modernist beylikdüzü kampanya

modernist beylikdüzü kampanya

Yeşil İnşaat, Beylikdüzü Esenyurt'ta gerçekleştireceği 12 bin konutluk dev yaşam projesinde herkesi ev sahibi yapmak için harekete geçti.

Aris Grand Tower 2+1 kampanya!

Aris Grand Tower 2+1 kampanya detayları haberimizde yer alıyor. İstanbul Beylikdüzü'nde inşa edilen Aris Grand Tower, 310 adet daire ve 18 adet ticari birimden meydana geliyor.

Beylikdüzü Ödül İstanbul peşinat kampanyası!

'Herkes Kampanya Yapar, Özyurtlar Holding Ev Sahibi Yapar' kampanyasıyla cazip ödeme seçenekleri sunan Özyurtalr İnşaat Ödül İstanbul projesini Beylikdüzü'de inşa ediyor...

Ödül İstanbul'da ev almayı kolaylaştıran kampanya!

Özyurtlar tarafından Esenyurt-Beylikdüzü aksında hayata geçirilen Ödül İstanbul projesine yeni bir kampanya başladı. İşte kampanyanın detayları...

Demir İnşaat'tan 33. yılına özel kampanya!

Demir İnşaat; Beylikdüzü, Esenyurt ve Büyükçekmece’de yer alan konut projelerinde 33’üncü yılına özel kampanya yaptı.

Demir İnşaat'tan 33. yılına özel kampanya!

Demir İnşaat Beylikdüzü, Esenyurt ve Büyükçekmece'de yer alan konut projelerinde 33. yılına özel kampanya yaptı. Alıcılara kira öder gibi ev sahibi olma şansı sunduklarını söyleyen Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, "Şimdi ev almak için doğru zaman" dedi.

Beylikdüzü Kalekent'te Sevgiler Günü’ne özel kampanya!

Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S Kale ortaklığında Beylikdüzü’nde yükselen Kalekent projesinde “Peşin ve kredili satışlarda yüzde 14 indirim ile Şimdi Al Gelecek Yıl Öde veya 0,80 faiz oranı ile banka kredisi kullan!” kampanyası başlattı.

Westside İstanbul'da kampanya!

1.155 konut ve 166 dükkandan meydana gelen Beylikdüzü Westside İstanbul'da kampanya düzenlendi. İşte, Westside İstanbul'da kampanya detayları...

Viraİstanbul Beylikdüzü kampanya!

Viraİstanbul Beylikdüzü kampanya kapsamında, 0 ay vade farksız ya da konut kredisi kullanılarak ödemeler yapılıyor. İşte, Viraİstanbul Beylikdüzü kampanya detayları...

Beylikdüzü Kale Kent projesinde bir yıl ötelemeli kampanya!

İnşaat sektörünün önde gelen markalarından Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S Kale ortaklığında Beylikdüzü’nde yükselen Kalekent projesinde, “Yüzde 1 Peşinatla Bugün Al Gelecek Yıl Öde!” kampanyası başlattı.

Beylikdüzü Sağlıkkent kampanya detayları!

Kullanıcılarına tapu teslimiyle hemen taşınma fırsatı ve kaliteli bir yaşam sunan İttifak İnşaat, Beylikdüzü’ndeki Sağlıkkent Projesi’nden ev sahibi olmak isteyenlere özel ‘Çocuk Odası Bizden’ kampanyasını başlattı.

Beylikdüzü Astro'da 40 ay sıfır faiz kampanyası!

Batı Yapı, Astro Beylikdüzü projesinde yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında firma, yatırımcılar için topraktan satışlarda 40 ay boyunca yüzde 0 faiz uyguluyor.

Sembol İstanbul'da 3 farklı kampanya!

Karden İnşaat AŞ. tarafından Beylikdüzü – Bahçeşehir Tem bağlantı yolu üzerinde hayata geçirilen Sembol İstanbul projesine ait kampanyanın süresi gördüğü ilgi üzerine uzatıldı. Sembol İstanbul'da 3 farklı kampanya düzenlendi.

Beylikdüzü İnnovia 4 kampanya!

İnnovia 4 projesinde satışlar devam ediyor. Dairelerin 139 bin TL'den başlayan fiyatlarla satıldığı proje 95 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. İşte Beylikdüzü İnnovia 4 kampanya detayları...

modernist beylikdüzü kampanya

modernist beylikdüzü kampanya modernist beylikdüzü kampanya

İngiltere'nin en büyük İnşaat ve Gayrimenkul Yatırım Şirketi Salamanca'nın yüzde 50 ortak olduğu Yeşil İnşaat Modernist'te ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 15 ile kolay ev kampanyası başlattı.

Yeşil İnşaat Kolay İnşaat kampanyasına başladı. Yüzde 15 peşinatla girilen kampanyada 6 ay sonra yüzde 10, onu takip eden 6 ay sonunda yüzde 10 ile tamamlanmakta. Kalan yüzde 65'ini ise evin tesliminde ödeniyor. İnşasına Nisan 2007'de başlanan ve Eylül 2009'da teslim edilecek dev yaşam projesinin ilk etabı 61 bin metrekare arsa üzerinde 19 katlı 7 blok'tan oluşacak. 18 farklı kat planı bulunan Modernist1'de aynı zamanda size özel kapalı otopark ve depo bulunuyor. Yüzde 85'i yeşil ve doğal güzelliklere ayrılan Modernist1 de, çim ve koru alanı, şelale, gölet,...