Meşe Otomobil İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Meşe Otomobil İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!Meşe Otomobil İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt’ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Cuma Meşe tarafından kuruldu. 


Meşe Otomobil İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt’ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Cuma Meşe tarafından kuruldu. 


Meşe Otomobil İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi konusu:
Yurt içinde ve yurtdışında her nevi inşaat tesisat taahhüttü,inşaat yapımı inşaat ile ilgili etüt proje taahhüt inşaat montaj işleri sıhhi tesisat elektrik dekorasyon işleri ile ilgili ham madde yarı mamul ve mamulleri üzerinde ticaret taahhüt proje mühendislik ve teknik müşavirlik hizmetleri ile menkul ve gayrimenkul malların alım satımı her nevi inşaat malzemesi veinşaat makineleri ve bunların yedek parçalarının alım ve satımı hafriyat işlerini yapmak. İnşaatlarda kullanılan her türlü yapı malzemelerini ve bunların ham ve yardımcı maddelerinin ve inşaatlarda kullanılan her türlü makine araç ve gereçlerin bunların yedek parçalarının alım ve satımı toptan ve perakende ticareti ithali ve ihracı ve pazarlamasını yapmak.....

Meşe Otomobil İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi adres: Talatpaşa Mah.1034.Sok.No.49/1 Esenyurt