27 / 05 / 2022

mega evler iki

mega evler iki

Mega İnşaat tarafından Kağıthâne'de hayata geçirilmiş olan Mega Evler projesinde son 2 oda 1 salon konut sahibini bekliyor...

Megaevler 2'nin hafriyat çalışmaları başladı! Yakında ön satışta

Kağıthane'de yükselecek olan Megaevler 2 projesinin hafriyat ve fore kazık çalışmaları başladı. Ön satışlar önümüzdeki ay başlayacak

TOKİ'nin yangın yerlerinde inşa edeceği konut projesinin detayları belli oldu!

TOKİ tarafından yangında hasar gören evlerin yerine inşa edilecek konut projesinde detaylar belli oldu. Bir sene içerisinde bitecek evler iki veya tek katlı olacak.

İzmir'de iki mahallede bulunan evler için tahliye kararı!

İzmir'de Menderes ilçesinde bulunan Yeniköy Sulama Göleti  için doluluk nedeniyle su bırakılma kararı alındı. Menemen Belediyesi, gölete yakın iki mahallenin boşaltılması yönünde karar verdi.

Ordu Belde Evler inşaatı yeniden başladı!

Ordu’da büyük tepkilere yol açan ve Ordu Büyükşehir Belediyesince  iki kez durdurulan 3 blokta 17 katlı 280 daireli Belde Evler inşaatı yeniden başladı...

Mark Zuckerberg 59 milyon dolara iki ev satın aldı!

Facebook CEO’su Mark Zuckerberg'in yeni satın aldığı toplam 59 milyon dolarlık iki evinin görüntüleri ortaya çıktı. San Francisco'da bulunan evler, lüks özellikleri ile dikkat çekiyor.

Batı Mahal güncel ev fiyat listesi!

Batı Mahal güncel ev fiyat listesi haberimizde yer alıyor. Yalçınlar Group tarafından hayata geçirilen Batı Mahal projesinde evler iki katlı villalar olarak yükseliyor. 

Bizim Evler 7'de erken teslim sevinci!

İhlas Yapı, Bizim Evler 7’de de teslimatı öne çekerek yeni sakinlerine çifte bayram yaşatıyor. Yetkililerinden anahtarlarını teslim alan aileler, Bizim Evler 7 sitesinde yeni dairelerine kavuşmanın heyecanını sevdikleri ile birlikte yaşarken iki bayramı bir arada yaşıyor.

Colorist Şile'de hedef kitle çocuklu aileler!

CFR Yapı'nın Şile'de hayata geçirdiği Colorist Şile projesinde hedef kitle çocuklu aileler. “Çocuklar nerede oynasın” sloganıyla ön taleplerin toplandığı projede evler iki katlı bahçeli olarak dizayn ediliyor.

Rize'nin mega projelerinde son durum ne?

Rize Belediye Başkanı Reşat Kasap, iki yıllık çalışmalarını değerlendirdiği toplantısında mega projeler üzerinde durdu. Kasap, 2015 yılında alt yapı hizmeti için 45 milyon TL harcama yaptıklarının altını çizdi.

Bizim Evler 6'dan şimdi al, Mayıs'ta taşın!

Devlet yatırımları ile mega projelerin kesiştiği bir noktada yer alan ve Ispartakule’yi Bizim Evler’ le donatan İhlas Yapı, yatırım adresi konumundaki bölgede güvenli liman arayanların ilk tercihi olmaya devam ediyor.

Pamukkale Kurtluca'da ihtiyaç sahibi iki aileye prefabrik ev yapıldı!

Pamukkale Belediyesi ile Pamukkale Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Kurtluca Mahallesinde evleri yıkılmak üzere olan ihtiyaç sahibi iki ailenin yüzünü birlikte yeniden modern prefabrik evler yaparak güldürdü.

İzmir Şanslı Evler'de daire teslimleri bu ay yapılacak!

Türksat İnşaat'ın İzmir Çiğli'de projelendirdiği Şanslı Evler'de fiyatlar 1+1 konutlarda 139 bin liradan başlıyor. 6 katlı iki blokta toplam 96 daire yer alıyor. Teslimler bu ay gerçekleşecek.

Sivas Hobbit Evleri'nin iki örneğinde çalışmalar tamamlandı!

Sivas Belediyesi tarafından Paşabahçe yamaçlarına yapılan ve ulusal medyada “Hobbit Evleri” olarak geniş yankı bulan Yamaçevler’in iki örneğinde çalışmalar tamamlandı.

DKY İnşaat'tan iki projeye yüzde 3 ek indirim!

DKY inşaat, Lokum Evler ve DKY Kartal projelerine özel Ramazan Kampanyası düzenliyor. Şirket her iki proje için Ramazan ayı boyunca varolan indirimlere ek olarak yüzde 3 indirim fırsatı sunuyor.

mega evler iki Haberi

mega evler iki

Mega İnşaat tarafından 8 bin 600 metrekarelik alan üzerinde Kağıthane'de hayata geçirilen Mega Evler 2 projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut tiplerinden meydana gelmek üzere toplam 110 adet konut yer alıyor.


İnşaat çalışmalarının 2010 yılının Haziran ayında başlamış olduğu Kağıthane Megaevler projesinde arsa alanı 5 bin 200 metrekare ve inşaat alanı ise 18 bin metrekare olarak belirlendi. Geniş bir bloktan meydana gelen Mega Evler  projesinde satılık son 1 adet konut kaldı. Satışını bekleyen son konut 2 oda 1 salon tipinde. Projede yer alan diğer konutlarda ise 1+1 daireler 70 metrekare, 2+1 daireler 110 metrekare, 3+1 daireler 3+1 daireler 127 ila 135 metrekare olarak tasarlandı.Projede yer alan son daire 235 bin lira.


0212...