MBŞ Grup İnşaat nerede

MBŞ Grup İnşaat nerede

MBŞ Grup İnşaat Taahhüt Madencilik Otomotiv Gıda Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Murat Şentürk tarafından 100 bin TL sermaye ile 14 Nisan'da Başakşehir, İkitelli OSB.Mahallesi, Pikdökümciler Sanayi Sitesi'nde kuruldu.

MBŞ Grup İnşaat Taahhüt Madencilik Otomotiv Gıda Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

MBŞ Grup İnşaat Taahhüt Madencilik Otomotiv Gıda Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Murat Şentürk tarafından 100 bin TL sermaye ile 14 Nisan'da Başakşehir, İkitelli OSB.Mahallesi, Pikdökümciler Sanayi Sitesi'nde kuruldu.

Göral Termal Grup İnşaat Turizm ve Otelcilik Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Göral Termal Grup İnşaat Turizm ve Otelcilik Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, Mehmet Şakir Göral Yönetim Kurulu Başkanlığında 100 bin TL sermaye ile 4 Aralık'ta Kartal, Orta Mahallesi, Güzelgün Sokak'ta kuruldu.

Köroğlu Grup İnşaat Taahhüt Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Köroğlu Grup İnşaat Taahhüt Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Muhammet Doğuş Köroğlu tarafından 200 bin TL sermaye ile 4 Aralık'ta Kartal, Cevizli Mahallesi, Mustafa Kemal Caddesi'nde kuruldu.

4Gen Grup İnşaat ve Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

4Gen Grup İnşaat ve Sanayi Limited Şirketi, Tahir Aktüre, Sedat Okutan, Murat İleri, Serdar Kaya ortaklığıyla 1 milyon TL sermaye ile 3 Aralık'ta Kadıköy, Bostancı Mahallesi, Reyhan Sokak'ta kuruldu.

MH Grup İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

MH Grup İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Mehmet Ergül Yönetim Kurulu Üyeliğinde 200 bin TL sermaye ile 2 Aralık'ta Başakşehir, İkitelli OSB Mahallesi, 22.Ada Sokak Dolapdere Sanayi Sitesi'nde kuruldu.

Gültekin Grup İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gültekin Grup İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Nadir Gültekin tarafından 20 bin TL sermaye ile 27 Kasım 'da Kartal, Atalar Mahallesi, Üsküdar Caddesi 'nde kuruldu.

Özler Grup İnşaat Ahşap Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özler Grup İnşaat Ahşap Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Fayık Öz tarafından 50 bin TL sermaye ile, 13 Kasım'da İstanbul Ümraniye'de kuruldu.

Baytemir Grup İnşaat Tekstil İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Baytemir Grup İnşaat Tekstil İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Mustafa Baytemir tarafından 10 bin TL sermaye ile 10 Kasım'da Zeytiburnu, Telsiz Mahallesi, Balıklı Yol Sokak'ta kuruldu.

Hafızoğlu Grup İnşaat Emlak Otomotiv Gıda Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hafızoğlu Grup İnşaat Emlak Otomotiv Gıda Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Ayhan Hafızoğlu tarafından 50 bin TL sermaye ile 6 Kasım'da Sultangazi, Sultançiftliği Mahallesi, Eski Edirne Asfaltı Caddesi'nde kuruldu.

Balkan Grup İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Balkan Grup İnşaat Limited Şirketi, Yaşar Balkanlı ve Cüneyt Arikan ortaklığıyla 500 bin TL sermaye ile 6 Kasım'da Bahçelievler, Çobançeşme Mahallesi, Sanayi Caddesi' nde kuruldu.

Özmertaş Grup İnşaat Gıda Tekstil Maden Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özmertaş Grup İnşaat Gıda Tekstil Maden Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Muammer Çelik tarafından 30 bin TL sermaye ile 4 Kasım'da Sultangazi, 50.Yıl Mahallesi'nde kuruldu.

Kuzey Grup İnşaat Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kuzey Grup İnşaat Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Nurhan Demirci tarafından 100 bin TL sermaye ile 3 Ekim'de Esenler, Fevzi Çakmak Mahallesi, Atışalanı Caddesi'nde kuruldu.

GRS Grup İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

GRS Grup İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Fırat Giresunlu tarafından 50 bin TL sermaye ile 2 Kasım'da Ümraniye, Atatürk Mahallesi, Çavuşbaşı Caddesi, Bağ Sokak'ta kuruldu.

MBŞ Grup İnşaat nerede Haberi

MBŞ Grup İnşaat nerede

MBŞ Grup İnşaat Taahhüt Madencilik Otomotiv Gıda Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Murat Şentürk tarafından 100 bin TL sermaye ile 14 Nisan'da  Başakşehir, İkitelli OSB.Mahallesi, Pikdökümciler Sanayi Sitesi'nde kuruldu. 


MBŞ Grup İnşaat Taahhüt Madencilik Otomotiv Gıda Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; 1-İkamet amaçlı binaların inşaatı (müstakil konutlar, birden çok ailenin oturduğu binalar, gökdelenler vb.nin inşaatı) (ahşap binaların inşaatı hariç)İkamet amaçlı ahşap binaların inşaatı.İkamet amaçlı olmayan binaların inşaatı (fabrika, atölye vb. Sanayi üretimini amaçlayan binalar ile hastane, okul, otel, işyeri, mağaza,alışveriş merkezi, lokanta, kapalı spor tesisi, cami, kapalı otopark, tuvalet, vb. İnşaatı). Mevcut ikamet amaçlı olan veya ikamet amaçlı olmayan binaların yeniden düzenlenmesi veya yenilenmesi (büyük çaplı revizyon) 2-Taş ve mermerin kesilmesi, şekil verilmesi ve bitirilmesi(doğal taşlardan,...