yeşilden beylikdüzü kampanyası

yeşilden beylikdüzü kampanyası

Yeşil İnşaat, Beylikdüzü Esenyurt'ta gerçekleştireceği 12 bin konutluk dev yaşam projesinde herkesi ev sahibi yapmak için harekete geçti.

Beylikdüzü Ödül İstanbul peşinat kampanyası!

'Herkes Kampanya Yapar, Özyurtlar Holding Ev Sahibi Yapar' kampanyasıyla cazip ödeme seçenekleri sunan Özyurtalr İnşaat Ödül İstanbul projesini Beylikdüzü'de inşa ediyor...

Beylikdüzü Deniz İstanbul 2017 ödeme kampanyası!

Beylikdüzü Deniz İstanbul 2017 ödeme kampanyası kapsamında peşin ödemelerde yüzde 10 indirim sağlanıyor. Keleşoğlu İnşaat imzası taşıyan projede dairelerin Kasım ayında teslim edilmesi planlanıyor...

Demir Romance ve Demir La Vida'da sonbahar kampanyası!

Demir İnşaat, Demir Romance ile Demir La Vida projelerine özel sonbahar kampanyası başlattı.Demir İnşaat, Beylikdüzü'nde yer alan Demir Romance ve Büyükçekmece'de bulunan Demir La Vida projelerinde sonbahara özel fırsatlar sunuyor.

Makyol Yaşam Beylikdüzü'nde yüzde 0,50 faiz kampanyası!

Makyol Yaşam Beylikdüzü projesinden ev alanlar yüzde 20 peşin ödeme ile hemen taşınabiliyor ve ödemeler yüzde 0,50’den başlayan faiz oranları ile yapılabiliyor.

Tekfen Hep İstanbul’da oturunca öde kampanyası!

Avcılar, Beylikdüzü ve Esenyurt ilçelerinin kesişiminde, bölgesinin en iyi lokasyonunda hayata geçirilen “Hayatımın Evi Projesi” HEP İstanbul, hayatının evine kavuşmak için bekleyenlere “Oturunca Öde” kampanyası ile kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

West Side Beylikdüzü ödeme kampanyası!

West Side Beylikdüzü ödeme kampanyası kapsamında peşinatsız uygun faiz oranlarıyla ödemeler yapılıyor. West Side İstanbul projesinde daireler Aralık 2017 yılında teslim ediliyor...

Westside İstanbul Beylikdüzü ödeme koşulları!

Westside İstanbul Beylikdüzü ödeme koşulları kapsamında sıfır peşinat kampanyası sunuluyor. 2017 yılında tamamlanacak olan Westside İstanbul projesinde 1+1 fiyatları 396 bin liradan başlayarak değişiyor...

Yeşil GYO Innovia 4.Etap'ta 54 ay 0 faiz kampanyası!

İstanbul Beylikdüzü'nde yükselen proje toplam 14 bin adet daireden meydana geliyor. Projenin 1. etabında yaşam başladı. Yeşil GYO Innovia 4.Etap'ta 54 ay 0 faiz kampanyası devam ediyor.

Bulvar Home Beylikdüzü kampanyası!

Bulvar Home Beylikdüzü kampanyası kapsamında lansman öncesi fırsatlar sunuluyor. Pusula İnşaat imzası ile hayata geçirilen projenin arsa alanı 5 bin metrekareden oluşuyor.

Beylikdüzü Kalekent'te Sevgiler Günü’ne özel kampanya!

Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S Kale ortaklığında Beylikdüzü’nde yükselen Kalekent projesinde “Peşin ve kredili satışlarda yüzde 14 indirim ile Şimdi Al Gelecek Yıl Öde veya 0,80 faiz oranı ile banka kredisi kullan!” kampanyası başlattı.

Kale Kent Beylikdüzü kampanyası!

Kale Kent Beylikdüzü kampanyası kapsamında peşinde yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor. Toplamda 1.471 adet dairenin yer aldığı projede teslimlerin ilk etapta 2015 yılı Aralık ayında gerçekleşmesi planlanıyor.

Kalekent Anneler Günü kampanyası!

Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S Kale ortaklığında Beylikdüzü’nde yükselen Kalekent projesi, Anneler Günü’ne özel düzenlediği Anneler Günü kampanyası ile yüzde 10 iskontoya ek olarak yüzde 2 iskonto fırsatı daha sunuyor.

Kalekent Evleri'nde bugün al gelecek yıl öde kampanyası!

GUL inşaat Liv Yapı ve 3S Kale ortaklığında Beylikdüzü'nde yükselen Kalekent projesinde, 'Yüzde 1 Peşinatla Buğun Al Gelecek Yıl Ode' kampanyası başlattı..

yeşilden beylikdüzü kampanyası

yeşilden beylikdüzü kampanyası yeşilden beylikdüzü kampanyası

İngiltere'nin en büyük İnşaat ve Gayrimenkul Yatırım Şirketi Salamanca'nın yüzde 50 ortak olduğu Yeşil İnşaat Modernist'te ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 15 ile kolay ev kampanyası başlattı.

Yeşil İnşaat Kolay İnşaat kampanyasına başladı. Yüzde 15 peşinatla girilen kampanyada 6 ay sonra yüzde 10, onu takip eden 6 ay sonunda yüzde 10 ile tamamlanmakta. Kalan yüzde 65'ini ise evin tesliminde ödeniyor. İnşasına Nisan 2007'de başlanan ve Eylül 2009'da teslim edilecek dev yaşam projesinin ilk etabı 61 bin metrekare arsa üzerinde 19 katlı 7 blok'tan oluşacak. 18 farklı kat planı bulunan Modernist1'de aynı zamanda size özel kapalı otopark ve depo bulunuyor. Yüzde 85'i yeşil ve doğal güzelliklere ayrılan Modernist1 de, çim ve koru alanı, şelale, gölet,...