16 / 08 / 2022

Vesta Global'dan 5 yıldızlı ev-otel projesi: L’and Vineyards!

Vesta Global'dan 5 yıldızlı ev-otel projesi: L’and Vineyards!

2017'de Teuta Narazan ve Armağan Akyüz tarafından kurulan Vesta Global, Portekiz’de bulunan çok ödüllü, üzüm bağlarında yer alan 5 yıldızlı ev-otel projesi L’and Vineyards ile yatırımcılarına kazanç vaad ediyor.Yurt dışı ve Türkiye’de yatırımlar, oturma izni, anında pasaport hakkı ve vatandaşlık ve gayrimenkul yatırımları gibi konularda hizmet veren Vesta Global, yatırım süreçlerinde finans dahil olmak üzere anahtar teslimine kadar çeşitli çözümler sunuyor. Teuta Narazan’ın 15 senelik kurumsal iş deneyimi ile Armağan Akyüz’ün 10 senesi yurt dışı projeleri olmak üzere 17 senelik gayrimenkul deneyimini bir araya getiren Vesta Global’in Türkiye’de temsil ettiği en prestijli projelerden biri Portekiz’de bulunan çok ödüllü, üzüm bağlarında yer alan 5 yıldızlı ev-otel projesi L’and Vineyards yatırımcılarını kazandırıyor.

 Vesta Global dan 5 yıldızlı ev-otel projesi: L’and Vineyards!

Fiyatları 430 bin euro’dan başlarken 1-1.5 milyon euro’ya kadar farklı seçeneklerin yer aldığı ev-oteller Portekizli ünlü mimarlar tarafından çevre dostu olarak tasarlandı Projenin sahibi 19. yüzyılın ikinci yarısından itibaren faaliyette olan bir Portekizli aile grubu olan SOUSA CANHAL’a ait L’AND RESORTS SA. Ana faaliyet alanları tarımsal ormancılık ve şarap üretimi olan grup 2001’den bu yana sürdürülebilir turizm alanında çalışıyor.

Vesta Global dan 5 yıldızlı ev-otel projesi: L’and Vineyards!

Daire sahipleri yıllık euro bazında yüzde 5 kira getirisi kazanırken 5 yıllık kira geliri peşin olarak mülk sahibine ödeniyor

Toplamda 30 suit ve villadan meydana gelen çok özel projede otel, gastronomik lezzetler sunan bir restoran ve spa da yer alıyor. Projede mülk yatırımı yapan daire sahiplerine yılda 5 hafta evde oturma hakkı tanınırken, geri kalan dönem için daire, proje sahibi tarafından otel olarak kiraya verilerek işletiliyor ve ev sahibine yıllık euro bazında yüzde 5 kira getirisi sağlıyor. Beş yıldızlı prestijli projenin en dikkat çekici özelliklerinden biri 5 yıllık kira gelirinin yatırımcıya peşin olarak ödenmesi oluyor.

Vesta Global dan 5 yıldızlı ev-otel projesi: L’and Vineyards!

Kulübe üyelik hakkı ve daire sahibinin istediği üzümlerden ismine özel üretilmiş seri

Şarap Kulübüne üyelik hakkına sahip olan daire sahipleri için yılda 120 şişe özel şarap üretimi yapılıyor. Daire sahibi, kendi bağından veya ortak bağlardan arzu ettiği üzüm cinsi, şişe tasarımı gibi detayları belirleyerek tüm üretim sürecini takip edebiliyor.

Vesta Global, yurt dışında gayrimenkul yatırımları için danışmalık veriyor!