Mar Yapı Sefaköy Oerlikon 2018

Mar Yapı Sefaköy Oerlikon 2018

Sefaköy Oerlikon satış ofisi iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. Konut ve işyerlerinden meydana gelecek karma proje 2 bloktan oluşacak. 

Çar Mar Yapı İnşaat Metal Hırdavat Nakliyat Limited Şirketi kuruldu!

Çar Mar Yapı İnşaat Metal Hırdavat Nakliyat Limited Şirketi Kadıköy'de 400 bin TL sermaye bedeli ile Osman Yanık tarafından kuruldu.

Mar Yapı, Divan Suites İstanbul G Plus Oteli’ni sağlık çalışanlarına tahsis etti!

Divan Suites İstanbul G Plus Oteli, Mar Yapı tarafından sağlık çalışanlarının hizmetine sunuldu. Mar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Özkök, "Sağlık çalışanlarının ev konforunda dinlenmesi ve moral bulması bizler için çok önemli" dedi...

Sefaköy-Halkalı Caddesi çevresi nazım imar planı askıda!

Küçükçekmece İlçesi, Sefaköy - Halkalı Caddesi Çevresi Nazım İmar Planı'na ilişkin 1/5000 ölçekli plan bugün askıya çıkarıldı... 

Eyüpsultan'da imar barışını suistimal eden kaçak yapılar yıkılıyor!

Eyüpsultan'da "İmar Barışı"nı suistimal eden kaçak yapıların yıkımları gerçekleştirilmeye başlandı. Eyüpsultan Belediyesi tarafından Pirinççi Mahallesi'ndeki kaçak yapılar yıkıldı.

Sefaköy 1/5000 ve 1/1000 ölçekli imar planı askıda!

Küçükçekemece Sefaköy Mahallesi 3303 parselin bir kısmı ile 752 ada 4 parsele (KCK-13) ilişkin Nazım ve Uygulama İmar Planı değişikliği askıya çıktı...

Mar Yapı Sefaköy Oerlikon iletişim!

Mar Yapı Sefaköy Oerlikon iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. Konut ve işyerlerinden oluşacak projede 1+0'dan 2+1'e kadar daire tipleri sunuluyor. 

Mar Yapı'dan Sefaköy Oerlikon projesi geliyor! Yeni proje!

Mar Yapı, Sefaköy Oerlikon projesi için kolları sıvadı. 52 milyon 207 bin 344 TL'ye mal olacak proje 34 ayda tamamlanacak..

Mar Yapı G Hub satış ofisi!

G Hub projesi Mar Yapı tarafından İstanbul Sefaköy'de hayata geçirilecek. Ön talep toplanan projede satış ofisi kuruldu.

Mar Yapı G Hub projesinin satış ofisi kuruldu!

Mar Yapı'nın İstanbul Sefaköy'de inşa edeceği G Hub projesinin satış ofisi kuruldu .Projede ön talepler toplanıyor..

Mar Yapı İzmir'deki yeni projesi için düğmeye bastı!

İstanbul’da oluşturduğu ‘G’ konseptini İzmirlilerle tanıştıracak olan Mar Yapı, 2018 yılında İzmir’e yakışır bir “G” projesine imza atıyor..

Port Royal Sefaköy Babacan fiyatları!

Babacan Port Royal projesi İstanbul Sefaköy'de Babacan Yapı tarafından inşa ediliyor. Port Royal Sefaköy Babacan fiyatları minimum 279 bin TL'den başlıyor...

Mar Yapı Sefaköy G Hub: Aradığınız her şey!

Mar Yapı Sefaköy projesinin adı "G Hub" oldu. Karma konsepte dizayn edilen Mar Yapı Sefaköy projesi konut, rezidans, ofis ve alışveriş merkezinden meydana geliyor. İşte detaylar...

Mar Yapı'dan Sefaköy'e 300 konut geliyor! Yeni proje!

Mar Yapı Küçükçekmece'ye bağlı Sefaköy Mahallesi'nde karma proje yapmaya hazırlanıyor. 28 ayda tamamlanması planlanan projede toplam 300 konut ve 29 dükkana yer veriliyor..

Mar Yapı Sefaköy Oerlikon 2018 Haberi

Mar Yapı Sefaköy Oerlikon 2018

Sefaköy Oerlikon projesi, 500 konut ve 29 dükkan meydana gelecek. Mar Yapı imzasını taşıyan projede 1+0, 1+1 ve 2+1 şeklinde daire seçeneklerine yer veriliyor. 

Sefaköy Oerlikon projesinde A Blok 3 bodrum kat, 1 bodrum asma kat, 1 zemin kat, 5 normal kat B blok: 3 bodrum, 1 bodrum asma kat, 1 zemin, 1 zemin asma kat ve 5 normal kattan oluşacak.

Sefaköy Oerlikon projesinde toplam 10 bin 613,09 metrekarelik peyzaj alanına ve 9 bin 350,1 metrekare otopark alanına yer verilecek.

Sefaköy Oerlikon projesinde inşaat çalışmaları ise 28 ayda tamamlanacak. Proje, 52 milyon 207 bin 344 TL'ye mal olacak.

Sefaköy Oerlikon satış ofisi!
http://maryapi.com.tr/
Ezgi...