Milpark Plus ne zaman teslim edilecek

Milpark Plus ne zaman teslim edilecek

Esenyurt Milpark Plus projesi Deira Yapı imzasıyla hayata geçiriliyor. Projede daire fiyatları 210 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Milpark Plus teslim tarihi haberimizin içinde yer alıyor.

Milpark Plus daire fiyatları ne kadar?

Milpark Plus projesi Deira Yapı imzasıyla hayata geçiriliyor. Projede 1+1’den 4+1’e kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor. Peki Milpark Plus daire fiyatları ne kadar?

Milpark Plus ulaşım!

Milpark Plus ulaşım bilgileri kapsamında İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt'ta inşa ediliyor. Milpark Plus projesi Deire İnşaat imzası taşıyor. Projede daire fiyatları 210 bin TL'den başlıyor.

Milpark Plus iletişim bilgileri!

Milpark Plus iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 444 36 22 olarak belirlendi. Deire İnşaat Milpark Plus projesi İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt'ta inşa ediliyor.

Divan Residence at G Plus sakinlerinin yönetim tepkisi!

Güneşli'deki Divan Residence at G Plus’ta yaşayan sakinler, uzun bir süredir bazı olumsuzluklarla karşılaşıyor. Sakinler, yönetimle yaşadıkları sorunları anlattılar...

Genyap Oxygen Plus teslim tarihi!

Genyap tarafından  İstanbul'da inşa edilen Genyap Oxygen Plus projesinde 1+1'den 4+1'e kadar daire tipleri bulunuyor. Peki 4 bloktan oluşan Genyap Oxygen Plus projesinin teslim tarihi ne zaman? İşte merak edilen sorunun cevabı…

Kuzeyşehir Plus ne zaman teslim?

Kuzeyşehir Plus projesi 102 konuttan meydana geliyor. Peki Yücesoy Mühendislik imzasıyla hayata geçirilen Kuzeyşehir Plus ne zaman teslim edilecek?

Balance Güneşli'de yüzde 10 KDV indirimi ile satılık ofisler!

A plus ofis projesi kalitesindeki Balance Güneşli'de Balance Güneşli projesinde yüzde 10 KDV indirimi sunuluyor.

Migros, Balance Güneşli Yaşam Sokağı'nda açıldı!

A plus olarak tasarlanan Balance Güneşli’de çalışanların ve bölgede yaşayanların sosyal hayatına hareketlilik getiren ve sokak kültürünü yansıtan Yaşam Sokağı’nda Migros MJet açıldı...

Akzirve Strada Plus proje teslimleri!

Strada Plus projesi Bahçeşehir'de 250 milyon dolar yatırım bedeliyle yükseliyor. Peki Akzirve Strada Plus proje teslimleri ne zaman?

Akzirve Strada Plus Bahçeşehir ev fiyatları ne kadar?

Toplam 880 adet konuttan meydana gelen Strada Plus projesi Akzirve Gayrimenkul imzası taşıyor. Projede daire teslimlerinin 2019'un sonunda yapılması planlanıyor. Peki Akzirve Strada Plus Bahçeşehir ev fiyatları ne kadar?

Strada Plus güncel ev fiyatları 2017!

250 milyon dolar yatırım bedeli ile Bahçeşehir'de hayata geçirilen Strada Plus projesi Akzirve imzası ile inşa ediliyor. 1+1'den 5+1'e kadar tüm daire tiplerine yer verilen projede 880 daire ile 53 ticari birim bulunuyor. Peki daire fiyatları ne kadar? işte Strada Plus güncel ev fiyatları 2017...

216 Koru Plus Çekmeköy teslimleri!

216 Koru Plus projesinde fiyatlar peşin ödemelerde 295 bin TL'den başlıyor. Peki 216 Koru Plus Çekmeköy teslimleri ne zaman?

Strada Plus Akzirve teslim tarihi!

Strada Plus projesi İstanbul Bahçeşehir'de Akzirve Gayrimenkul tarafından inşa ediliyor. Strada Plus Akzirve teslim tarihi ne zaman?

Taşdelen 216 Koru Plus teslim tarihi!

216 Koru Plus Evleri 295 bin TL'den başlayan fiyatlarla Anadolu Yakası Çekmeköy Taşdelen'de hayata geçirildi. Taşdelen 216 Koru Plus teslim tarihi ne zaman?

Akzirve Strada Plus teslim tarihi!

Strada Plus Evleri yüzde 1 peşinatla ev sahibi olma avantajı sunuyor. Akzirve Strada Plus teslim tarihi ne zaman?

Strada Plus Akzirve konut teslimleri!

Strada Plus Evleri İstanbul Bahçeşehir'de yepyeni bir yaşam alanı olarak yükseliyor. Peki Strada Plus Akzirve konut teslimleri ne zaman?

Milpark Plus ne zaman teslim edilecek Haberi

Milpark Plus ne zaman teslim edilecek

Milpark Plus  Evleri ‘nde daire tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak tasarlandı. Projede daire alanları 68 metrekare ile 177 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.


Daire fiyatlarının 210 bin TL’den başlangıç gösterdiği Milpark Evleri 14 katlı  3 blok şeklinde inşa ediliyor. Proje Deira Yapı imzası taşıyor.


Esenyurt Milpark Plus ‘ta tenis kortu, açık ve kapalı otopark, çocuk havuzu, basketbol sahası, 2 adet yarı olimpik havuz, fitness salonu, 24 saat güvenlik, anaokulu ve süpermarket gibi sosyal donatılar bulunuyor.


Milpark Plus teslim tarihi bilgileri kapsamında B blokta yer alan dairelerin teslimleri hemen gerçekleşiyor.


Milpark Evleri iletişim 

Telefon: 444 36 22

Web adresi: www.milparkkonutlariplus.com

Pınar...