metropark

metropark

Dap Burgu projesinde 2 oda 1 salon dairelerin fiyatları 382 bin liradan başlangıç gösteriyor. Projede stüdyo ve 1+1 dairelerin tamamı satılmış durumda

Dap Yapı Royal Center'da 1 milyon 66 bin liraya 4+1 ev!

27 ve 30 katlı iki blok halinde yapılan Royal Center projesi Dap Yapı imzası taşıyor. Projede 4+1 dairelerin fiyatları 1 milyon 66 bin liradan başlangıç gösteriyor

Teknik Yapı Metropark teslimleri!

Daire tiplerinin 1+1'den 4+1'e kadar farklılık göstererek dizayn edildiği projede toplam 1.270 adet daire yer alıyor. Teknik Yapı Metropark teslimleri bu yıl sonunda yapılması planlanıyor.

Küçükçekmece Metropark Evleri iletişim bilgileri!

Teknik Yapı imzasıyla hayata geçirilen Metropark Evleri İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece'de yükseliyor. Küçükçekmece Metropark Evleri iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 444 10 08.

Teknik Yapı Halkalı Metropark Evleri ödeme bilgileri!

Teknik Yapı tarafından hayata geçirilen Halkalı Metropark Evleri toplam 1.270 adet daireden meydana geliyor. İşte Teknik Yapı Halkalı Metropark Evleri ödeme bilgileri...

Halkalı Metropark Evleri satış ofisi iletişim!

Metropark Evleri Teknik yapı imzasıyla İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece'de yükseliyor. Halkalı Metropark Evleri satış ofisi iletişim telefon numarası 444 10 08.

Halkalı Metropark Evleri adres!

Teknik Yapı imzasıyla hayata geçirilen projede dairelerin tipleri 1+1' den 4+1 'e kadar farklılık gösteriyor. Halkalı Metropark Evleri adres bilgileri kapsamında proje İstanbul Küçükçekmece'de yükseliyor.

Küçükçekmece Metropark ne zaman teslim?

Toplam 1.270 adet daireden meydana gelen projede dairelerin tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Projede peşin ödemelerde yüzde 12 indirim uygulanıyor. Peki Küçükçekmece Metropark ne zaman teslim?

Metropark Teknik Yapı fiyatları!

7 bloktan meydana gelen Metropark projesinde dairelerin tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Projede toplam 1.270 adet daire bulunuyor. Metropark Teknik Yapı fiyatları 276 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Halkalı Metropark iletişim bilgileri!

Daire tiplerinin 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösterdiği projede 60 ay yüzde 0,39 faiz oranıyla ödeme uygulanıyor. Halkalı Metropark iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 444 10 08 olarak belirlendi.

Metropark Rezidans adres bilgileri!

Peşinatta yüzde 12 indirim uygulanan projede dairelerin tipleri 1+1 'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Metropark Rezidans adres bilgileri kapsamında İstanbul Küçükçekmece - Halkalı'da hayata geçiriliyor.

Metropark Küçükçekmece ne zaman teslim?

Toplam 1.270 adet daireden meydana gelen projede dairelerin tipleri 1+1' den 4+1 'e kadar farklılık göstererek tasarlandı. Peki Metropark Küçükçekmece ne zaman teslim?

Küçükçekmece Metropark lokasyon!

7 blok şeklinde dizayn edilen projede dairelerin tipleri 1+1' den 4+1' e kadar farklılık gösteriyor. Küçükçekmece Metropark lokasyon bilgisi kapsamında İstanbul Küçükçekmece Halkalı' da bulunuyor.

Halkalı Metropark Evleri ödeme bilgileri!

Halkalı Metropark Evleri Teknik yapı imzasıyla İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece'de yükseliyor.Halkalı Metropark Evleri ödeme bilgileri kapsamında yüzde 10 peşinat ödendiğinde, kalan tutarın yüzde 15'i için 1 yıl sonra ara ödeme yapılabiliyor.

Teknik Yapı Metropark iletişim bilgileri!

7 bloktan meydana gelen projede dairelerin tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Teknik Yapı Metropark iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 444 10 08 olarak belirlendi.

metropark Haberi

metropark

Maltepe bölgesinde bir çok projeye imza atmış olan Dap Yapı, Adalar manzarasına karşı inşa ettiği Dap Burgu projesinin yüzde 90'ını satmış durumda. Su konsepti ile hayata geçirilen Burgu Residence projesi Marmaray metro istasyonuna 50 metre, Sabiha Gökçen Havaalanı'na uzaklığı ise 10 dakika mesafede bulunuyor.

30 ayda tamamlanacak olan Dap Burgu projesinde stüdyo dairelerin tamamının satıldı.
Dap Burgu projesinde alanları 70 ile 77 metrekare arasında olan 1+1 daireler, 94 ile 103 metrekarelik 2+1 daireler yer alıyor. Satışı devam eden 2 oda 1 salon dairelerin minimum fiyatı 382 bin lira olarak belirlendi.

Dap Burgu projesinde ev sahibi olmak için ödenecek minimum tutar konut bedelinin yüzde 30'u. Banka kredisi ile vade yapılabilen projede ayrıca Dap Yapı'nın...