Meram Hanedan Konut Yapı ihale

Meram Hanedan Konut Yapı ihale

Konya Vakıflar Bankası Adliye Şubesi tarafından verilen ilana göre Konya 5. İcra Dairesi Konya Meram'da yer alan Hanedan Konut Yapı konut sitesini icradan satışa çıkardı...

TOKİ Konya Meram 116 konut ve 182 dükkan ihalesi bugün!

Konya İli, Meram İlçesi, Şükran Mahallesi, Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi 116 Adet Dükkan ve 182 Adet Ofis İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E. İHALE) ihalesi bugün saat 14:00'de yapılacak.

TOKİ Konya Meram 657 konut ihalesi yarın!

Konya İli, Meram İlçesi, Beybes Mahallesi, 657 Adet Konut ,13 Adet Dükkan ve 2 Adet Cami İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E-İHALE) ihalesi yarın saat 15:00'de yapılacak.

Meram Millet Bahçesi ihalesi 29 Nisan'da!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Konya İli Meram İlçesi Mahmuriye Mahallesi Millet Bahçesi Ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılarİnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesini 29 Nisan 2020 tarihinde yapacak.

TOKİ Konya Meram Beybes 657 konut ihalesi 20 Mayıs'ta!

Konya İli, Meram İlçesi, Beybes Mahallesi, 657 Adet Konut ,13 Adet Dükkan ve 2 Adet Cami İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 20 Mayıs 2020 tarihinde saat 15:00'de yapılacak.

TOKİ Konya Meram Beybes 2020 kuraları çekildi!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Konya Meram Beybes 2020 projesinin kura çekimleri yapıldı.

TOKİ 100 bin konut Konya Meram Beybes kura çekilişi bugün!

TOKİ 100 bin konut Konya Meram Beybes kura çekilişi bugün gerçekleştirilecek. Meram TOKİ'de 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire tipleri bulunuyor.

Konya Meram'a millet bahçesi müjdesi!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Konya Meram Millet Bahçesi projesinin ihalesini 27 Nisan'da tarihinde gerçekleştirecek.

TOKİ 100 bin konut Konya Meram Beybes 2020 başvuruları!

TOKİ 100 bin konut Konya Meram Beybes 2020 başvuruları haberimizde yer alıyor. TOKİ 100 bin konut Konya Meram Beybes 2020 fiyatları ne kadar? TOKİ 100 bin konut Konya Meram Beybes başvuru tarihleri ne zaman 2020? İşte yanıtları...

Meram'da sanayi çalışanlarına ucuz konut müjdesi!

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, sanayide çalışanlara yönelik toplu konut uygulaması başlatacaklarını açıkladı.

Meram’ın konut hamleleri yüzleri güldürdü!

Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, “Projelerimizle, sadece konut değil yaşam alanları ile Konya ve ülkemiz için artı değerler üretiyoruz” diye açıklama yaptı.

Meram'daki konut hamleleri vatandaşın yüzünü güldürdü!

Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, Konya’nın merkez Meram İlçe Belediyesi tarafından hayata geçirilen konut hamlelerinin, vatandaşların yüzünü güldürdüğünü söyledi.

Uluırmak Evleri kura çekimi sonucu 1646 konut!

Meramlı vatandaşları konut sahibi yapmaya devam eden Meram Belediyesi Uluırmak Evleri projesinin de kura çekilişini gerçekleştirdi. Uluırmak Evleri kura çekimi sonucu 1646 konut...

Meram Uluırmak kura sonuçları kazananlar listesi!

Yeni konut üretim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Meram Belediyesi Uluırmak Evleri'nin kura çekilişini gerçekleştirdi. İşte Meram Uluırmak kura sonuçları kazananlar listesi...

Meram Hanedan Konut Yapı ihale

Meram Hanedan Konut Yapı ihale Meram Hanedan Konut Yapı ihale

Konya Meram Aşkan Mahallesi'nde yer 112 bağımsız bölümü bulunan bir site Konya 5. İcra Dairesi tarafından satışa sunuluyor.


Değerinin 11 milyon 350 bin lira olarak belirlendiği gayrimenkulün satışı 21 Ocak 2014 günü yapılacak.


İlanı detaylı görüntülemek için