Yeşil İnşaat'tan kolay ev kampanyası

Yeşil İnşaat'tan kolay ev kampanyası

Yeşil İnşaat, Beylikdüzü Esenyurt'ta gerçekleştireceği 12 bin konutluk dev yaşam projesinde herkesi ev sahibi yapmak için harekete geçti.İngiltere'nin en büyük İnşaat ve Gayrimenkul Yatırım Şirketi Salamanca'nın yüzde 50 ortak olduğu Yeşil İnşaat Modernist'te ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 15 ile kolay ev kampanyası başlattı.

Yeşil İnşaat Kolay İnşaat kampanyasına başladı. Yüzde 15 peşinatla girilen kampanyada 6 ay sonra yüzde 10, onu takip eden 6 ay sonunda yüzde 10 ile tamamlanmakta. Kalan yüzde 65'ini ise evin tesliminde ödeniyor. İnşasına Nisan 2007'de başlanan ve Eylül 2009'da teslim edilecek dev yaşam projesinin ilk etabı 61 bin metrekare arsa üzerinde 19 katlı 7 blok'tan oluşacak. 18 farklı kat planı bulunan Modernist1'de aynı zamanda size özel kapalı otopark ve depo bulunuyor. Yüzde 85'i yeşil ve doğal güzelliklere ayrılan Modernist1 de, çim ve koru alanı, şelale, gölet, seyir terasları, çardaklar, cafeler, anfi tiyatro, açık yüzme havuzu, yürüme parkurları, koşu ve bisiklet yolları ile benzersiz bir yaşam sunuluyor.

Kapalı ve açık spor alanları, tenis, basketbol ve voleybol sahaları, mini futbol, yürüme, koşu ve bisiklet yolları, aerobic, pilates, step gibi farlı spor etkinlikleri için ayrılan çok amaçlı salonlar, aletli spor salonu, bilardo, bowling ve masa tenisi salonları Modernist'te yer alan spor olanakları arasında. Site içerisindeki "Modernçarşı"da; süpermarketten terziye, çiçekçiden çocuk oyun alanlarına, kuru temizlemeden kuaföre, pastaneden restorana, özel parti alanlarından bowling salonlarına ve 24 saat sağlık elemanlarının yer alacağı reviri ile ihtiyaç duyulan her şey site içiresinde bulunuyor.

İBRAHİM ACAR/STAR