vesta global L’and Vineyards

vesta global L’and Vineyards

2017'de Teuta Narazan ve Armağan Akyüz tarafından kurulan Vesta Global, Portekiz’de bulunan çok ödüllü, üzüm bağlarında yer alan 5 yıldızlı ev-otel projesi L’and Vineyards ile yatırımcılarına kazanç vaad ediyor.

Vesta Global'dan 5 yıldızlı ev-otel projesi: L’and Vineyards!

2017'de Teuta Narazan ve Armağan Akyüz tarafından kurulan Vesta Global, Portekiz’de bulunan çok ödüllü, üzüm bağlarında yer alan 5 yıldızlı ev-otel projesi L’and Vineyards ile yatırımcılarına kazanç vaad ediyor.

Vesta Global, yurt dışında gayrimenkul yatırımları için danışmalık veriyor!

Teuta Narazan ve Armağan Akyüz tarafından 2017'de kurulan Vesta Global, yurt dışı yatırımlar ve oturma izni konularında danışmanlık hizmeti sağlıyor. Vesta Global, yaklaşık 10 ülke için hizmet veren tek danışmanlık şirketi olma özelliğine sahip.

Gayrimenkul yatırımında en çok kazandıran ülke: Portekiz!

Vesta Global’in Kurucu Ortağı ve Yönetim Kurulu Üyesi Teuta Narazan, dünyadaki en iyi gayrimenkul yatırımının şu anda, yaşamadan sadece 1 hafta geçirerek AB pasaportu alınabilecek en ucuz ülke Portekiz olduğunu söylüyor...

Amerikan vatandaşı olmak isteyenlere Vesta Global'den fırsat!

ABD’nin Hudson Yards bölgesinde inşa edilen Marriott Autograph Hotel projesi, projeye ortak olan herkesi Green Card sahibi yapıyor. VESTA GLOBAL projenin satış ve pazarlamasını yürütecek.

Vesta Global'in iletişim danışmanlığını Event-Farm yapacak!

Yurtdışı emlak yatırımı konusunda yeni nesil gayrimenkul danışmanlık hizmeti veren, yüzde 100 Türk şirketi Vesta Global'in stratejik iletişim danışmanlığını Event-Farm yapacak...

Yunanistan, Portekiz ve İspanya Türk yatırımcıların radarında!

VESTA GLOBAL, Golden Visa ve Green Card alma hakkı sağlayan gayrimenkulleri Türk yatırımcıyla buluşturuyor.

Vesta Global Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Vesta Global Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli’de 50 bin TL sermaye bedeli ile Aslı Teuta Narazan ve Veli Armağan Akyüz ortaklığında kuruldu.

İstanbul Global Finans Merkezleri Endeksi'nde 47. sıraya yükseldi!

2009 yılında Global Finans Merkezleri Endeksinde 72. sırada bulunan İstanbul, bu yıl 633 reyting alarak 47. sıraya yükseldi. 2018 ylında ise 25. sıraya ulaşması bekleniyor.

Global Harita Planlama Proje İnşaat Taahhüt Mühendislik Müşavirlik Limited Şirketi Ataşehir Şubesi açıldı!

Global Harita Planlama Proje İnşaat Taahhüt Mühendislik Müşavirlik Limited Şirketi Ataşehir Şubesi, Celal Erdoğan Şube Müdürlüğü'nde 550 bin TL'lik sermaye bedeli ile 5 Aralık'ta kuruldu.

Bozkaya Global İnşaat Taahhüt Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bozkaya Global İnşaat Taahhüt Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Mehmet Kocakaya, Şaban Boz tarafından 20 bin TL'lik sermaye ile 27 Kasım 2014 tarihinde kuruldu.

Aqua Florya AVM'nin sosyal sorumluluk projesine global ödül!

Aqua Florya, yılbaşı alışverişlerinde ziyaretçilerine bir ömür boyu yaşayacak, hiç unutmayacakları ve aynı zamanda sosyal sorumluluk değeri taşıyan bir hediye vermek amacıyla yaptığı bu proje ile, ilk global ödülünü de almış oldu.

IFC Global Infrastructure Fund, Gama Enerji’ye ortak oluyor!

Yabancı şirketlerin Türkiye’ye ilgili tam gaz devam ediyor. Dünya Bankası’nın özel sektör kolu olan IFC’nin (International Finance Corporation) iştiraki IFC Global Infrastructure Fund, Gama Enerji’ye ortak oluyor.

Spectra Global Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Spectra Global Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Ali Shabdar, Hoseinali Rahbari tarafından 100 bin TL'lik sermaye bedeli ile 11 Kasım'da Ümraniye, Site Mahallesi'nde kuruldu.

vesta global L’and Vineyards Haberi

vesta global L’and Vineyards

Yurt dışı ve Türkiye’de yatırımlar, oturma izni, anında pasaport hakkı ve vatandaşlık ve gayrimenkul yatırımları gibi konularda hizmet veren Vesta Global, yatırım süreçlerinde finans dahil olmak üzere anahtar teslimine kadar çeşitli çözümler sunuyor. Teuta Narazan’ın 15 senelik kurumsal iş deneyimi ile Armağan Akyüz’ün 10 senesi yurt dışı projeleri olmak üzere 17 senelik gayrimenkul deneyimini bir araya getiren Vesta Global’in Türkiye’de temsil ettiği en prestijli projelerden biri Portekiz’de bulunan çok ödüllü, üzüm bağlarında yer alan 5 yıldızlı ev-otel projesi L’and Vineyards yatırımcılarını kazandırıyor.

 

Fiyatları 430 bin euro’dan başlarken 1-1.5 milyon euro’ya kadar farklı seçeneklerin yer aldığı ev-oteller Portekizli ünlü mimarlar tarafından çevre dostu olarak tasarlandı Projenin sahibi 19. yüzyılın ikinci yarısından itibaren faaliyette olan bir Portekizli aile grubu...