26 / 06 / 2022

Vesta Global'in iletişim danışmanlığını Event-Farm yapacak!

Vesta Global'in iletişim danışmanlığını Event-Farm yapacak!

Yurtdışı emlak yatırımı konusunda yeni nesil gayrimenkul danışmanlık hizmeti veren, yüzde 100 Türk şirketi Vesta Global'in stratejik iletişim danışmanlığını Event-Farm yapacak...Vesta Global, stratejik iletişim danışmanlığı konusunda Event-Farm ile el sıkıştı. Vesta Global, yurtdışı yatırımlar ve oturma izni programları ile müşterilerine uygun gayrimenkul yatırımının bulunmasından, hukuki süreçlere ve oturma izninin alınmasına kadar tüm evrelerde danışmanlık hizmeti veriyor.

Teuta Narazan ve V. Armağan Akyüz tarafından kurulan Vesta Global, gayrimenkul sektöründe pazarlama ve satış danışmanlığı hizmeti sunuyor. Farklı mesleki disiplinlerden gelen deneyimlerin birleştiği Vesta Global, alışılagelmişin dışında eşsiz bir anlayışa ve bakış açısına sahip olma özelliğiyle ön plana çıkıyor. 

Yüzde 100 Türk şirketi Vesta Global, yurtdışı yatırımlar ve oturma izni programları ile müşterilerine uygun gayrimenkulün yatırımının bulunmasından, hukuki süreçlere ve oturma izninin alınmasına kadar tüm evrelerde anahtar teslim danışmanlık veriyor. 

Şirket, ayrıca inşaat ve yatırım firmalarına yurt içi ve yurtdışındaki gayrimenkul projelerinde, projenin geliştirilmesinden, pazarlama ve satış danışmanlığına, yurtdışı satış kanallarının oluşturulmasına kadar anahtar teslim çözümler sunuyor. Amerika, İngiltere, Almanya, İspanya, Portekiz ve Yunanistan’ı da içine alan global boyutta hizmet veriyor.

Markalara yeni nesil iletişim, pazarlama ve etkinlik hizmeti sunan Event-Farm ile anlaşan VESTA GLOBAL, Mayıs 2018 itibariyle yeni ajansıyla çalışmalarına start verdi. İş birliği kapsamında Event-Farm; kurumsal iletişim, stratejik medya ilişkileri yönetimi, etkinlik yönetimi, sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerinin yönetimi ve iletişimi konularında VESTA GLOBAL markasına hizmet verecek.