mesa çengelköy teslim

mesa çengelköy teslim

Mesa en yeni projesini "Mesa yeniden Çengelköy'de hayata geçirdi. Geçtiğimiz aylarda ön talep sürecinin başladığı projede satışlar başladı.

Mesa Çengelköy Bosphorus satışta!

Mesa en yeni projesini "Mesa yeniden Çengelköy'de hayata geçirdi. Geçtiğimiz aylarda ön talep sürecinin başladığı projede satışlar başladı.

Mesa yeniden Çengelköy'de!

Mesa en yeni projesini "Mesa yeniden Çengelköy'de" sloganıyla tanıtıyor. Proje için ön talep toplanıyor.

Mesa Çengelköy Bosphorus güncel fiyat 2021!

Mesa Çengelköy Bosphorus güncel fiyat 2021 haberimizde yer alıyor. İşte Mesa Çengelköy Bosphorus güncel fiyat ve proje detayları...

Mesa Çengelköy Bosphorus fiyat listesi 2021!

Mesa Çengelköy Bosphorus fiyat listesi 2021 haberimizde yer alıyor. İşte Mesa Çengelköy Bosphorus fiyat listesi 2021 ve proje detayları...

Mesa Çengelköy Bosphorus fiyat!

Mesa Çengelköy Bosphorus fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. İşte Mesa Çengelköy Bosphorus fiyat bilgisi ve proje detayları...

Mesa Çengelköy Bosphorus nerede?

Mesa Çengelköy Bosphorus nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte Mesa Çengelköy Bosphorus nerede sorusunun yanıtı ve proje detayları...

Mesa Çengelköy Bosphorus ön talep topluyor! Yeni proje!

Mesa Orman projesinin 2. etabını geçtiğimiz aylarda satışa çıkaran Mesa, Çengelköy Bosphorus projesi için ön talep topluyor.

MESA'dan Çengelköy ve Beykoz'a 2 yeni proje!

MESA Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mert Boysanoğlu yaptığı açıklamada, 2020 yılında Çengelköy'de ve Beykoz'da yeni projelerimize başlayacaklarını söyledi.

Tuana Çengelköy'de hemen teslim daireler!

Tuana Çengelköy projesi İRKA İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.  İRKA İnşaat Tuana Çengelköy için büyük bir fırsat sunuyor.

Çengelköy Kasr-ı Âlâ'nın lansmanı yapıldı!

Omran Holding, ilk büyük konut projesini İstanbul'un en gözde semtlerinden olan Çengelköy'de hayata geçiriyor Aile yaşamına uygun olarak inşa edilen lüks yaşam projesi 'Kasr-ı Âlâ'nın, 2019 yılı ağustos ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Mesa Gökada teslim tarihi!

Mesa Gökada teslim tarihi hakkında detaylar haberimizde yer alıyor. Mesa Mesken Sanayii A.Ş. tarafından hayata geçirilen proje İstanbul Anadolu Yakası Maltepe'de yükseliyor.  

Yör Palas Çengelköy ve Yör Palas Kağıthane projeleri geliyor!

2017 yılı Aralık ayında Yör Palas Acıbadem projesini teslim edecek olan Yör Group, iki yeni proje hazırlığında. Firma, Yör Palas Çengelköy ve Yör Palas Kağıthane projelerinin inşaatına 2018 yılında başlamayı planlanıyor.

Mesa Koz Kozyatağı teslim tarihi!

Mesa Koz Kozyatağı teslim tarihi Temmuz 2019 yılı olarak belirtiliyor. Mesa Koz'da daire fiyatları 642 bin TL'den başlıyor...

mesa çengelköy teslim Haberi

mesa çengelköy teslim

Türkiye genelinde konut projelerini hayata geçirmeye devam eden Mesa, Mesa Çengelköy Bosphorus projesi için satış sürecini başlattı. İstanbul Anadolu Yakası'nın değerli bölgelerinden biri olan Çengelköy'de hayata geçirilen projede evler Aralık 2022'de teslim edilecek. Projede yer alan dairelerin fiyatı ise 6 milyon 368 bin TL'den başlıyor.

Mesa Çengelköy Bosphorus projesi 4 katlı 4  yatay blok olarak inşa edildi. 54 konutun yer aldığı proje 10 bin 493 metrekare arsa alanına sahip. Projede  3+1'den 6+2'ye kadar daire seçenekleri yer alıyor. Proje içerisinde  havuz, spor salonu, sauna, otopark yer alıyor. 

Çengelköy sahil manzarasına sahip Mesa Çengelköy Bosphorus, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne 3,4 kilometre, Çengelköy Vapur İskelesi'ne 2,8 kilometre, İstanbul Havalimanı'na 49 kilometre, FSM Köprüsü'ne 6,7 kilometre, Anadolu Hisarı'na 3,9 kilometre uzaklıkta yer alıyor.