 milyon dolar yatırımla hayata geçirilecek. Peki Kumru Ankara Evleri nerede?

Kumru Ankara Kuzu Grup teslimleri!

33 kat tek blok şeklinde yükselecek olan proje Barış Manço Parkı'nın hemen yanında inşa edilecek. Kumru Ankara Kuzu Grup teslimleri Haziran 2017 'de yapılması planlanıyor.

Kumru Ankara Konutları iletişim!

Barış Manço Parkı'nın hemen yanında inşa edilecek olan proje 33 kat tek blok şeklinde yükselecek. Kumru Ankara Konutları iletişim bilgisi kapsamında telefon numarası 444 79 59 olarak belirlendi.

Kumru Ankara Evleri ne zaman teslim?

150 milyon dolar yatırım ile inşa edilecek olan proje 33 kat tek blok şeklinde yükselecek. Projede daire büyüklükleri 60 metrekareden başlıyor. Peki Kumru Ankara Evleri ne zaman teslim?

Kuzu Grup Kumru Ankara satılık!

33 kat tek blok şeklinde yükselecek olan proje 150 milyon dolar yatırım ile inşa edilecek. Kuzu Grup Kumru Ankara satılık daire tipleri 1+1'den 6+1'e kadar farklılık gösteriyor.

Kumru Ankara teslimleri ne zaman?

Ankara İl'i Çankaya İlçe'sinde hayata geçirilecek olan proje 33 kat tek blok şeklinde yükselecek. Proje 150 milyon dolar yatırım ile inşa edilecek. Peki Kumru Ankara teslimleri ne zaman?

Kumru Ankara Kuzu Grup!

33 kat tek blok şeklinde yükselecek olan projede daire tipleri 1+1'den 6+1'e kadar farklılık gösteriyor. Kumru Ankara Kuzu Grup projesi Ankara İl'i Çankaya İlçe'sinde inşa edilecek.

Kumru Ankara Rezidans'ta teslimler Haziran 2017'de!

Kuzu Grup tarafından hayata geçirilen proje toplam 159 adet daireden meydana geliyor. Proje Ankara İl'i Çankaya İlçe'sinde yükseliyor. Kumru Ankara Rezidans'ta teslimler Haziran 2017'de yapılacak.

Kumru Ankara iletişim!

Kumru Ankara iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. 1+1'den 5+1'e kadar daire tiplerine yer verilen proje 33 katlı tek bloktan meydana geliyor.

Çankaya Kumru Ankara ödeme planı!

Çankaya Kumru Ankara ödeme planı haberimizde yer alıyor. Ankara Çankaya'da hayata geçirilen proje 33 katlı tek blok halinde yükseliyor.

Çankaya Kumru Ankara güncel fiyat!

Çankaya Kumru Ankara güncel fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. Projenin arsa alanı 10 bin 609 metrekare olarak belirlendi.

Kumru Ankara indirim kampanyası detayları!

33 katlı tek blok halinde inşa edilen Kumru Ankara indirim kampanyası detayları haberimizde yer alıyor.

Kumru Ankara'da yüzde 10 indirim avantajı!

Kumru Ankara'da yüzde 10 indirim avantajı sağlanıyor. Kuzu Grup imzası ile Ankara Çankaya'da inşa edilen projede 1+1 ve 1,5+1 dairelere özel kampanya başladı.

Kumru Ankara güncel kampanya detayları!

33 katlı tek blok halinde inşa edilen Kumru Ankara güncel kampanya detayları haberimizde yer alıyor.

Kumru Ankara güncel fiyat listesi!

Kumru Ankara güncel fiyat listesi haberimizde yer alıyor. Projede toplam 162 adet konut bulunuyor.

Kuzu Grup Kumru Ankara fiyat listesi!

Kuzu Grup Kumru Ankara fiyat listesi haberimizde yer alıyor. Projede 1+1 ve 1,5+1 dairelere özel kampanya başladı.

Çankaya Kumru Ankara fiyatları!

Çankaya Kumru Ankara fiyatları haberimizde yer alıyor. Kuzu Grup imzası ile Ankara Çankaya'da hayata geçirilen projede 1+1 ve 1,5+1 dairelere özel kampanya başladı.

Kumru Ankara nerede?

Oturumun başladığı Kumru Ankara'da satışlar devam ediyor. Projede fiyatlar 561 bin TL'den başlıyor. Peki Kumru Ankara nerede?

Kumru Ankara'da 1+1 ve 1,5+1 dairelere özel kampanyalar!

Yaşamın başladığı Kumru Ankara projesindeki 1+1 ve 1,5+1 dairelere özel kampanya başladı. Projede 12 aya kadar vade farksız taksit yapılıyor...

Kuzu Kumru Ankara teslimat!

Kuzu Kumru Ankara teslimat detayları haberimizde yer alıyor. Ankara Çankaya'ya bağlı Yıldızevler'de hayata geçirilen projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde daire tipleri sunuluyor. 

Kumru Ankara'da yüzde 8 KDV avantajı!

Kumru Ankara'da yüzde 8 KDV avantajı sağlanıyor. Yaşamın başladığı Kumru Ankara'da son daireler için satışlar devam ediyor.

Kumru Ankara iletişim Haberi

Kumru Ankara iletişim


İçerisinde 162 konut ve açık çarşı alanı bulunan Kumru Ankara projesi Ankara Çankaya'ya bağlı Yıldızevler'de yükseliyor. 


Kuzu Grup tarafından hayata geçirilen  Kumru Ankara projesinde daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, 5 oda 1 salon ve 6 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi. 


150 milyon dolar yatırım bedeliyle yükselecek Kumru Ankara Rezidans 33 katlı tek bloktan meydana geliyor. 


10 bin 609 metrekare alanda inşa edilen Kumru Ankara projesinde 750 metrekare sosyal donatı, 3 bin metrekare ticaret, 3 bin 100 metrekare peyzaj alanına yer veriliyor. 


Kumru Ankara Çankaya fiyatları!


Kumru Ankara Çankaya fiyatları 503 bin TL ile 2 milyon 560 bin TL arasında değişiyor. Nisan 2018'de teslim edilmesi planlanan Kumru Ankara projesinde  yüzde 5 peşinattan...