03 / 12 / 2022

milyarder

milyarder

Sosyal medya devi Twitter'ı 44 milyar dolara satın alma anlaşmasını geçtiğimiz 8 Temmuz'da fesheden çılgın milyarder Elon Musk, bir kullanıcı yorumuna verdiği yanıtta, anlaşmayı yeniden devreye sokma şartını açıkladı. Musk anlaşmayı Sahte veya spam hesaplarla ilgili birden fazla bilgi talebine hiçb

Elon Musk, Twitter’ı satın aldığına bin pişman oldu! Reklamverenlerin üçte biri Twitter'ı bıraktı

Büyük hayallerle Twitter'ı 44 milyar dolara satın alan Elon Musk’ın işleri umduğu gibi gitmedi. Musk’ın şirketin başına geçmesiyle birlikte Twitter'a en büyük reklamverenlerin üçte biri sitede pazarlama yapmayı durdurdu. Milyarder iş insanı Elon Musk, bu durumdan aktivistleri sorumlu tuttu.

Serveti eriyor ama zirveden de vazgeçmiyor

Twitter'ı satın alması ve şirkette yarattığı çalışan kıyımıyla gündemin ilk sıralarında yer alan Elon Musk'ın serveti eriyor. Musk'ın servetinde bu yıl yaşanan gerileme ilk kez 100 milyar doları geçti. Milyarder iş insanı sert düşüşe rağmen 'dünyanın en zengin insanı' unvanını korudu.

Ünlü milyarder, servetini bağışlayacağını duyurdu!

Amazon’un kurucusu ünlü milyarder Jeff Bezos, 124 milyar dolarlık servetinin büyük bir bölümünü bağışlayacağını duyurdu. Bezos, bağış için belirlediği kriterleri açıkladı.

Bitcoin 2023'te bu kadar olacak!

Ünlü milyarder Tim Draper, katıldığı bir programda önde gelen kripto para birimi Bitcoin hakkında önemli açıklamalarda bulundu. İşte diğer ayrıntılar...

Saat verip duyurdu! Binlerce kişi bir mail ile işsiz kalacak! İşten kovulacakları saati bekliyorlar

Twitter'ın yeni sahibi ünlü milyarder Elon Musk, çalışanlarına bir e postayla bugün işten çıkarılıp çıkarılmadıklarını öğreneceklerini söyledi hatta bunun için saat bile verdi. Milyarder iş insanı Elon Musk’ın bir hafta süren belirsizliğin ardından, yeni planlar arasında şirketin yarısını işten çıka

‘Mavi tik’ için pazarlık kızışıyor! Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Elon Musk’a mesaj var! Bize farklı tarife mi uygulanacak?

Sosyal paylaşım platformu Twitter’ı 44 milyon dolara satın alarak şirketin yönetim kurulunu fesheden ve tek başına yönetime geçen ünlü milyarder Elon Musk’ın mavi tik’i paralı yapmasının yankıları sürüyor. Tartışmalara Cumhurbaşkanı Erdoğan da dahil oldu!

‘Mavi tik’ de kazanç kapısı oldu! ‘Mavi tik’i kimler alabilir, mavi tik nasıl alınır?

Twitter'ı satın alarak yönetim kurulunu fesheden ve tek yönetici konumunda bulunan ünlü milyarder Elon Musk, onaylı hesap anlamına gelen “mavi tik”i paralı hale getireceğini açıkladı. Böylece mavi onay rozeti ile sosyal medya devi Twitter, gelir kalemlerine bir yenisini daha eklemiş olacak. Peki mav

Bitcoin için o isimden flaş açıklama!

Milyarder Paul Tudor Jones, Bitcoin'in 'bir gün' çok daha yüksek bir değere sahip olacağını söyledi!

Bitcoin için kritik tahmin!

Piyasa belirsizliği, yatırımcıların her veri parçasını yeni bir fırsat olarak görmelerini sağlar. Milyarder yatırımcı Novogratz kripto kullanıcılarına “Fed'i izleyin” dedi.

Altın alıp satacaklar için akıllara ziyan açıklama! Dünyaca ünlü milyarder nefes bile almadan açıkladı

Altın alıp satacaklar için Galaxy Digital’in CEO’su ve milyarder Mike Novogratz'den akıllara ziyan açıklama geldi. 

Dünyanın iki numarası değişti: serveti 146 milyar dolar!

Hint milyarder ve iş insanı Gautam Adani Amazon’un kurucusunu geçerek dünyanın en zengin ikinci kişisi oldu.

Dünyanın konuştuğu satın almada yeni gelişme Herkes bu şartı konuşuyor

Sosyal medya devi Twitter'ı 44 milyar dolara satın alma anlaşmasını geçtiğimiz 8 Temmuz'da fesheden çılgın milyarder Elon Musk, bir kullanıcı yorumuna verdiği yanıtta, anlaşmayı yeniden devreye sokma şartını açıkladı. Musk anlaşmayı Sahte veya spam hesaplarla ilgili birden fazla bilgi talebine hiçb

Milyarder Bitcoin yatırımcısıdan şoke eden açıklama! Bitcoin 500 bin dolar olacak dedi, ortalık karıştı!

Milyarder yatırımcı Mike Novogratz, kripto para piyasasında meydana gelen son çalkantının “tam teşekküllü bir kredi krizi” olduğunu açıkladı. En kötünün geride kalacağını belirten Novogratz'ın Bitcoin'in 500 bin dolar olacağını açıkladı.

milyarder Haberi

milyarder

ABD'li yüksek teknoloji devi Musk, Twitter'ın hesapların gerçek olup olmadığını belirlemek için hesaplardan örnek alma yönteminin kendisiyle paylaşılması halinde, satın alma anlaşmasının orijinal şartlarda devam edebileceğinin mesajını şöyle verdi:

"Twitter, 100 hesabı örnekleme yöntemini ve gerçek olduklarını nasıl doğruladığını açık şekilde aktarırsa, anlaşma orijinal şartlarda devam etmelidir."

"Ama ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'na (SEC) yaptıkları bildirimlerin büyük oranda yanlış olduğu ortaya çıkarsa, o zaman anlaşma devam etmemelidir."

Yüzde 5'inden azının sahte ya da spam olduğuna kim inanır?

Sosyal medya platformunun paylaştığı bilgilerde "Twitter günlük kullanıcılarının yüzde 5'inden azı sahte ya da spam" iddiasına kullanıcıların inanıp inanmadığıyla ilgili evet ya da hayır diye yanıtlanabilen bir anket açan Musk, kendisini gerçek bot sayısını saklamaya çalışan Twitter'la mücadele ederken tasvir eden bir de memenin altına...