life in vera satılık

life in vera satılık

Esenyurt Life İn Vera 'dan yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabiliyor, 29 bin 200 metrekarelik alan üzerinde yükselen projede; stüdyo, 1+1 ve 2+1 konut tipleri yer alıyor

Esenyurt Lifa In Vera Evleri Vera Grup'ta 1+1'ler 129 bin 500 TL!

Lokasyon olarak kolay ulaşılabilir bir konumda hayata geçirilen Life in Vera Evleri'nde fiyatlar 74 bin TL'den başlıyor. Projede teslimler Şubat 2014'te gerçekleşecek...

Life In Vera Evleri Esenyurt'ta 2+1 daireler 190 bin TL!

Stüdyo dairelerin 74 bin TL'den başladığı Life in Vera Evleri'nde yer alan konutların 2014 yılının Şubat ayında teslim edilmesi planlanıyor...

Vera Group Esenyurt Life In Vera Evleri'nde 74 bin TL!

Şubat 2014'te teslimlerinin gerçeklemesi planlanan Life In Vera Evleri'nde yer alan konutların fiyatları 74 bin TL'den başlıyor. Projede stüdyo, 1+1 ve 2+1 konut tipleri yer alıyor...

Life in Vera satılık daire fiyatları 74 bin liradan başlıyor!

Esenyurt'ta yer alan Life in Vera'da fiyatlar 74 bin liradan başlıyor. Projede ödemeler yüzde 15 peşinatla yapılıyor...

Esenyurt Life İn Vera Konutları'nda 2+1 190 bin TL'ye!

Esenyurt'ta hayata geçirilen Life İn Vera Residence'ta yer alan konutların fiyatları 74 bin TL'den başlangıç gösteriyor...

Vera Group Life İn Vera'da 74 bin liraya!

Esenyurt Life İn Vera'da fiyatlar 74 bin liradan başlıyor, projede 40 ay vade farksız taksitle konut sahibi olunabiliyor

Life in Vera Residence 1. ve 2. etap satışta! 70 bin TL'ye!

Yatırım konusunda tüm ezberleri bozacak proje Life in Vera, Esenyurt’ta yükseliyor. Satışlarına başlanan Life in Vera Residence'ta fiyatlar 70 bin TL'den başlıyor...

Life in Vera Evleri'nde 70 bin TL'ye stüdyo daireler!

Yatırım konusunda tüm ezberleri bozacak proje Life in Vera, Esenyurt’ta yükseliyor. Fiyatlar 70 bin TL'den başlıyor.

Life İn Vera'da 2 oda 1 salon 210 bin liraya!

Esenyurt Life İn Vera'da fiyatlar 75 bin liradan başlıyor, 280 bin liraya kadar yükseliyor

Vera Group'tan Life in Vera Residence'ta 69 bin TL'ye!

Esenyurt"ta inşa edilen Life in Vera Residence"da konut fiyatları 69 bin TL"den başlıyor. 150 milyon TL"lik yatırım değerine sahip projede 2 oda 1 salon daireler 174 bin TL ile 225 bin TL arasında satışa sunuluyor

Life in Vera Esenyurt'ta 69 bin TL'ye!

Life in Vera Residence; Vera Group tarafından hayata geçiriliyor. Büyük kurumların 1+0 ve 1+1 dairelere yoğun ilgi gösterdiği projede daire fiyatları 69 bin TL"den başlıyor. 3 bloktan meydana gelen Life in Vera"da 1.056 konut bulunuyor

Folkart Life'ın ticari alanları ön talep topluyor!

Bornova'da hayata geçirilen Folkart Life projesinin ticari alanları için ön talep toplanıyor. Projede yer alan ticari alanların en düşük satış bedeli 899 bin TL olarak belirlendi.

Adana Twins Life projesi tanıtıldı!

Halk Yapı İnşaat yeni projesini Adana'da inşa ediyor. Firmanın 13. projesi Twins Life'ın lasmanı gerçekleşti. Proje, 2 tip lüks daireden meydana geliyor.

Brooklyn Life'ın temeli atıldı!

Pana Yapı, yatırımcıları ve ev sahibi olmak isteyenleri buluşturduğu Brooklyn serisinde yer alan projelerinin çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Pana Yapı, genç ve dinamik şehirli konseptiyle şehre yeni bir soluk getirecek Brooklyn Life projesinin de temelini attı.

