Mekan Yapı Metro Center satış ofisi

Mekan Yapı Metro Center satış ofisi

İstanbul Bağcılar’a bağlı Mahmutbey’de yükselen Metro Center Bağcılar fiyatları metrekare bazında 4 bin 800 TL’den başlıyor.

Ekrem İmamoğlu: İstanbul, dünyanın aynı anda en çok metro yapılan şehri oldu!

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı İmamoğlu, Ataköy-İkitelli Metro Hattı test sürüşü videosunu sosyal medya hesabı üzerinden paylaşarak "İstanbul, dünyanın aynı anda en çok metro yapılan şehri oldu" dedi. 

Sabiha Gökçen Havalimanı Metro Hattı'nda ilk ray kaynağı yarın yapılacak!

Sabiha Gökçen Havalimanı ile Kadıköy-Kartal-Kaynarca Metro Hattı arasında raylı sistem bağlantısını sağlayacak projede ilk ray kaynağı yapılacak.

Bursa Şehir Hastanesine ulaşım için metro ihalesi 27 Ekim'de yapılacak!

Bursa Şehir Hastanesine ulaşım için metro ihalesi 27 Ekim'de yapılacak. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Ali Osman Sönmez Devlet Hastanesinin ihalesinin de gerçekleştirildiğini belirtti.

Bakanlıktan metro projelerinde peşin kesinti yapıldığı iddiasına ilişkin açıklama!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürü Yalçın Eyigün yaptığı açıklamada "Metro hatları belediyeye devir olmadan kesinti başlamaz. Belediye gelir elde etmeye başlayınca kesinti yapılmaya başlanır." dedi.

Başakşehir-Kayaşehir Metro hattı 20 yıllık vadeyle çok daha ucuza yapılabilir!

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Başakşehir-Kayaşehir Metro hattının 20 yıllık vadeyle çok daha ucuza yapılabileceğini söyledi.

Başakşehir-Kayaşehir Metro Hattı'nın devri bu hafta yapılacak!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi'nin açılış töreninde konuştu. Başakşehir-Kayaşehir Metro Hattı'nın devrinin yapılacağını belirtti...

MESİAD: Mersin'e metro yerine hafif raylı sistem yapılmalı!

Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) Başkanı Hasan Engin, kentin en büyük problemlerinden biri olan ulaşım sorununun çözülmesinin hızlandırılması gerektiğini, metro yerine hafif raylı sistemin yapılması önerisinde bulundu…

Gebze Darıca Metro Hattı'nın ihalesi yapıldı!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Gebze-Darıca arasında hayata geçirilecek olan metro hattının yapım ihalesi gerçekleştirildi. 

Mekan Yapı'nın acı günü! Hanife Yılmaz vefat etti!

Mekan Yapı'nın ortakları Dursun Yılmaz, Tahsin Yılmaz ve Asım Yılmaz'ın anneleri Hanife Yılmaz hayatını kaybetti...

Metro tünelleri nasıl yapılıyor?

Her gün kullandığımız metroların dev tünelleri nasıl yapılıyor? İşte 45 karede metro tüneli yapım aşaması...

Gebze Metro Hattı'nın ön yeterlilik ihalesi yapıldı!

Kocaeli'nin Gebze ilçesi ile İstanbul Tuzla arasını bağlayacak Gebze Metro Hattı projesinin ön yeterlilik ihalesi yapıldı.

Metro Hayat Mahmutbey 2017 güncel fiyatları!

Mekan Yapı tarafından hayata geçirilen Metro Hayat projesinde daireler 2019 yılında teslim edilecek. Metro Hayat güncel fiyatları minimum 463 bin TL'den başlıyor...

İBB, 5 metro hattının yapım ihalelerini tamamladı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 2016'da ön yeterlilik ihalesine çıktığı 6 metro hattının elektro-mekanik işlerinin yapım ihalelerini biri dışında tamamladı.

Mekan Yapı Metro Center satış ofisi Haberi

Mekan Yapı Metro Center satış ofisi

Mekan Yapı imzası taşıyan Metro Center projesi 12 bin 564 metrekare inşaat alanına sahip. Proje İstanbul Bağcılar’a bağlı Mahmutbey’de yer alıyor. 


3 blok şeklinde yükselen Bağcılar Metro Center Evleri'nde daire genişlikleri 107 ila 169 metrekare arasında değişiyor. 


2+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçeneklerine yer verilen Metro Center Bağcılar fiyatları metrekare bazında 4 bin 800 TL’den başlayarak artıyor.


Toplam 160 daire ve 28 dükkandan meydana gelen Mekan Yapı Metro Center projesinde daire sahiplerine yüzme havuzu, sauna, spor alanları, otopark, çocuk oyun alanı gibi sosyal olanaklar sağlanıyor.


Tel : (0212) 656 70 21

Web : www.mekanyapi.com.tr

Pınar...