mazlum akdağ pansiyonu şubesi

mazlum akdağ pansiyonu şubesi

Hale Eğitim Hizmetleri ve Pazarlama Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Mazlum Akdağ Pansiyonu şubesi, 7 Şubat 2013 tarihinde, 20 milyon TL sermaye ile, Harun Çekiç tarafından açıldı...

Akdağ Mekanik Tesisat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Akdağ Mekanik Tesisat Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Şahin Akdağ tarafından kuruldu.

Recep Akdağ: Şehir hastanelerini yeni bir finansman modeliyle yaptık!

TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Recep Akdağ yaptığı açıklamada  "Şehir hastaneleri yapımında yatırımcı firmalara hasta garantisi verildiğine ilişkin iddialar doğru değil. Yüklenici firma ile idare arasında böyle bir sözleşme yok." diye konuştu.

İnşaat mühendisi Mazlum Gözenoğlu vefat etti!

Mardin Nusaybin'de uzun namlulu silahlarla açılan ateş sonucu şehit olan inşaat mühendisinin 27 yaşındaki Mazlum Gözenoğlu olduğu belirlendi.

Akdaş Grup Yapı Denetim Limited Şirketi kuruldu!

Akdaş Grup Yapı Denetim Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Muhammed Reşid Özdemir tarafından kuruldu. 

Akdağ Mimarlık Peyzaj Tekstil İnşaat ve Kimya Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Akdağ Mimarlık Peyzaj Tekstil İnşaat ve Kimya Sanayi Ticaret Anonim Şirketi bugün Esenyurt'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Azad Akdağ ve Cevdet Akdağ ve Mikail Akdağ tarafından kuruldu.

Yozgat Akdağmadeni TOKİ projesi satışa çıktı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Yozgat Akdağmadeni orta gelir grubu projesi için başvurular bugün itibariyle başladı.

TOKİ Yozgat Akdağmadeni alt gelir başvuruları başladı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Yozgat Akdağmadeni projesi bugün itibariyle satışa çıktı.

Samsun Akdağ'daki tesisler yenilenecek!

Karadeniz'in en büyük metropol kenti Samsun'da Büyükşehir Belediyesi, Akdağ'daki tesisleri yenileyecek.

Akdağlar Turizm Otelcilik Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Akdağlar Turizm Otelcilik Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 120 bin TL sermaye bedeli ile Cihan Mehmet Akdağ tarafından kuruldu.

Akda Mühendislik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Akda Mühendislik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Silivri'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Dılnoza Dusmatova tarafından kuruldu.

Akdağmadeni orta gelir TOKİ başvuruları başladı!

TOKİ Yozgat Akdağmadeni orta gelir projesinde yer alan konutlar için başvurular bugün itibariyle başlıyor.

TOKİ Yozgat Akdağmadeni alt gelir başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Yozgat Akdağmadeni alt gelir grubu projesi için başvurular başladı.

Akdağ Yolcu Taşımacılığı Ve Turizm Organizasyon Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Akdağ Yolcu Taşımacılığı Ve Turizm Organizasyon Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Ömer Tunç Kıral tarafından kuruldu. 

mazlum akdağ pansiyonu şubesi Haberi

mazlum akdağ pansiyonu şubesi

20 milyon TL sermaye ile kurulan şubenin faaliyet alanları arasında, İlgili mercilerden izin almak kaydıyla yurtiçinde ve yurtdışında eğitim sektöründe faaliyette bulunmak üzere ilgili mevzuat hükümlerine uygun olarak ve Türkçe ve yabancı diller üzerine genel mesleki ve teknik özel eğitim ve öğretimfaaliyetlerinde bulunmak yer alıyor.


Şube, Sarıyer İstinye Mahallesi Mezarlık Üstü Sokak NO:12 adresinde faaliyete geçirildi. 7 Şubat 2013 tarihinde faaliyete geçen şube, Harun Çekiç tarafından...