Çorlu Golden Life’ın asansörleri Otis’ten!

Otis Türkiye, yenilikçi asansörleriyle konut sektörünün de beklentilerini karşılıyor. Otis Türkiye, Çorlu’nun en kaliteli ve farklı projesi Golden Life için şıklığı ve emniyeti garanti ediyor.

Atlantik Life'ın yüzde 75'i sahiplerini buldu!

İstanbul’da markalı ve nitelikli konut projeleri üreten Atlantik Yapı, Life projesi ile Pendik’te emsalsiz bir yatırım fırsatı sunuyor.

Lıfe In Paradıse Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlığ Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Lıfe In Paradıse Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlığ Ticaret Limited Şirketi, Ayan Babakıshıyeva tarafından 100 bin TL sermaye ile 22 Ağustos'ta Ataşehir'de kuruldu.

Standard Life, İngiltere’de konut fonlarını askıya aldı!

Küresel operasyonlarında yaklaşık 253,2 milyar sterlin seviyesindeki yatırımları yöneten Standard Life’ın İngiltere’deki konut fonlarını geçici olarak işleme kapattığı belirtildi.

Brooklyn Life’ın ruhsat işlemleri tamamlandı!

Pana Yapı, Fikirtepe’de projelendirdiği 'Brooklyn' serilerine hız kesmeden devam ediyor. Brooklyn Park'tan sonra şimdi 'Brooklyn Life’ın ruhsatını alarak ön taleplerini satışa çeviren Pana Yapı, estetiğin fonksiyonellikle bir araya geldiği ideal bir yaşam projesini daha gerçekleştiriyor.

Pana Yapı, Brooklyn Life projesini satışa sunmaya hazırlanıyor!

Pana Yapı, ‘Brooklyn Park’tan sonra şimdi de ‘Brooklyn Life’ projesini satışa çıkarmaya hazırlanıyor. 431 konut ve 16 ticari üniteden oluşan Brooklyn Life’ın 2017 yılı sonunda teslim edilmesi planlanıyor.

Esenyurt Life In Vera iletişim bilgileri!

Tüyap Fuar Merkezi’ne 7 dakika kadar uzaklıkta bulunan projede toplam 1.056 adet daire bulunuyor. Esenyurt Life In Vera iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0212 607 1 607 olarak belirlendi.

Vera Group Life In Vera Evleri iletişim!

Tüyap Fuar Merkezi’ne 7 dakika kadar uzaklıkta bulunan projede 1.056 adet daire bulunuyor. Vera Group Life In Vera Evleri iletişim bilgisi kapsamında telefon numarası 0212 607 1 607 olarak belirlendi.

Esenyurt Life In Vera adres bilgileri!

Vera Group imzasıyla hayata geçirilen projede 1.056 adet daire yer alıyor. Esenyurt Life In Vera adres bilgileri kapsamında Atatürk Havalimanı’na 15 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Esenyurt Life In Vera satış ofisi telefon!

Toplam 1.056 adet dairenin bulunduğu proje konum bilgisine göre otogara 20 dakika uzaklıkta bulunuyor. Esenyurt Life In Vera satış ofisi telefon numarası 0212 607 1 607 olarak belirlendi.

life in vera satılık

life in vera satılık life in vera satılık

Vera Group tarafından Esenyurt'ta hayata geçirilen Life İn Vera 29 bin 200 metrekarelik alan üzerine yayılıyor. Stüdyo, 1+1 ve 2+1 dairelerin bulunduğu Life İn Vera 'dan yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabiliyor.


Esenyurt Life İn Vera 1850 konuttan meydana geliyor, Şubat 2014'te teslim edilecek olan projede yer alan konutların alanları 39 ila 115 metrekare arasında değişiyor.Life İn Vera fiyatları:

Stüdyo daireler 79 bin liradan,

1 oda 1 salon daireler 136 bin liradan, 

2 oda 1 salon daireler ise 207 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.


Lifeinvera;  E5 ve E6 Otoyolları'na 2 dakika, Torium'a 2 dakika, Atatürk Havalimanı'na 15 dakika, deniz otobüsüne 3 dakika, TÜYAP Fuar Merkezi'ne 7 dakika mesafede inşa ediliyor. Life İn Vera 'nın sosyal imkanları arasında; fitness center, voleybol sahası, alışveriş...