29 / 06 / 2022

Kütahya Emet projeleri

Kütahya Emet projeleri

Kütahya Emet Belediye Başkanı Mustafa Koca, bölgedeki yatırım ve projeleri anlattı. Koca, yapılacak olan kamu ve özel sektöre ait her türlü yatırımın önünü açmaya çabaladıklarını söyledi.

Kütahya Emet'te yatırımların önü açılıyor!

Kütahya Emet Belediye Başkanı Mustafa Koca, bölgedeki projeleri ve yatırımları anlattı. Koca, ''İlçede her türlü yatırımların önünü açıyoruz'' diye konuştu.

Kütahya'da 14.4 milyon TL'ye 20 yıllığına kiralık termal tesis!

Mülkiyeti Emet Belediyesine ait, Kütahya ili, Emet ilçesi, Hamam Mahallesi, Firuze Sokak'ta yer alan termal tesis 20 yıllığına 14 milyon 400 bin TL'ye kiraya verilecek.

Kütahya'da 20 yıllığına kiralık otel!

Kütahya İli Emet Belediye Başkanlığı, Kütahya'da yer alan otel için kiralama ihalesi düzenliyor.

Kütahya Emet için acele kamulaştırma kararı!

Kütahya ili Emet İlçesi sınırları içerisinde yer alan bazı taşınmazlar için Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü tarafından acele kamulaştırma kararı verildi. Acele kamulaştırma kararı bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı.

Kütahya Emet için acele kamulaştırma kararı!

Kütahya ili Emet ilçesi sınırları içerisinde yer alan bazı taşınmazlar için Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü tarafından acele kamulaştırma kararı verildi. Acele kamulaştırma kararı bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı.  

TOKİ Kütahya Emet kuraları çekildi!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kütahya Emet'te hayata geçirdiği konutların kura çekilişi yapıldı.

Kütahya Emet KYK Yurdu'nun yüzde 90'ı tamamlandı!

Kütahya'nın Emet ilçesinde inşaatı süren 25 milyon lira maliyetli 400 kişilik Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) Yurdu çalışmalarında sona yaklaşıldı.

Kütahya'ya 3.5 milyonluk eğitim yatırımı!

Kütahya'nın Emet ilçesinde, Gazi Kemal İlkokulu inşaatının tamamlandığı açıklandı. 3 milyon 500 bin TL'ye mal olan 16 derslikli okul bir buçuk ay içerisinde hizmete girecek.

Kütahya ulaşım çalışmalarına ilişkin 3 soru mecliste!

CHP Kütahya Milletvekili Ali Fazıl Kasap, Emet, Tavşanlı, Domaniç ve Kütahya yol çalışmalarının ne zaman bitirileceği hakkında soru önergesi hazırladı..

Kütahya Emet'te yıkım çalışmaları başladı!

Kütahya’nın Emet ilçesinde, Osmanlı döneminde kurulan ve daha sonra önce istimlak edilen Çalcağıl köyünde yıkım çalışmaları başlatıldı.

Kütahya'da hazırlanan ulaşım projeleri mecliste!

Kütahya ili ve ilçelerine yönelik olarak hazırlanan projeler meclis gündemine taşındı..

TOKİ'den Kütahya Emet'e 219 konut yeni konut geliyor!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Kütahya’nın Emet İlçesi’nde inşa edilecek olan 219 konutun ihalesi gerçekleştirdi. 

TOKİ Kütahya Emet Konutları'nın ihalesi yapıldı!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kütahya Emet'te hayata geçireceği 219 konutun ihalesi yapıldı.

TOKİ Kütahya 219 konut ihalesi yarın!

Kütahya İli, Emet İlçesi 219 Adet Konut , 1 Adet Büfe ve 1 Adet T-1 Camii İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi yarın saat 14:00'de yapılacak.

Kütahya Emet projeleri Haberi

Kütahya Emet projeleri

Kütahya Emet Belediye Başkanı Mustafa Koca ilçeye yapılacak olan kamu ve özel sektöre ait her türlü yatırımın önünü açmaya gayret gösterdiklerini ifade etti.

Emet'e yapılacak yatırımlar için her türlü desteği sağlamaya çalıştıklarını belirten Belediye Başkanı Mustafa Koca; "Yerel yönetim olarak hükümetimizin vasıtası ile ilçemize yapılacak her türlü kamu yatırımı için gerekli alt yapı çalışmalarını yapıyoruz. Yeni hastane, sağlık merkezi, arsa tahsisleri, KYK yurdu imar tadilatları, gençlik merkezi imar düzenleme ve ot bedelleri gibi belediyemize düşen 

görevleri yerine getirerek kamu yatırımlarının önünü açıyoruz. Bunun dışında 2 yıllık süreçte 120 bin metre kare alanda hisarlık şelale ve sosyal tesislerimiz halkın hizmetine sunuldu. Şu anda da ihale ile özel bir işletmeciye devredildi. Tesislerimiz 12 ay boyunca açık restoranı, çay bahçeleri ve her şey dahil...