Meşe Otomobil İnşaat iletişim

Meşe Otomobil İnşaat iletişim

Meşe Otomobil İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt’ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Cuma Meşe tarafından kuruldu. 

Eğer İnşaat Metal Mermer Petrol Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Eğer İnşaat Metal Mermer Petrol Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye’de 400 bin TL sermaye bedeli ile Gökhan Eger tarafından kuruldu.

İnnovia Mühendislik Elektronik Eğitim İnşaat Tıbbi Ür.Petrokimya Ve Aracılık Hiz.San.Tic.Ltd.Şti. kuruldu!

İnnovia Mühendislik Elektronik Eğitim İnşaat Tıbbi Ür.Petrokimya Ve Aracılık Hiz.San.Tic.Ltd.Şti. Şişli'de 150 bin TL sermaye bedeli ile Alıreza Mossaıby tarafından kuruldu.

Eşkina İnşaat Turizm Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Eşkina İnşaat Turizm Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Tuzla'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Seyyit Ahmet Eşkin tarafından kuruldu.

Özyıldızlar Grup Emlak Otomobil İnşaat Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özyıldızlar Grup Emlak Otomobil İnşaat Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 250 bin TL sermaye bedeli ile Müslüm Yıldız tarafından kuruldu.

Kartepe Sarımeşe Mahallesi’nin imar uygulaması askıda!

Kartepe Belediyesi uygulama imar planları tamamlanan bölgelerde imar uygulama çalışmaları devam ediyor. Sarımeşe Mahallesi’nde muhtelif parselleri kapsayan şuyulandırma çalışması 30 gün süreyle askıya çıktı.

Mak Şe Ra İnşaat Sanayi Ve Ticaret Pazarlama Limited Şirketi kuruldu!

Mak Şe Ra İnşaat Sanayi Ve Ticaret Pazarlama Limited Şirketi bugün Esenyurt’ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Muhammet Vural Kaçmaz, Ramazan Atmaca ve Şehmus Sincar tarafından kuruldu.

Mesut Özil Çeşme'deki villasını 700 bin TL'ye yeniletti!

Mesut Özil, eşi Amine Gülşe’nin bir dediğini iki etmiyor. Çeşme'deki villalarını 700 bin TL'ye yenileten Özil, Amine Gülşe'nin istediği dekorasyonu yaptırdı.

Koronavirüs, (inşaat firmaları için) E-Dönüşüme geçmek için köprüden önceki son çıkış olmasın?

Sosyolog Faruk Özcan, müteahhitlik sektörünü değerlendirdi; Özcan, "Korona günlerinde inşaat ve müteahhitlik için öncelikle almamız gereken birinci ders: İnşaat sektörü için e-dönüşüm artık bir tercih değil, zorunluluktur. Buna da satış ve satınalma ile başlanabilir."  dedi...

ON2 Danışmanlık Eğitim İnşaat Mühendislik Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

ON2 Danışmanlık Eğitim İnşaat Mühendislik Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Fatma Elif Erdem tarafından kuruldu.

As Meşe İnşaat Hırdavat Gıda Emlak Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

As Meşe İnşaat Hırdavat Gıda Emlak Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Mete Ayhan Ayvalı tarafından kuruldu.

Ra-Ge Oto Aksesur Beyaz Eşya İnşaat Emlak Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ra-Ge Oto Aksesur Beyaz Eşya İnşaat Emlak Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Kerem Çetin tarafından kuruldu.

Serçe Gayrimenkul İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Serçe Gayrimenkul İnşaat Anonim Şirketi bugün Kadıköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Altuğ Serçe ve Görkem Serçe tarafından kuruldu.

E Zirve İnşaat Hırdavat Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

E Zirve İnşaat Hırdavat Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Fatih'te 400 bin TL sermaye bedeli ile Emrah Şahin tarafından kuruldu.

Meşe Otomobil İnşaat iletişim Haberi

Meşe Otomobil İnşaat iletişim

Meşe Otomobil İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt’ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Cuma Meşe tarafından kuruldu. 


Meşe Otomobil İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi konusu:
Yurt içinde ve yurtdışında her nevi inşaat tesisat taahhüttü,inşaat yapımı inşaat ile ilgili etüt proje taahhüt inşaat montaj işleri sıhhi tesisat elektrik dekorasyon işleri ile ilgili ham madde yarı mamul ve mamulleri üzerinde ticaret taahhüt proje mühendislik ve teknik müşavirlik hizmetleri ile menkul ve gayrimenkul malların alım satımı her nevi inşaat malzemesi veinşaat makineleri ve bunların yedek parçalarının alım ve satımı hafriyat işlerini yapmak. İnşaatlarda kullanılan her türlü yapı malzemelerini ve bunların ham ve yardımcı maddelerinin ve inşaatlarda kullanılan her türlü makine araç ve gereçlerin bunların yedek parçalarının...