manisa sarıgöl 112 sağlık istasyonu

manisa sarıgöl 112 sağlık istasyonu

Sarıgöl ve çevresinde yaptırdığı çok sayıda eser kazandıran Sarıgöllü iş adamı Hüseyin Gümüşlü Sarıgöl Devlet Hastanesi bahçesinde 70 metrekarelik alan üzerine 112 Sağlık İstasyonu yaptırdı...

Manisa'ya 184 milyon liralık altyapı yatırımı! 

Manisa'nın Selendi, Demirci ve Sarıgöl ilçelerine altyapı ve atıksu arıtma tesisleri için 184 milyon liralık yatırım yapılacak. 

Manisa Sarıgöl'e 400 dönümlük sosyal tesis!

Manisa Sarıgöl Belediyesi tarafından Manisa Orman İşletme Müdürlüğü'nden kiralanan 400 dönüm alana sosyal tesis yapılacağı açıklandı. 

Manisa Sarıgöl yatırımları devam edecek!

İlçelerde görev yapan personel buluşmalarına devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç ve Bilgi İşlem Daire Başkanı Metin Memiş, Sarıgöl ilçesini ziyaret etti. Heyet, Sarıgöl’e yapılan yatırımların devam edeceğini söyledi.

Sarıgöl Kapalı Otopark ve Pazaryerindeki 5 dükkan ihaleye çıkıyor!

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Sarıgöl’de inşaatını tamamladığı Kapalı Otopark ve Pazaryeri içerisinde yer alan 5 işyeri 3 yıl süreli olarak kiraya verilecek.

Sarıgöl Kapalı Otopark ve Pazaryeri'nin inşaatı tamamlandı!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesinin Sarıgöl Kapalı Otopark ve Pazaryeri projesinin inşaatını tamamladı.

Manisa'daki toplu açılış töreni ileri bir tarihe ertelendi!

Manisa Büyükşehir Belediyesinin Yunusemre, Şehzadeler, Akhisar, Soma ve Sarıgöl ilçelerinde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin katılımlarıyla yapacağı toplu açılış ve temel atma törenlerinin ertelendiği bildirildi.

Manisa Atatürk Gençlik Merkezi’nin inşaatı tamamlandı!

Manisa Sarıgöl’de Gençlerin kültürel ve sosyal anlamda vakitlerini en iyi şekilde geçirecekleri Atatürk Gençlik Merkezi’nin inşaatı tamamlandı.

Manisa Sarıgöl Pazar Yeri'ndeki dükkanlar ihaleye çıkıyor!

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Sarıgöl’de inşaatını tamamladığı Kapalı Otopark ve Pazaryeri içerisinde yer alan 14 işyeri MANULAŞ tarafından açık teklif usulüyle 3 yıl süreli olarak kiraya verilecek.

Manisa Sarıgöl Gençlik Merkezi tamamlandı!

Yatırımlarına son sürat devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi, Sarıgöl Gençlik Merkezi'ni tamamladı.

Manisa Sarıgöl Gençlik Merkezi'nde son rötuşlar!

Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin Sarıgöl’de hayata geçirdiği ve eğitimin yanı sıra sosyal faaliyetlerin de yer alacağı Gençlik Merkezi hizmete giriyor.

Manisa Sarıgöl Kapalı Otopark ve Pazaryeri'nde sona gelindi!

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Sarıgöl Kapalı Otopark ve Pazaryeri projesinin çalışmalarında sona gelindi. 

Manisa Sarıgöl Gençlik Merkezi tamamlanıyor!

Manisa Büyükşehir Belediyesinin Sarıgöl ilçesinde inşaatına başladığı Gençlik Merkezinde çalışmalar artık tamamlanıyor.

Manisa Sarıgöl'deki açık otoparkların tahsisi yapıldı!

Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün makamına konuk oldu. Görüşmede Sarıgöl’deki açık cadde otoparklarının Sarıgöl Belediyesi’ne yer tahsisi ile ilgili protokol de imzalandı

manisa sarıgöl 112 sağlık istasyonu

manisa sarıgöl 112 sağlık istasyonu manisa sarıgöl 112 sağlık istasyonu


Manisa Sarıgöllü hayırsever iş adamı 78 yaşındaki Hüseyin Gümüşlü, bu kez de ilçesine 112 sağlık istasyonu yaptırdı.


Sarıgöl ve çevresinde yaptırdığı çok sayıda eser kazandıran Sarıgöllü iş adamı Hüseyin Gümüşlü'nün Sarıgöl Devlet Hastanesi bahçesinde 70 metrekarelik alan üzerine yaptırdığı 112 Sağlık İstasyonu'na ’Hüseyin Gümüşlü 112 İstasyonu’ ismi verildi. 112 Sağlık ekiplerince kullanılacak olan yeni binanın yapımında diğer hayırseverlerinde katkıda bulunduklarını belirten Sarıgöl Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Mehmet Karaduman ’’112 Sağlık istasyonu yapımında, en büyük desteği ilçemiz iş adamlarından Hüseyin Gümüşlü yaptı. İstasyonumuzun yapımında diğer hayırseverlerinde katkıları oldu. 112 Sağlık İstasyonu yapımında katkı sağlayan tüm hayırseverlerimizi teşekkür ederim" dedi. Öte yandan, Sarıgöl’de Tarım İlaçları Bayiliği ve petrol istasyonu işletmeciliği yapmakta olan iş adamı Hüseyin Gümüşlü’nün(78),Sarıgöl’de cami, okul, sağlık istasyonu, hastaneye...