Mehmet Umur bakırköy

Mehmet Umur bakırköy

Mehmet Umur, AK Parti Bakırköy Belediye Başkanı adayı olarak gösterildi. Peki, AK Parti Bakırköy Belediye Başkanı adayı Mehmet Umur kimdir?

Bakırköy Üniversitesi projesi hazır!

AK Parti Bakırköy Belediye Başkan Adayı Mehmet Umur, gerçekleştirdiği toplantıyla Bakırköy için belirlediği 41 projeyi tanıttı. Umur, bu kapsamda Bakırköy Üniversitesi’ni açmak istediklerini belirtti.

Mehmet Umur: Bakırköy'ün 4’te 1’ini yeşil alan olacak!

AK Parti’nin Bakırköy Belediyesi Başkan Adayı Mehmet Umur yaptığı açıklamada “Bakırköy’ün 4’te 1’ini yeşil alan haline getireceğiz" dedi.

Mehmet Umur kimdir?

Mehmet Umur, AK Parti Bakırköy Belediye Başkanı adayı olarak gösterildi. Peki, AK Parti Bakırköy Belediye Başkanı adayı Mehmet Umur kimdir?

Bakırköy dönüşüm için gün sayıyor!

ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin muhalif belediyelerin de kentsel dönüşüm için müracaat etmelerini istemesi Bakırköy Belediyesi’ni harekete geçirdi.

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi arazisine AVM mi yapılacak?

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nin arazisinin özel bir firmaya satılıp AVM yapılacağı iddialarının doğru olmadığını söyledi.

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi AVM mi olacak?

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nin arazisinin özel bir firmaya satılıp AVM yapılacağı iddialarının doğru olmadığını söyledi.

Mehmet Ali Birand'ın adı Beykoz Kavacık'ta bir caddeye verildi!

Gazeteci-Yazar Mehmet Ali Birand’ın adı, doğumunun 74. yıldönümü dolayısıyla Beykoz Belediyesi tarafından Kavacık'taki bir caddeye verildi. Törene eşi Cemre Birand, oğlu Umur Ali Birand, ve 32. Gün çalışanları da katıldı.

Mehmet Ertekin: Bakırköy için 81 proje hazırladık, ilki dönüşüm olacak!

Ak Parti Bakırköy Belediye Başkan Adayı Mehmet Emin Ertekin, kamu kurum ve kuruluşlarının onayını alarak 81 adet proje hazırladıklarını ve en çok önem verdikleri kentsel dönüşüm konusuna öncelik vereceklerini söyledi

Mehmet Emin Ertekin: Bakırköy'ü modern ve marka bir kent haline dönüştüreceğiz!

Bakırköy için "81 Proje ile Emin Adımlarla Değişime" parolası ile yola çıkan AK Parti Bakırköy Belediye Başkan Adayı Mehmet Emin Ertekin, seçimi kazanmaları halinde ilçenin fiziki altyapısını baştan aşağıya değiştireceklerini belirtti

Mehmet Emin Ertekin kimdir?

2014 Ak Parti aday listesine göre Bakırköy Belediye Başkan adayı olarak Mehmet Emin Ertekin gösterildi. Peki Mehmet Emin Ertekin kimdir? İşte Mehmet Emin Ertekin'in biyografisi...

Mehmet Ali Umur, Dudullu Gayrimenkul Yatırımları A.Ş.yi kurdu!

Dudullu Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Umur, Yönetim Kurulu Üyeleri ise Ayşe Özden Umur ve Eyüp Alp Evrenosoğlu...

Milli Emlak'tan Bakırköy'de kiralık otopark alanı!

Milli Emlak Genel Müdürlüğü İstanbul Bakırköy Cevizlik Mahallesi"ndeki 2 bin 48 metrekare yüzölçümüne sahip olan arsayı otopark olarak kullanılmak üzere kiraya vermek için ihale düzenledi

Eston Kirazlı Evleri'nde 180 bin TL'ye! Bakırköy 5. İcradan!

Bakırköy 5. İcra Müdürlüğü; Eston Kirazlı Evleri'nde yer alan daireyi satıyor. 180 bin TL'lik dairenin ihalesi 21 Mart 2011 günü saat 15.00 ile 15.10 arasında Bakırköy 5. İcra Müdürlüğü'nde yapılacak...

Mehmet Umur bakırköy

Mehmet Umur bakırköy Mehmet Umur bakırköy

Mehmet Umur, 1965 yılında Kastamonu'da dünyaya geldi. Eğitim hayatını tamamladıktan sonra aile şirketlerinde yönetim kurulu başkanı olarak iş hayatına başladı.

Sanayici ve aynı zaman da kendi sektöründe İstanbul Sanayi Odasında Meclis Üyesi ve Öğütülmüş Tahıl Ürünleri Komite Başkanıdır. Kastamonu Sanayi ve İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı, Kastamonu Kalkınma Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi, Kastamonuspor Yönetim Kurulu Üyesi, İSOV Mütevelli Heyeti Üyesi, TOBB Delegesi ve MÜSİAD üyesidir.

Mehmet Umur, 2019 yerel seçimlerinde AK Parti Bakırköy Belediye Başkanı adayı olarak gösterildi. 

Umur, evli ve 2 çocuk...