L’and Vineyards nerede

L’and Vineyards nerede

2017'de Teuta Narazan ve Armağan Akyüz tarafından kurulan Vesta Global, Portekiz’de bulunan çok ödüllü, üzüm bağlarında yer alan 5 yıldızlı ev-otel projesi L’and Vineyards ile yatırımcılarına kazanç vaad ediyor.

Vesta Global'dan 5 yıldızlı ev-otel projesi: L’and Vineyards!

2017'de Teuta Narazan ve Armağan Akyüz tarafından kurulan Vesta Global, Portekiz’de bulunan çok ödüllü, üzüm bağlarında yer alan 5 yıldızlı ev-otel projesi L’and Vineyards ile yatırımcılarına kazanç vaad ediyor.

Gelecek 100 yılın depremleri nerede olacak?

10 yıldır Sisam yakınlarında büyük bir deprem olacağını söyleyen Prof. Dr. Ahmet Ercan, İzmir'deki yıkımın ucuz atlatıldığını, en büyük hatanınsa Bayraklı tarafındaki yanlış yapılaşma olduğunu anlattı....

Ünlü isimlerin merak edilen evleri! 

Türkiye binlerce hayranı olan magazinin ünlü isimleri nasıl evlerde ve nerede oturuyor? İşte Türkiye'nin ünlü isimleri ve yaşadıkları muhteşem evler...

TOKİ Konya Selçuklu Ardıçlı kura yeri ve saati 2020!

TOKİ Konya Selçuklu Ardıçlı kura yeri ve saati 2020 haberimizde yer alıyor. Peki TOKİ Konya Selçuklu Ardıçlı kura yeri neresi? Ardıçlı TOKİ kuraları nerede çekilecek?

10 yıllık konut kredisinin 5 yılı AND Pastel'den!

AND Gayrimenkul tarafından İstanbul'un Kartal ilçesinde inşa edilen AND Pastel projesinde yüzde 20 peşin indirime ek yüzde 0,59 faiz oranı ile konut kredi süresini yarı yarıya düşürüyor. 

İsfanbul Tema Park'a nasıl gidilir? İsfanbul nerede? Ulaşım bilgisi!

İstanbul Eyüpsultan'da hizmete sunulan alışveriş ve eğlence merkezi Vialand projesinin ismi İsfanbul olarak değişti.  Peki İsfanbul Tema Park'a nasıl gidilir? İsfanbul nerede? İsfanbul ulaşım bilgisi...

Key Oıl And Gas Mühendislik İnşaat Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Key Oıl And Gas Mühendislik İnşaat Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Pendik'te 50 bin TL sermaye bedeli ile Erhan Yıldız tarafından kuruldu. 

AND Frekans nerede? İşte lokasyon!

AND Pastel projesinin bitişiğindeki Anadolu Grubu'nun arazisi üzerinde hayata geçirilecek AND Frekans projesinde 1+1'den 3+1'e kadar daire seçenekleri sunuluyor..

Çamlıca Antwell Sağlık Rezidansı nerede?

Ant Yapı imzası taşıyan Çamlıca Antwell Sağlık Rezidans projesi tek blok şeklinde yükseliyor. Peki Çamlıca Antwell Sağlık Rezidansı nerede?

Esentepe AND Pastel nerede?

AND Gayrimenkul imzasıyla yükselen AND Pastel projesinde inşaat alanı 250 bin metrekare olarak belirtiliyor. Peki Esentepe AND Pastel nerede?

Kahramanmaraş Andırın Devlet Hastanesi için prefabrik bina yapıldı!

Kahramanmaraş Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine Bağlı Andırın İlçe Devlet Hastanesinde yapımı gerçekleştirilen Prefabrik bina hizmete girmiştir.

Kartal AND Pastel nerede?

7 blok halinde inşa edilecek AND Pastel Konutları'nın 2018 yılının ikinci çeyreğinde teslim edilmesi planlanıyor. Proje AND Gayrimenkul imzası taşıyor. Peki Kartal AND Pastel nerede?

Anadolu Gayrimenkul AND Kartal nerede?

AND Kartal Rezidans'ta 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sunuluyor. Çeşitli sosyal imkanların yer alacağı proje 7 blok halinde inşa edilecek. Peki Anadolu Gayrimenkul AND Kartal nerede?

L’and Vineyards nerede Haberi

L’and Vineyards nerede

Yurt dışı ve Türkiye’de yatırımlar, oturma izni, anında pasaport hakkı ve vatandaşlık ve gayrimenkul yatırımları gibi konularda hizmet veren Vesta Global, yatırım süreçlerinde finans dahil olmak üzere anahtar teslimine kadar çeşitli çözümler sunuyor. Teuta Narazan’ın 15 senelik kurumsal iş deneyimi ile Armağan Akyüz’ün 10 senesi yurt dışı projeleri olmak üzere 17 senelik gayrimenkul deneyimini bir araya getiren Vesta Global’in Türkiye’de temsil ettiği en prestijli projelerden biri Portekiz’de bulunan çok ödüllü, üzüm bağlarında yer alan 5 yıldızlı ev-otel projesi L’and Vineyards yatırımcılarını kazandırıyor.

 

Fiyatları 430 bin euro’dan başlarken 1-1.5 milyon euro’ya kadar farklı seçeneklerin yer aldığı ev-oteller Portekizli ünlü mimarlar tarafından çevre dostu olarak tasarlandı Projenin sahibi 19. yüzyılın ikinci yarısından itibaren faaliyette olan bir Portekizli aile grubu...